Edukacja i Nauka Kategoria: Edukacja i Nauka

Edukacja i Nauka - ostatnio zaakceptowane:

 • Niemcy - serwis edukacyjny »

  Republika Federalna Niemiec w obecnym kształcie istnieje od 1991 roku. Wcześniej historia tego kraju wyznaczona była przez wydarzenia II wojny światowej i podziału III Rzeszy Niemieckiej na dwa państwa: Republikę Federalną Niemiec ze stolicą w Bonn (zwaną często "Republiką Bońską") oraz Nimiecką Republiką Demokratyczną, której stolicą był Wschodni Berlin. Oba państwa różniły się pod względem ustroju politycznego oraz gospodarczego. RFN jako państwo demokratyczne stało się inicjatorem oraz głównym motorem europejskiej integracji, której dzisiejszym owocem jest Unia Europejska. NRD było z kolei państwem tzw. "demokracji ludowej", modelowym "demoludem", podporządkowanym Związkowi Radzieckiemu, z silnie rozbudowanym aparatem terroru oraz "przewodnią" rolą partii komunistycznej. W skutek upadku komunizmu oba państwa połączyły się w 1991 roku, co jest tylko częściowo prawdą. W rzeczywistości nastąpiło wstąpienie NRD w struktury RFN i przyjęcie zasad ustrojowych niedawnej Republiki Bońskiej. Więcej na temat historii Niemiec znaleźć można w serwisie infoNiemcy.

  Data akceptacji: 21 01 2011 · zobacz cały wpis »
 • Tłumaczenia niemiecki - Poznań »

  Firma oferuje osobom zainteresowanym profesjonalne usługi tłumaczeniowe dotyczące języka niemieckiego oraz dodatkowo zapewnia kompleksową ofertę dotyczącą stron www. W ramach usług translatorskich wykonywane są między innymi przekłady korespondencji, różnych rodzajów artykułów prasowych i prezentacji multimedialnych. W ofercie znajdują się także indywidualne tłumaczenia specjalistyczne. Te ostatnie odnoszą się najczęściej (zgodnie z zapotrzebowaniem) do takich dziedzin jak nauki społeczne, umowy handlowe, zagadnienia techniczne, IT czy też budownictwo. Wszelkie tłumaczenia wykonywane są online, co gwarantuje, iż oferta firmy ma możliwość objąć cały kraj.
  Dla potencjalnych klientów z Poznania przygotowana została specjalna oferta - tłumaczenia krótkich tekstów od ręki, jeszcze w tym samym dniu.

  W dziedzinie obsługi stron www firma świadczy usługi ich lokalizacji, copwritingu, tworzenia i promocji w polskich oraz niemieckich wyszukiwarkach internetowych.

  Data akceptacji: 01 12 2010 · zobacz cały wpis »
 • PR studia podyplomowe Kraków »

  Zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera z siedzibą w Krakowie. Znajdziecie tu Państwo bardzo szczegółowe informacje dotyczące zarówno sposobu rekrutacji oraz dostępnych kierunków, ale także kursów i szkoleń. W WSE Kraków przeprowadzane są między innymi szkolenia sobotnie oraz CELTA.
  Uczelnia uruchamia dla swoich słuchaczy wiele kierunków, wśród których znaleźć można: dziennikarstwo, zarządzanie produkcją, zarządzanie kryzysowe, HR oraz marketing regionów.

  Przeglądając informacje zawarte na stronie WSE można zapoznać się z informacjami dotyczącymi nie tylko kierunków nauczania, lecz również o tematyce współpracy jaka ma miejsce pomiędzy uczelnią i innymi jednostkami świata biznesu, nauki oraz kultury. Dzięki nim uczelnia ma możliwość rozwijać się w sposób dynamiczny, a jej studenci - pogłębiać swe pasje oraz liczne zainteresowania.

  Data akceptacji: 11 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Angielski Wrocław »

  Zachęcamy do odwiedzin na witrynie znanego centrum językowego Atrius zlokalizowanego we Wrocławiu. Już od dawna prowadzimy bardzo skuteczne kursy językowe, dotyczące języków takich jak: rosyjski, niemiecki, włoski, angielski, hiszpański oraz francuski.
  Prowadzona przez nas szkoła językowa jest jednocześnie ośrodkiem egzaminacyjnym TELC. W związku z powyższym mają Państwo możliwość zdawania tutaj egzaminów, których wynikiem są uzyskane certyfikaty FCE, CAE. Poziom i sposób nauki języka dostosowujemy do dotychczas zdobytych umiejętności oraz możliwości czasowych każdego z uczestników danego kursu.

