Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne Drukarnia offsetowa BM świadczy dla swoich Klientów usługi druku kalendarzy, m.in trójdzielnych, arkuszowych oraz dodatkowo innych prac drukarskich - takich jak ulotki, flyery itp. Druk wykonywany jest na precyzyjnych i nowoczesnych maszynach, dzięki czemu firma jest w stanie zaoferować końcowemu odbiorcy wydruki w atrakcyjnej cenie oraz wysokiej jakości.
Oferta drukarni zawiera również usługę kontroli dostarczanych przez zleceniodawcę materiałów źródłowych oraz ich całkowitą obróbkę wraz z impozycją. Już niebawem na stronie internetowej przedstawiona zostanie pełna oferta na kalendarze 2011.

Szczegóły dla: www.drukujcie.com.pl:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: www.drukujcie.com.pl:

Kalendarze trójdzielne

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny spbot 45 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 120 Odwiedziny crawler@alexa.com 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja reklamowa Ząbki: Studio Reklamy FAZA »

  Wykonujemy dla swoich Klientów opracowania i projekty graficzne z dziedziny reklamy wizualnej oraz przygotowania materiałów do druku. Dla świeżo otwartych firm proponujemy niezbędną gamę elementów identyfikacyjnych, takich jak: tablice, szyldy, drukowane banery, kaony świetlne, liternictwo przestrzenne, grafiki na witrynach i wystawach sklepowych oraz samochodach.

  Opracowujemy i drukujemy atrakcyjne cenowo ulotki, wizytówki, teczki ofertowe, karty biznesowe.

  W naszej ciągłej ofercie znajdują się gadżety i odzież reklamowa wraz z personalizacją wykonywaną poprzez wielokolorowe nadruki metodą tampodruku, sitodruku, termotransferu, sublimacji lub poprzez grawerowanie.

  Zajmujemy się również opracowywaniem identyfikacji wizualnej firm. Od opcji podstawowej: zaprojektowania logo (logotypu), poprzez stworzenie księgi znaku, aż po kompleksowe opracowania w postaci Systemu Identyfikacji Wizualnej całej firmy.

  Szczegółowe informacje o zakresie świadczonych przez nas usług można uzyskać na Agencja reklamy FAZA Studio - Ząbki, lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

  Data akceptacji: 29 09 2011 · zobacz cały wpis »
 • Matryce poligraficzne, magnezowe cynkowe. »

  Firma usługowa Grawer Polska oferuje i wykonuje matryce dla przemysłu opakowaniowego typu premium, szczególnie branży kosmetycznej, cukierniczej i alkoholowej. Z drugiej strony dzięki produktom możliwe jest wykonywanie tłoczeń na skórze i tworzywach skóro podobnych, drewnie i innych nośnikach reklamowych.

  Data akceptacji: 08 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sai s.c. - etykiety, nawijaki, aplikatory towa »

  Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych na roli. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór czytników kodów kreskowych, drukarek etykiet (termicznych i termotransferowych) oraz nawijaków i aplikatorów etykiet. Zajmujemy się również projektowaniem informatycznych systemów magazynowych w oparciu o kod kreskowy.

  Data akceptacji: 15 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Parapety wewnętrzne, zewnętrzne »

  Jeżeli planujemy nabyć parapety wewnętrzne, warto jest na początek rozglądnąć się w Internecie, aby porównać ceny oraz wytypować specjalną propozycję. Jedną z firm zajmującą się sprzedażą parapetów oraz blatów łazienkowych i kuchennych jest GLASS. Firma w swojej propozycji posiada parapet wewnętrzny z marmuru, konglomeratu lub PVC, który odznacza się wielką trwałością nawet w najbardziej szkodliwych warunkach. Parapety zewnętrzne ze stali lub aluminium, bardzo trwałe na warunki atmosferyczne i środki chemiczne oraz blaty łazienkowe i kuchenne, które dzięki swoim właściwościom pozwalają na utrzymanie pomieszczenia w ładzie. Dodatkowo wszystkie parapety oraz blaty w firmie GLASS są wytwarzane z najlepszych surowców dzięki czemu dostajemy bardzo wytrzymały i ładny towar. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać przez witrynę internetową lub telefonicznie. Każdy kontrahent traktowany jest fachowo, co pozwala na dopracowanie propozycji według wymogu oraz indywidualnego gustu.

  Data akceptacji: 01 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna BETA »

  Celem Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej BETA w Świdnicy jest reintegracyjna działalność statutowa oraz działalność gospodarcza. Założenia te realizowane są poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków spółdzielni.
  Nasze usługi obejmują następujący działań: poligrafia (plakaty, kserokopie, ulotki, materiały szkoleniowe), usługi księgowo-finansowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, pielęgnacja terenów zielonych, usługi remontowe i wykańczanie wnętrz, drobne usługi konserwatorskie, sprzątanie pomieszczeń biurowych.

  Pomysł na utworzenie Spółdzielni Socjalnej powstał w połowie 2008 roku. Grupa osób niepełnosprawnych postanowiła "wziąć swoje życie w swoje ręce". Nie było łatwo, ale tez nikt nie mówił, że tak będzie. Pierwszym z dużych kroków do założenia Spółdzielni było szkolenie pod nazwą "ABC Spółdzielni Socjalnych" zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy. W nastepstwie tego, sprawy potoczyły się szybko. We wrześniu 2009 roku złożyliśmy wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego o zarejestrowanie Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej "BETA". Dnia 9 października 2009 roku zostaliśmy wpisani do rejestru KRS, a już 1 listopada 2009 roku skutecznie rozpoczęliśmy funkcjonowanie.

  Data akceptacji: 22 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Drukarnia Wielkoformatowa AVATAR »

  Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz efektywną współpracę zarówno z małymi, jak i wielkimi przedsiębiorstwami - to wszystko zaoferować może drukarnia wielkoformatowa AVATAR w Warszawie.
  W naszej ofercie odnajdziecie Państwo: maszynowe laminowanie laminatami stałymi, rollupy, banery, hangery, naklejki magnetyczne i podłogowe, standy, tablice z tworzywa pcv oraz wiele innych nośników treści reklamowej.

  Wśród wielu naszych Klientów znaleźli się między innymi: Ministerstwo Skarbu Państwa, Kosmetyki Londa, Geant Polska, OCE czy też Aqua Park.

  Data akceptacji: 12 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Catering Warszawa »

  Od z górą 15 lat zajmujemy się organizacją pikników, imprez plenerowych oraz wesel. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala zaoferować naszym klientom w pełni profesjonalny catering. Możemy poszczycić się doskonale dobraną kadrą kucharzy, którzy potrafią przyrządzić nawet bardzo wyszukane, a przede wszystkim zawsze smakowite potrawy.
  Możemy zagwarantować również oprawę muzyczną, odpowiednio dobraną zastawę stołową, dedykowane oświetlenie, niezbędne meble w postaci stołów i krzeseł oraz profesjonalną obsługę. Dzięki temu każdy bankiet, impreza integracyjna czy konferencja zorganizowane zostaną dokładnie tak, jak tego Państwo oczekujecie.

  Data akceptacji: 24 06 2011 · zobacz cały wpis »
 • Agencja Reklamy Ząbki: wizytówki i tworzenie stron »

  Strona internetowa Studia Reklamy z podwarszawskich Ząbek zawiera wszelkie niezbędne informacje dotyczące wykonywanych przez nas prac i usług. Specjalizujemy się przede wszystkim w reklamie zewnętrznej, dlatego na stronie znajdziecie Państwo dosyć szczegółowe opisy wykorzystywanych przez nas nośników reklamowych - takich jak:
  - tablice elewacyjne na różnych podłożach
  - banery drukowane metodą solwentową
  - kaony z wewnętrznym źródłem światła
  - grafiki umieszczane na firmowych samochodach.

  Zajmujemy się również przygotowaniem projektów i materiałów do druku offowego. Projektujemy i dostarczamy Klientom:
  - ulotki firmowe
  - bloczki samokopiujące
  - wizytówki na papierach standardowych i ozdobnych
  - kalendarze ścienne
  - foldery i katalogi.
  Opracujemy dla Państwa projekt firmowej strony www, a następnie pomożemy w jego zakodowaniu i skutecznym wdrożeniu. Doradzimy w budzących wątpliwości kwestiach związanych z reklamą wizualną.

  Data akceptacji: 18 02 2013 · zobacz cały wpis »