Doradcy Podkategoria: Doradcy

Wróć do kategorii: Biznes i Ekonomia
 • Rejestr długów »

  ERIF BIG S.A. jest jednym z trzech działających BIG'ów. Rejestr długów ERIF gromadzi, przetwarza i udostępnia dane o zaległych zobowiązaniach finansowych konsumentów i przedsiębiorców oraz informacje o rzetelnych płatnikach.
  Działalność listy dłużników regulowana jest przez Ministerstwo Gospodarki, dzięki temu zawarta w niej informacja gospodarcza jest wiarygodna. Dłużnicy, którzy wpisani są do rejestru mają problemy z nawiązywaniem nowych kontaktów handlowych oraz z dostępem do oferty finansowej banków. Baza dłużników jest powszechnie dostępna i stanowi duże wsparcie dla rzetelnych przedsiębiorców. Partnerami ERIF BIG S.A. są przedsiębiorstwa telekomunikacyjne i instytucje finansowe oraz firmy z sektora MŚP.

  Data akceptacji: 13 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Dotacje inwestycyjne »

  Signum należy do czołowych firm świadczących usługi doradcze w sprawie uzyskiwania dotacji inwestycyjnych oraz funduszy unijnych. Poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy starania się o dotacje inwestycyjne, dzięki czemu nie będziecie Państwo musieli się martwić, że o jakimś szczególe zapomnieliście. Pomożemy również wypełnić wnioski unijne bez których pozyskiwanie dotacji jest niemożliwe. Terenem naszego działania jest cała Polska, a w szczególności Rzeszów i Warszawa.

  Data akceptacji: 04 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Portal prawno-biznesowy »

  Open Biznes jest nowoczesnym portalem internetowym, zapewniającym osobom fizycznym oraz wszelkim podmiotom gospodarczym fachowe doradztwo oraz obsługę prawną w szerokim zakresie. Pomoc ta dotyczy aspektów prawnych prowadzonej przez przedsiębiorców działalności gospodarczej, obejmuje również promocję danej firmy na stronie portalu oraz zamieszczenie na jego łamach ofert biznesowych, co pomaga w nawiązywaniu branżowych kontaktów.

  Nasi pracownicy wyspecjalizowani są w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego oraz prawa pracy. Pomagają tworzyć profesjonalne biznes plany oraz dokumentację dotyczącą wniosków unijnych, jak również biorą na siebie odpowiedzialność za skomplikowane negocjacje z trudno wypłacalnymi wierzycielami.
  Osoby zainteresowane tematyką biznesową zapraszamy na strony portalu, gdzie dodatkowo znaleźć można oferty firm z rejonu całej Polski oraz przeglądać zebrane informacje dotyczące ciekawych ofert pracy.

  Data akceptacji: 26 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Budżetowanie - controlling »

  Z pomocy i usług Controlling Partner korzystają bardzo często firmy, które zdają sobie sprawę z tego, iż budżetowanie oraz controlling mają dla nich kluczowe znaczenie, a staranne planowanie strategiczne pomoże im w zdobyciu nowych inwestorów.

  Firma świadczy doradztwo i pełen zakres szkoleń z tego właśnie zakresu. Zapewnia też możliwość stałej współpracy w zakresie monitorowania wyników finansowych, która w efekcie już po niedługim czasie pozwala osiągnąć pierwsze znaczące zyski. W przypadku, gdy księgowość zarządcza zaczyna sprawiać Twojej firmie kłopoty, ich rozwiązanie zleć specjalistom z firmy Controlling Partner i ciesz się wymiernymi efektami!

  Data akceptacji: 10 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wycena spółek »

  Nasza firma przede wszystkim skupia się w swoich działaniach na wycenie spółek. W bardzo szerokiej gamie produktów i usług oferowanych przez nas znajdują się również: tworzenie biznes planów firm i projektów, budżetów oraz wspomaganie tworzenia prognoz finansowych.

  Dla Państwa firmy wykonać możemy różnorodne analizy ekonomiczne i biznesowe oraz due dilegence (badanie spółek). Pozyskiwanie kapitału z naszą firmą nie będzie już dla Państwa działalności gospodarczej problemem, gdyż nasze usługi wykonujemy na najwyższym z możliwych poziomie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Dzięki współpracy z naszą firmą bardzo szybko można osiągnąć znaczący sukces.

  Więcej interesujących szczegółów znajdziecie Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy! Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

  Data akceptacji: 07 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Doradztwo i pomoc przy ISO »

  Firma consultingowa Ms-consulting zajmuje się doradztwem gospodarczym m.in. systemów zarządzania funduszy europejskich, dotacjami unijnymi oraz dotacjami na innowacje . Swoją ofertę kierują jest do już istniejących przedsiębiorstw, które chcą się prężnie rozwijać. Pomaga starać się o uzyskanie dotacji unijnych i inwestycyjnych. Firma przeprowadza również szkolenia z zakresy jakości, Bezpieczeństwo i jakość w przemyśle spożywczym, Środowisko, BHP.

  Data akceptacji: 12 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy między innymi następujące usługi:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data akceptacji: 08 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sprawy gospodarcze Bielsko Biała »

  Kancelaria Prawa kpg-lex_pl świadczy profesjonalną pomoc prawną dla podmiotów handlowych oraz dla osób fizycznych na wszelkich polach ich aktywności. Tylo u nas otrzymasz m.in. stałą obsługę prawną, sporządzanie umów, windykacje należności czy doradztwo w prowadzeniu spółek prawa handlowego. Wysokość ceny za usługę uzależniona jest od terminu wykonania danego zlecenia oraz nakładu pracy - dla przedsiębiorców korzystających często z naszych usług oferujemy rozliczenie według stawek godzinowych (za ilość przepracowanych godzin). Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www!

  Data akceptacji: 04 04 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Doradcy

Doradcy - nowa strona:

Adres: