Blogi Podkategoria: Blogi

Wróć do kategorii: Inne
 • Blog ze świata reklamy i nie tylko »

  Chcąc pozostać w zgodzie z panującymi trendami i ja postanowiłem utworzyć swój prywatny blog internetowy. W miarę wolnych chwil "po pracy" umieszczam tam własne odczucia na temat otaczającej nas rzeczywistości - najczęściej związane z aktualnymi wydarzeniami w kraju i na świecie. Przemyślenia wydawać się mogą niektórym kontrowersyjne.

  Stworzyłem na blogu również działy związane tematycznie z zagadnieniami dotyczącymi reklamy wizualnej oraz reklam zewnętrznych - czyli z tym, czym zajmuję się najczęściej zawodowo. Postanowiłem podzielić się garścią informacji na temat technik wykorzystywanych w reklamie, czy też dotyczących kompozycji i projektów graficznych. Będę podpowiadał jakie programy graficzne są przydatne przy tworzeniu wizytówki, ulotki lub podczas przygotowania już zaprojektowanej publikacji do druku. Jak poszerzyć swoją bazę fontów, jak je przeglądać i jak używać. Znajdziesz tu też trochę przykładów dotychczasowych realizacji internetowych. Jeśli interesuje Cię taka tematyka - zapraszam do odwiedzin na blogu oraz komentowania.

  Data akceptacji: 03 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Blog o kawie i jazzie »

  Blog o chyba najpopularniejszym napoju na świecie. Jeżeli Ty również czujesz nieprzeparty pociąg do kofeiny, to znajdziesz tu zapewne dużo dla siebie. Na blogu o kawusi i jazzie natrafisz na najbardziej wypasione ciekawostki o kawie i nie tylko :).

  Zapraszam na klimat, na kawę, po zapach i nastrój. Zapraszam również na recenzje koncertów.

  Data akceptacji: 26 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Fotografia ślubna Poznań »

  Zapraszamy na VelvetBlog - nawiązujący tematyką do fotografii blog grupy Velvet Studio. Prezentuje ona tutaj między innymi wykonane przez siebie najciekawsze zdjęcia weselne. Na blogu znaleźć można galerie fotograficzne przedstawiające plener ślubny, uwiecznione wszelkie przygotowania, reportaże ze ślubu oraz uroczystości weselnych.

  Osoby odwiedzające nasz blog mogą dowiedzieć się w jaki sposób tworzymy nasze fotografie, będą też mogły czerpać artystyczne inspiracje z eksponowanych tam zdjęć. Gdyby nasze dotychczasowe realizacje przypadły również Państwu do gustu - zapraszamy do kontaktu.
  Z przyjemnością obsłużymy również Twoje wesele i wykonamy profesjonalny reportaż weselny z tak ważnej dla Państwa uroczystości. Zapraszamy do siebie - odwiedzajcie często nasz blog o fotografii ślubnej.

  Data akceptacji: 28 06 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: