Alarmy

Alarmy Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność.
Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa dom, sklep, biuro, magazyn a także każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.

Szczegóły dla: www.alarmtronik.pl:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: www.alarmtronik.pl:

Alarmy

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny spbot 27 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 81 Odwiedziny crawler@alexa.com 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Meble na wymiar Kraków »

  Kucharczyk Antyki i Wnętrza jest firmą obecną na rynku od ponad 20 lat. Jest ona zakładem stolarskim projektującym i produkującym meble. Zakład wykonuje meble stylowe oraz nowoczesne: wyposażenie kuchni szafy, stoły i inne. Realizuje także drobne prace stolarskie, poprawki, patynowanie mebli oraz świadczy doradztwo w wyposażeniu wnętrz. Wszystkie zlecenia wykonywane są z najwyższą dbałością detali na bazie) własnego projektu lub dostarczonego przez {zamawiającego. Przedsiębiorstwo Kucharczyk Antyki i Wnętrza przez lata wyspecjalizowało się także w odnawianiu antyków oraz ich sprzedaży. Wszelkich ustaleń związanych z zamówieniem można dokonać w placówce firmy w Krakowie, tam też prezentowane są zbiory antyków na sprzedaż.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Saczel: Budowa domów Częstochowa »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego na terenie całego kraju.
  Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,
  wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.
  Co w naszej ofercie budowy domu:
  - fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę
  - budowa domu pasywnego U=0,15 [W/m2K]
  - stan surowy
  - stan deweloperski
  - stan pod klucz
  a dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne
  specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu.
  Podstawową zaletą to budowa domu w czasie około 4 miesięcy do stanu deweloperskiego.
  Pełen system jaki stosujemy przy budowie zapewnia nam brak mostków termicznych a jednocześnie współczynnik U=0,15 zapewnia nam znaczne
  ograniczenie nakładów na ogrzewanie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Systemy orynnowania »

  Rynny Struga to sprawdzony system rynnowy produkowany przez lidera rynku blaszanych pokryć dachowych. Do produkcji systemów rynnowych firma Bratex Dachy używa tych samych, wysokiej jakości stali SSAB i powłok ochronnych co do produkcji blachodachówek. Rynny dachowe Struga cechują się dużą żywotnością, wytrzymałością i walorami estetycznymi.

  Data akceptacji: 15 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Serwis wózków widłowych elektrycznych »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znaleźć można szczegółowe informacje o usługach świadczonych przez firmę DsLift.
  W specjalistyczny zakres naszej działalności wchodzi serwisowanie i naprawa wózków widłowych oraz elektrycznych.
  Szukasz profesjonalnego i sprawdzonego serwisu wózków widłowych w Krakowie? Znajdziesz go odwiedzając i przeglądając naszą stronę internetową. Naprawiamy, konserwujemy i serwisujemy wózki widłowe elektryczne oraz inne, opierając się na dużym doświadczeniu.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data akceptacji: 11 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompy ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data akceptacji: 05 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Kalendarze trójdzielne »

  Drukarnia offsetowa BM świadczy dla swoich Klientów usługi druku kalendarzy, m.in trójdzielnych, arkuszowych oraz dodatkowo innych prac drukarskich - takich jak ulotki, flyery itp. Druk wykonywany jest na precyzyjnych i nowoczesnych maszynach, dzięki czemu firma jest w stanie zaoferować końcowemu odbiorcy wydruki w atrakcyjnej cenie oraz wysokiej jakości.
  Oferta drukarni zawiera również usługę kontroli dostarczanych przez zleceniodawcę materiałów źródłowych oraz ich całkowitą obróbkę wraz z impozycją. Już niebawem na stronie internetowej przedstawiona zostanie pełna oferta na kalendarze 2011.

  Data akceptacji: 05 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Szkolenia BHP Kraków »

  Nasza firma kieruje wykonuje usługi na rzecz małych oraz dużych przedsiębiorstw, zlokalizowanych na południu kraju, w rejonach województw podkarpackiego, śląskiego oraz małopolskiego. Zajmujemy się przede wszystkim organizacją różnorodnych szkoleń z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej, jak również serwisem sprzętu gaśniczego. W skład oferty wchodzą również tematyczne szkolenia i kursy pierwszej pomocy, nierzadko po ustaleniach organizowane w zakładzie pracy Klienta, a nie jedynie w siedzibie naszej firmy.

  Atutem zdecydowanie wyróżniającym nas spośród innych usługodawców o zbieżnym zakresie działań jest bardzo wysoka jakość szkoleń oraz konkurencyjne ceny.

  Data akceptacji: 02 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Ochrona przed hałasem »

  Oferta przedstawiana przez firmę Viba dotyczy pełnego zakresu działań mających za zadanie redukcję hałasu oraz wykonywanie izolacji akustycznych.
  Skomplikowane zadania ochrony przed hałasem odgrywają coraz większe znaczenie w dobie rygorystycznych norm. Dlatego też stają się konieczne zarówno przy zastosowaniach przemysłowych jak i w miejscach użyteczności publicznej czy architekturze mieszkalnej.

  Oferowane przez Viba usługi można zgrupować w trzy podstawowe kategorie:
  - usługi projektowo-wdrożeniowe (do których należą akustyka budowlana, przemysłowa oraz wibroakustyka urządzeń)
  - usługi analityczne (zawierające ekspertyzy oraz analizy akustyczne)
  - działania innowacyjne oraz rozwojowe (dotyczące opracowywania rozwiązań mających za zadanie ochronę przed hałasem).

  Data akceptacji: 07 06 2010 · zobacz cały wpis »