  Data akceptacji: 10 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Podręczniki używane Leszno »

  Oferujemy kupno oraz sprzedaż zarówno używanych, ale także całkowicie nowych podręczników szkolnych i akademickich. W licznych lokalizacjach kupujemy podręczniki i zapłacimy za nie od ręki! Od z górą dziesięciu lat jesteśmy bezustannie obecni na rynku, ugruntowując swoją pozycję lidera w branży.
  W ofercie podręczników używanych sprzedajemy je wyłącznie dobrej jakości - naprawione i niezniszczone.
  Choć tak zadbane - nasze podręczniki są tańsze niż nowe i stale dostępne. Zachęcamy więc do ekonomicznych zakupów i odwiedzin któregoś z naszych stoisk. Ich szczegółową listę znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data akceptacji: 29 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tłumaczenia ukraiński »

  Wykonujemy tłumaczenia z języka ukraińskiego oraz rosyjskiego na bardzo wysokim poziomie. Wykonujemy standardowo zarówno zlecenia dla podmiotów gospodarczych, jak również dla klientów indywidualnych. Przede wszystkim do skorzystania z usług zapraszamy firmy prowadzące interesy z rosyjskimi kontrahentami.

  Bywa czasem, iż zostaną Państwo zmuszeni do przetłumaczenia zagranicznych dokumentów na język polski - wtedy z pomocą przyjdzie nasze biuro tłumaczeń. Nie zapominajmy, że język ukraiński staje się bardzo znaczącym podczas prowadzenia biznesu za granicą.

  Data akceptacji: 22 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Lekcje gry Kraków »

  Lekcje fortepianu na terenie i w okolicach Krakowa mogą aktualnie wywoływać sporo dyskusji i sporów, jeśli chodzi o poziom oraz sposób kształcenia. Dlatego dla wszystkich osób, które nie do końca są zadowolone z obecnych profesorów oraz jakości nauki przyszykowaliśmy interesującą alternatywę.
  Są nią lekcje gry, które prowadzi profesor Elżbieta Stefańska - uznana polska klawesynistka. Udostępnia ona na rok szkolny 2010-2011 własny dom, aby stworzyć w nim odpowiednie miejsce edukacji dla młodych wychowanków.
  Nie zwlekaj więc, zdecyduj się teraz, bowiem lekcje rozpoczynają się już od początku września!

  Data akceptacji: 06 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Legnica - Business English - FCE »

  Szkolenia i kursy pomagają podnosić własne kwalifikacje, dzięki czemu po ich ukończeniu łatwiej zdobyć dobrą i ciekawą pracę.
  Nasza szkoła specjalizuje się w kursach i szkoleniach z języka angielskiego, oferując chętnym naukę na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy i szkolenia przeznaczone są dla osób prywatnych, firm i instytucji.

  Szkolenia dla firm obejmują naukę słownictwa Business English.
  Szkoła oferuje również kursy maturalne i kursy przygotowujące do egzaminów certyfikowanych, takich jak CE czy też CAE.
  Wiele osób nie jest w stanie poświęcić kilku godzin tygodniowo na naukę. Dlatego nasza szkoła oferuje również kursy indywidualne. Korepetycje pozwalają dostosować czas i intensywność nauki do potrzeb i możliwości danej osoby.
  Na stronie szkoły znajdują się angielskie czasowniki nieregularne (english irregular verbs).

  Legnica jest miastem, w którym szkoła posiada swoją główną siedzibę. Kursy i szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych odbywają się jednak także w innych większych miastach, takich jak Jawor, Wrocław czy też Lubin.

  Data akceptacji: 19 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Przedszkole Rzeszów »

  Witam serdecznie. Mam przyjemność zaprosić rodziców maluchów do naszego przedszkola w Rzeszowie. Dla szkrabów oferujemy wspaniałą zabawę oraz wiele zajęć rozwijających zdolności naszych pociech. W ofercie znaleźć można dwa dostępne języki (niemiecki oraz angielski), rytmikę, gimnastykę, zajęcia twórcze, jak również fachową opiekę medyczną.

  Oferujemy także możliwość przewożenia pociech autem marki Mercedes VITO. Zapewniamy również opcję wynajmu sali na różnego rodzaju dziecięce urodziny lub imieniny. Zapraszamy.

  Data akceptacji: 15 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Szkolenia MS Project »

  Na swoją firmową witrynę zaprasza profesjonalna firma szkoleniowa mająca w ofercie liczne kursy z zakresu IT, dotyczące przykładowo MS Project, pakietu Office, HTML czy PHP. Świadczymy również konsulting informatyczny oraz organizujemy tematyczne warsztaty ćwiczeniowe.

  Na naszej stronie www odnajdą Państwo szczegółowy cennik oferty szkoleniowej oraz możliwe propozycje wdrożeń systemów do zarządzania projektami. Jesteśmy ścisłym współpracownikiem firmy Microsoft, a jako spółka dysponująca doskonałą kadrą trenerską zostaliśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.
  Wszelkie dokładniejsze informacje można uzyskać korzystając z umieszczonych stronie danych kontaktowych lub formularza zapytań - zapraszamy.

  Data akceptacji: 11 06 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z kategorią: Edukacja i Nauka

Edukacja i Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: