Biologia Podkategoria: Biologia

Wróć do kategorii: Edukacja i Nauka
 • Ptaki w Polsce »

  Zestaw opisów i ilustracji ptaków żyjących w Polsce na stałe i sezonowo w okresie godów. Obrazy wykonano w technice klasycznego rysunku kreślarskiego i poprawione grafiką komputerową. Opisy przekazują informacje o wielkości ptaków w odniesieniu do najpopularniejszych gatunków ptaków, ubarwienia piór, obszarów występowania i gniazdowania, głos i lot ptaka, rodzaj pożywienia oraz okresy ochrony gatunków łownych i będących pod ochroną gatunkową.

  Data akceptacji: 12 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Biotechnologia »

  Metlab.pl to nowatorski projekt grupy naukowców, których obszarem zainteresowań jest biotechnologia medyczna i jej zastosowania w praktyce laboratoryjnej.
  Stworzyli oni serwis, mający za zadanie popularyzację wiedzy na temat najnowszych materiałów i odczynników oraz nowatorskich metod mających zastosowanie w biotechnologii. Na łamach serwisu znajdziemy szczegółowe opisy, będące niezastąpionym źródłem informacji dla wszystkich użytkowników fascynujących się laboratorium biotechnologicznym oraz próbujących poznać metody laboratoryjne tam stosowane.

  Do użytku internautów oddane zostało między innymi tematyczne forum internetowe, gdzie można wzajemnie sobie pomagać tocząc merytoryczne rozważania i dyskusje oraz wymieniając się doświadczeniami. Równie istotnym działem witryny jest przegląd najnowszych wiadomości o tematyce biotechnologii i biochemii, dzięki któremu osoby zainteresowanym tymi dziedzinami nauki mogą znacznie poszerzyć swą wiedzę.

  Data akceptacji: 01 06 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Biologia

Biologia - nowa strona:

Adres: