AGD i RTV Kategoria: AGD i RTV

AGD i RTV - ostatnio zaakceptowane:

 • Filtry do wody »

  Filtracon zapewnia swoim klientom doradztwo techniczne oraz wszelką pomoc w doborze najwłaściwszej do wykorzystania technologii uzdatniania wody. Firma świadczy także pomoc w wykonaniu prób technologicznych, dobrze konkretnych urządzeń do uzdatniania wody oraz ich późniejszą dostawę, montaż i uruchomienie.
  Większość towarów z oferty znajduje się na stanie magazynowym i dzięki zachowaniu takiej niezależności od terminów dostaw Filtracon zaoferować może swym Klientom rozwiązania najbardziej optymalne.
  Dzięki długotrwałej współpracy z kilkoma firmami spedycyjnymi zamówione przez Państwa towary dostarczane są w możliwie najkrótszym terminie.

  Data akceptacji: 29 06 2011 · zobacz cały wpis »
 • Kuchenne filtry do wody »

  Bogata oferta firmy Klarsan zawiera nawet najbardziej nowoczesne i zaawansowane systemy filtrujące wodę. Dla osób mniej wymagających posiadamy jednak również bardzo proste w budowie i obsłudze filtry wody, takie jak kuchenne dzbanki filtracyjne lub nieco bardziej zaawansowane filtry do zastosowań domowych - na przykład osmoza.

  Posiadacze domków jednorodzinnych mogą być zainteresowani skutecznymi systemami uzdatniania, takimi jak zmiękczacze, odmanganiacze czy też odżelaziacze wody oraz hydrofory wraz z całym niezbędnym do właściwej pracy osprzętem.

  Data akceptacji: 13 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Montaż anten satelitarnych - Gliwice »

  Elsat-instal.pl od prawie dziesięciu lat specjalizuje się w montażu anten satelitarnych dla odbioru klienckiego pojedynczego oraz wielorodzinnego, anten telewizji naziemnej oraz systemów odbioru telewizji na kartę.
  Najczęściej montowanymi przez nas platformami są na chwilę obecną platformy cyfrowe: Cyfra+, polsat oraz telewizja n.

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dążeniu do wdrożeń coraz nowszych technologii potrafimy zapewnić kompleksową obsługę każdemu Klientowi, którego miejsce instalacji systemu znajduje się w rejonach Gliwic, Knurowa czy Pyskowic. Posiadając własne zaplecze transportowe docieramy rownież do rejonów takich jak Zabrze, Mikołów, Tarnowskie Góry oraz Bytom.
  Wychodząc naprzeciw pytaniom i oczekiwaniom Klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty nowe rodzaje usług: wieszamy telewizory typu LCD oraz plazma na ścianie, wykonujemy również instalacje i podłączenia systemów kina domowego.

  Osoby zorientowane w temacie i chcące dokonać własnoręcznie modyfikacji lub instalacji infrastruktury - zapraszamy do naszego internetowego sklepu satelitarnego, oferującego wybór niezbędnych urządzeń i akcesoriów.

  Data akceptacji: 17 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Akcesoria łazienkowe »

  Zapraszamy do sklepu internetowego, prowadzonego przez jednego z bardziej znanych na krajowym rynku dystrybutora akcesoriów łazienkowych.
  W sklepie odnaleźć można bogaty wybór produktów, które potrafią zapewnić wysoki komfort użytkowania oraz uprzyjemnią codzienne, zwykłe czynności w kuchni lub łazience. Jesteśmy dystrybutorem artykułów pochodzących od znanych firm, takich jak: Blomus, Zack, awd czy artemo. Wszystkie akcesoria zaprojektowane zostały według nowoczesnych światowych trendów, a na dodatek wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej.
  Firma posiada również sieć sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych w kilku regionach Polski.
  Zapraszamy na naszą witrynę celem uzyskania pełnej informacji!

  Data akceptacji: 11 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Serwis RTV i komputerowy: Warszawa Ursynów »

  Na swoją stronę internetową zaprasza ELVID - Centrum Serwisowe Elektroniki i Komputerów jako autoryzowany serwis firmy CORSO, rozprowadzającej swoje wyroby pod markami Corso i Provision.
  Należy nadmienić, iż jednocześnie profesjonalnie zajmujemy się naprawami pogwarancyjnymi sprzętu elektronicznego marek LG, PANASONIC oraz SAMSUNG.
  Podczas wykonywanych napraw zapewniamy krótkie terminy ich realizacji oraz użycie oryginalnych części zamiennych.
  Niewątpliwymi atutami naszego serwisu są: profesjonalizm w działaniu, dbałość o Klienta oraz chęć jak najszerszego zaspokojenia jego potrzeb.
  Dzięki temu osoby zainteresowane usługami serwisowymi, mogą liczyć naszą mobilność, elastyczność w działaniu oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data akceptacji: 07 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sklep TV-SAT - telewizja satelitarna HD »

  W bogatej ofercie naszej firmy Klienci odnaleźć mogą między innymi tunery TV-SAT, służące do odbioru nowego rodzaju sygnału HD, jak również tunery SD nieco mniej zaawansowane technologicznie, ale z możliwością odbioru zarówno kanałów kodowanych (między innymi Telewizja na kartę i Cyfrowy Polsat), jak i niekodowanych.
  Oferta nasza zawiera również tunery DVB-T do, obsługujące system cyfrowej telewizji naziemnej.

  W naszej bogatej ofercie odnaleźć można także dedykowane moduły dostępu wraz z kartami pozwalającymi na odbiór programów płatnych oraz kompletny osprzęt wymagany do wykonania instalacji TV-SAT.
  Oferta sklepu jest bezustannie aktualizowana o nowe artykuły, w związku z tym wystarczy kontakt z nami, a postaramy się wprowadzić do niej dokładnie to, czego szukasz.
  Świadczymy również usługi dodatkowe, takie jak: montaż anten satelitarnych, montaż telewizorów LCD i plazmowych na ścianie oraz serwis TV-SAT.

  Data akceptacji: 05 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Systemy centralnego odkurzania Enke Vacuum Polska »

  Dystrybutor odkurzaczy centralnych Enke Vacuum proponuje swoim klientom odkurzacze, a także pozostałe produkty wchodzące w skład systemów centralnego odkurzania. Urządzenia te charakteryzują się znakomitymi jak parametrami, trwałością i niezawodnością. Dzięki swojej prostocie odkurzanie jest przyjemnością, a systemy centralnego odkurzania pozwalają na utrzymanie czystości.

  Data akceptacji: 08 03 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z kategorią: AGD i RTV

AGD i RTV - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: