Biura tłumaczeń Podkategoria: Biura tłumaczeń

Wróć do kategorii: Edukacja i Nauka
 • express translations biuro tłumaczeń »

  Prawdopodobnie istnieją tłumaczenia idealne. Warunkiem jest korekta tłumaczenia przeprowadzona przez native speakera języka obcego, na który wykonywane jest tłumaczenie.
  Biuro tłumaczeń oferuje jakość zgodną z polską wersją Normy Europejskiej EN 15038:2006. Obsługa konferencji oraz specjalistyczne tłumaczenia pisemne na terenie całego kraju.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tłumaczenia niemiecki - Poznań »

  Firma oferuje osobom zainteresowanym profesjonalne usługi tłumaczeniowe dotyczące języka niemieckiego oraz dodatkowo zapewnia kompleksową ofertę dotyczącą stron www. W ramach usług translatorskich wykonywane są między innymi przekłady korespondencji, różnych rodzajów artykułów prasowych i prezentacji multimedialnych. W ofercie znajdują się także indywidualne tłumaczenia specjalistyczne. Te ostatnie odnoszą się najczęściej (zgodnie z zapotrzebowaniem) do takich dziedzin jak nauki społeczne, umowy handlowe, zagadnienia techniczne, IT czy też budownictwo. Wszelkie tłumaczenia wykonywane są online, co gwarantuje, iż oferta firmy ma możliwość objąć cały kraj.
  Dla potencjalnych klientów z Poznania przygotowana została specjalna oferta - tłumaczenia krótkich tekstów od ręki, jeszcze w tym samym dniu.

  W dziedzinie obsługi stron www firma świadczy usługi ich lokalizacji, copwritingu, tworzenia i promocji w polskich oraz niemieckich wyszukiwarkach internetowych.

  Data akceptacji: 01 12 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tłumaczenia Absolutum »

  Absolutum - biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia tekstów technicznych, medycznych dokumentów oraz stron i witryn internetowych. Oferujemy swoim klientom tłumaczenia w następujących językach: niemiecki, rosyjski, włoski, chorwacki oraz inne.
  Każde zlecenie - zarówno wielkie, jak również to małe traktujemy indywidualnie, dbając o ustalony ze zleceniodawcą termin wykonania. Sprawnie realizujemy także tłumaczenia online: wystarczy drogą elektroniczną wysłać do nas tekst, a my tą samą drogą odsyłamy już przetłumaczony.

  Data akceptacji: 29 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Biuro tłumaczeń Katowice - Liwo »

  Katowice to prężnie rosnące miasto przemysłowe. Wraz z wkroczeniem na rynek firm zagranicznych jednym z najbardziej poszukiwanych w Katowicach zawodów jest tłumacz. Jak na razie ułamek szkół wyższych daje możliwość szkolenia się w tym kierunku, a biuro tłumaczeń to z pewnością zawód jak najbardziej przyszłościowy. Nie tylko ze względu na mocne powiązanie polskiego rynku z usługami z całego Europy i świata. Na pewnym etapie życia każdego człowieka prawdopodobnie będzie on musiał skorzystać z usług tłumacza. Może będzie chciał kupić auto za granicą lub wyjechać do pracy. Przy uzupełnianiu niezbędnych dokumentów pomoc tłumacza zdaje się być nieoceniona. Zdaje się, że Katowice zauważyły, że tłumacz staje się niezwykle popularnym zawodem, bo właśnie w tym mieście w ostatnich latach powstaje najwięcej biur tłumaczeń.

  Data akceptacji: 18 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tłumaczenia ukraiński »

  Wykonujemy tłumaczenia z języka ukraińskiego oraz rosyjskiego na bardzo wysokim poziomie. Wykonujemy standardowo zarówno zlecenia dla podmiotów gospodarczych, jak również dla klientów indywidualnych. Przede wszystkim do skorzystania z usług zapraszamy firmy prowadzące interesy z rosyjskimi kontrahentami.

  Bywa czasem, iż zostaną Państwo zmuszeni do przetłumaczenia zagranicznych dokumentów na język polski - wtedy z pomocą przyjdzie nasze biuro tłumaczeń. Nie zapominajmy, że język ukraiński staje się bardzo znaczącym podczas prowadzenia biznesu za granicą.

  Data akceptacji: 22 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tłumaczenia angielski Kraków »

  W obecnych czasach powszechnej globalizacji posiadanie umiejętności komunikacji w językach obcych jest praktycznie niezbędnym elementem, który zagwarantować może osiągnięcie sukcesu w biznesie. Dlatego też tłumaczenia językowe pełnią coraz bardziej ważną funkcję we współczesnym świecie.

  W przypadku gdy nie znasz samodzielnie języków obcych w dostatecznym stopniu nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Wyjściem jest korzystanie fachowych z usług tłumaczeniowych przeprowadzanych przez zawodowych filologów. Dzięki ich staraniom będziesz mógł bez przeszkód skupić się na swoim biznesie, a biuro tłumaczeń poświęci się tłumaczeniu dokumentów.

  Data akceptacji: 02 06 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres: