Anteny satelitarne Podkategoria: Anteny satelitarne

Wróć do kategorii: AGD i RTV
 • Sklep TV-SAT - telewizja satelitarna HD »

  W bogatej ofercie naszej firmy Klienci odnaleźć mogą między innymi tunery TV-SAT, służące do odbioru nowego rodzaju sygnału HD, jak również tunery SD nieco mniej zaawansowane technologicznie, ale z możliwością odbioru zarówno kanałów kodowanych (między innymi Telewizja na kartę i Cyfrowy Polsat), jak i niekodowanych.
  Oferta nasza zawiera również tunery DVB-T do, obsługujące system cyfrowej telewizji naziemnej.

  W naszej bogatej ofercie odnaleźć można także dedykowane moduły dostępu wraz z kartami pozwalającymi na odbiór programów płatnych oraz kompletny osprzęt wymagany do wykonania instalacji TV-SAT.
  Oferta sklepu jest bezustannie aktualizowana o nowe artykuły, w związku z tym wystarczy kontakt z nami, a postaramy się wprowadzić do niej dokładnie to, czego szukasz.
  Świadczymy również usługi dodatkowe, takie jak: montaż anten satelitarnych, montaż telewizorów LCD i plazmowych na ścianie oraz serwis TV-SAT.

  Data akceptacji: 05 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Montaż anten satelitarnych - Gliwice »

  Elsat-instal.pl od prawie dziesięciu lat specjalizuje się w montażu anten satelitarnych dla odbioru klienckiego pojedynczego oraz wielorodzinnego, anten telewizji naziemnej oraz systemów odbioru telewizji na kartę.
  Najczęściej montowanymi przez nas platformami są na chwilę obecną platformy cyfrowe: Cyfra+, polsat oraz telewizja n.

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dążeniu do wdrożeń coraz nowszych technologii potrafimy zapewnić kompleksową obsługę każdemu Klientowi, którego miejsce instalacji systemu znajduje się w rejonach Gliwic, Knurowa czy Pyskowic. Posiadając własne zaplecze transportowe docieramy rownież do rejonów takich jak Zabrze, Mikołów, Tarnowskie Góry oraz Bytom.
  Wychodząc naprzeciw pytaniom i oczekiwaniom Klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty nowe rodzaje usług: wieszamy telewizory typu LCD oraz plazma na ścianie, wykonujemy również instalacje i podłączenia systemów kina domowego.

  Osoby zorientowane w temacie i chcące dokonać własnoręcznie modyfikacji lub instalacji infrastruktury - zapraszamy do naszego internetowego sklepu satelitarnego, oferującego wybór niezbędnych urządzeń i akcesoriów.

  Data akceptacji: 17 05 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Anteny satelitarne

Anteny satelitarne - nowa strona:

Adres: