Blogi Podkategoria: Blogi

Wróć do kategorii: Komputery i Internet
 • Blog ze świata reklamy i nie tylko »

  Chcąc pozostać w zgodzie z panującymi trendami i ja postanowiłem utworzyć swój prywatny blog internetowy. W miarę wolnych chwil "po pracy" umieszczam tam własne odczucia na temat otaczającej nas rzeczywistości - najczęściej związane z aktualnymi wydarzeniami w kraju i na świecie. Przemyślenia wydawać się mogą niektórym kontrowersyjne.

  Stworzyłem na blogu również działy związane tematycznie z zagadnieniami dotyczącymi reklamy wizualnej oraz reklam zewnętrznych - czyli z tym, czym zajmuję się najczęściej zawodowo. Postanowiłem podzielić się garścią informacji na temat technik wykorzystywanych w reklamie, czy też dotyczących kompozycji i projektów graficznych. Będę podpowiadał jakie programy graficzne są przydatne przy tworzeniu wizytówki, ulotki lub podczas przygotowania już zaprojektowanej publikacji do druku. Jak poszerzyć swoją bazę fontów, jak je przeglądać i jak używać. Znajdziesz tu też trochę przykładów dotychczasowych realizacji internetowych. Jeśli interesuje Cię taka tematyka - zapraszam do odwiedzin na blogu oraz komentowania.

  Data akceptacji: 03 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Blog o pozycjonowaniu »

  Nieprzeciętnie budowany i należycie prowadzony blog pozycjonera to idealne miejsce do zaczerpnięcia podstawowych zasad obowiązujących przy uniezależnianiu się na płaszczyźnie rynku seo. Seoiris.com to jedyny w swoim rodzaju projekt stawiający na jakość budowanych seo witryn www, które umożliwiają indywidualne kreowanie filaru, umożliwiającego skuteczną promocję stron internetowych w sieci. Na stronie odnajdziesz interesujące wiadomości, poruszające kwestię poycjonowanie grafiki, bez towarzystwa tekstu, budowanie darmowych projektów adresowych, wykorzystując 000webhosting i inne nieodpłatne oferty serwerowe. Jedyny tego typu projekt w Polsce, sprawdź, warto.

  Data akceptacji: 14 12 2011 · zobacz cały wpis »
 • Fotografia dzieci - Rodzinny Foto Art blog »

  Fotografia dzieci - Rodzinny Foto Art blog udostępnia swoim czytelnikom darmowe porady o tym, jak należy fotografować, a w szczególności jak fotografować dzieci. Poruszamy tu różne kwestie techniczne, takie jak kadrowanie, kompozycja, wartość ISO, głębia ostrości i inne. Większość porad i wpisów kierowana jest do początkujących adeptów fotografii, są też jednak zagadnienia omawiane bardziej dogłębnie - dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszego stale rozszerzanego źródła wiedzy o fotografii i jej tajnikach!

  Data akceptacji: 05 02 2011 · zobacz cały wpis »
 • Blog motoryzacyjny Czescinr1 »

  Zapraszamy do częstego odwiedzania bloga motoryzacyjnego, który w sposób tematyczny publikuje informacje z branży auto części oraz szeroko pojętej tematyki motoryzacji.
  Twórcy Czescinr1 bezustannie komentują ciekawe wydarzenia i wszelkie nowinki motoryzacyjne.
  Firmowy blog w celu ułatwienia internautom znalezienia poszukiwanej informacji podzielony został przez administrację na szereg związanych z konkretnymi tematami kategorii, takich jak encyklopedia części zamiennych czy newsy.

  Dzięki dość regularnym aktualizacjom i zamieszczaniu ciekawych artykułów jest duża szansa, iż każdy fan motoryzacji, który do nas zawita pozostanie tu stałym bywalcem.

  Data akceptacji: 25 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Android »

  Platforma Android, system operacyjny na telefony komórkowe, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zapaszmy do zapoznania się z OSem firmy Google. Na blogu androidal.pl można zapoznać się z najnowszymi informacjami, poznać parametry telefonów. Androidal to także forum, oraz spis aplikacji, gier i widgetów oferowanych na Androida. Informacje prezentowane w nowoczesniej formie bloga.

  Data akceptacji: 09 03 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: