Koty rasowe

Koty rasowe Nasza rodzinna hodowla kotów rasowych SOPOCISKO*PL powstała już wczesną wiosną w 2003 roku i obecnie ma swoją siedzibę na obrzeżach wielkiej trójmiejskiej aglomeracji - w Rotmance. W hodowli, od samego początku jej istnienia, prowadzimy koty rasowe trzech szalenie popularnych w naszym kraju ras, a zatem są to: koty maine coon, koty norweskie leśne oraz koty perskie. Wszystkie nasze kotki są i utytułowane, i posiadają wręcz doskonałe pochodzenie. Serdecznie wszystkich miłośników tych wspaniałych domowych zwierząt namawiamy do zaglądnięcia na nasze internetowe strony, na których zamieszczone zostały przebogate galerie zdjęciowe oraz wiele ciekawych informacji wziętych prosto z życia całej naszej kociej rodzinki.

Szczegóły dla: www.sopocisko.com.pl:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: www.sopocisko.com.pl:

Koty rasowe

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny spbot 35 Odwiedziny googlebot 64 Odwiedziny crawler@alexa.com 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hodowla gołębi pocztowych Braci Rudalskich »

  Hodowla gołębi pocztowych to zamiłowanie Braci Rudalskich.
  Mamy sprawdzone gołębie pocztowe
  Ponadto co roku dostajemy ptaki z kilku dobrych i znanych hodowli.
  Gołębie były lotowane do 2006 roku oraz młode w 2007 roku.
  Rok 2009 mistrz Oddziału gołębi pocztowych młodych.
  Bierzemy udzał w prestiżowych lotach zdobywając liczne nagrody
  W roku 2001 został nabyty syn OLIMPIJCZYKA CS-91-72-5002.
  Osiągane sukcesy są na skale krajową
  2009 roku zostały nabyte nowe gołębie rozpłodowe.
  Sprowadziliśmy rasy "TURNIER" NL-1494992 prawnuczka i wnuczkę "MIKE" zdobywcy 13 konkursów
  Zapraszamy na naszą stronę wszystkich hodowców gołębi pocztowych
  Nasze gołębie zdobywają czołowe pozycje
  Hodowla Braci Rudalskich powstała w 2001 roku

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Akwarystyka »

  Pociąga Cię egzotyczny, podwodny świat rybek akwariowych? Myślisz o założeniu zbiornika, ale nie wiesz od czego zacząć? Portal akwarystyczny Bubble World to skondensowana baza wiedzy dla każdego akwarysty. Znajdziesz u nas rozbudowane poradniki i publikacje, które wesprą Cię w codziennych przygodach ze zbiornikiem. Bogata w doświadczenie administracja odpowie na Twoje każde zapytanie dzięki akcji "Zadaj Pytanie" i pozwoli Ci szybko rozwinąć swoje umiejętności. Szukasz informacji o roślinkach akwariowych? Zastanawiasz się nad pistią rozetkową? Może interesuje Cię salwinia pływająca? Zajrzyj do naszej encyklopedii roślin akwariowych i zapoznaj się z wciągającymi opisami flory. Daj się wciągnąć i zaufaj naszej ekipie tworzącej serwis.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Akwarystyka »

  Forum akwarystyczne AkwaŚwiat, akwarystyka słodkowodna i morska, opisy i zdjęcia zbiorników, porady akwarystów, artykuły, wymiana doświadczeń. Propozycje i pytania dotyczące obsad naszych zbiorników, informacje o rozmnażaniu ryb i krewetek. Ciekawe sposoby walki z glonami oraz kompendium wiedzy o nawożeniu i doborze odpowiedniego oświetlenia. Przegląd najpopularniejszych biotopów.

  Data akceptacji: 04 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Akwarystyka słodkowodna »

  Profesjonalnie prowadzony blog polskiego, byłego akwarysty, który otwiera się na krajowy rynek i udostępnia rzetelne informacje z zakresu hodowli gatunków ryb słodkowodnych i nie tylko. Dzięki obszernie podejmowanym tematom - blog należy zaliczać do najpopularniejszych projektów tego typu w Polsce. Odwiedzający stronę akwaryści mogą dowiedzieć się jak ważną rolę odgrywa napowietrzanie akwarium oraz dlaczego akwarystyka to dziedzina hobbystyczna, którą warto zacząć rozwijać już od najmłodszych lat. Wśród takich kategorii jak glony, rośliny i ryby akwariowe znalazły się także osobiste doświadczenia związane ze sprzętem akwarystycznym. Akwarystyczny blog charakteryzuje się czytelną oprawą graficzną oraz intuicyjną nawigacją dla użytkownika.

  Data akceptacji: 11 06 2011 · zobacz cały wpis »