Kultura i Sztuka Kategoria: Kultura i Sztuka

Kultura i Sztuka - ostatnio zaakceptowane:

 • Muzyka na wesele »

  Właśnie przygotowujesz niebanalne wesele i poszukujesz niezapomnianej oprawy muzycznej? Bez zwłoki zapoznaj się więc z naszą internetową wizytówką. Tylko tutaj dowiesz się jak sprytnie umiemy połączyć przyjęcie tradycyjne, którego niewątpliwie pragnie starsza część Twoich gości weselnych a zarazem wesele nowoczesne, na którym zapewne lepiej poczują się osoby młodsze.
  Dla Twoich gości zagramy na żywo przy stołach z akordeonem tak zwaną biesiadę, a na sali tanecznej będziemy ich bawić muzyką graną z płyt cd, winyli albo mp3, którego to wyboru dokonamy w zależności od repertuaru. Aby w pełni spełnić oczekiwania, przygotujemy go konsultując w całości z młodą parą.

  Na sali biesiadnej oraz w czasie tańca zaproponujemy i poprowadzimy zabawy integracyjne, które zawsze skutecznie mobilizują gości weselnych do jeszcze lepszej zabawy. Sprawnie organizujemy także zabawy oczepinowe, które staną się integralną częścią uroczystości.
  Jeśli będziesz tym zainteresowany, specjalnie dla Ciebie możemy zagrać pod domem Panny Młodej na akordeonie tak zwaną Marszówkę czy nawet zorganizować na weselu karaoke.
  Poznaj dokładnie naszą ofertę, bo Muzwar jako najlepszy dj na wesele w Warszawie i okolicach zapewni Tobie i Twoim gościom chwile niezapomnianej zabawy.

  Data akceptacji: 22 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wiersze »

  Internet jest świetnym medium, nie tylko co do informacji, ale i kultury. Dawniej jednostki obdażone talentem literackim w większości pisały do szuflady, bądź dawały kolegom własne maszynopisy. W każdym razie grono odbiorów było nieliczne. Współcześnie wygląda to całkowicie inaczej. Potrzeba tylko założyć sobie pamiętnik internetowy a następnie na nim publikować własną twórczość. Biorąc wzór z młodych nawet ja - będąc już dziadkiem - postanowiłem założyć swoją stronę na jakiej zamieszczam krótkie opowiadania swojego autorstwa przetykane poezją. Jeśli szukasz takiej amatorskiej prozy - nie zastanawiaj się i odwiedź mój blog.

  Data akceptacji: 04 10 2011 · zobacz cały wpis »
 • Bodypainting - Bodywriting - Graffiti - Make up »

  Studio artystyczne Kazim.pl jest jak dotąd jedynym tego rodzaju projektem w Polsce. Łączy on w sobie nowoczesne sztuki malowania ściennego oraz malowania ciała i wszystkiego co z tym związane. Kazim.pl jest również prekursorem sztuki malowania graffiti na ciele (tak zwany bodywriting) lub bodygraffiti. Firma zajmuje się także sprzedażą artykułów artystycznych, przeznaczonych głównie do malowania ciała. Kazim.pl jest głównym dystybutorem markerów UniPOSCA w Polsce, oraz jednym z dystrybutorów profesjonalnych produktów firmy KRYOLAN oraz WOLFE, takich jak farby do malowania ciała i twarzy. W sprzedaży także aerografy, kompresory, pędzle i inne.

  Studio swoją działalnością obejmuje teren całego kraju, a także zagranicę. W latach 2009-2011 odwiedziliśmy ponad 15 miast w Polsce, w których wykonaliśmy kilkadziesiąt różnych projektów. Za granicą skutecznie pokazaliśmy się już między innymi w takich miastach jak Nancy, Paryż we Francji, Amsterdam w Holandii oraz Mediolan we Włoszech. Więcej informacji na temat naszej działalności artystycznej oraz mapkę dotychczasowych podróży można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

  Data akceptacji: 12 06 2011 · zobacz cały wpis »
 • Rockers - Twój przewodnik po świecie rocka »

  Portal Rockers najłatwiej scharakteryzować jako "Twój przewodnik po świecie rocka". Na jego podstronach znajdziesz przede wszystkim jedyną w swoim rodzaju Rockopedię z wyczerpującymi opracowaniami rockowych zespołów, szczegółowymi informacjami o ich dyskografiach, recenzjami płyt, biografiami muzyków, a także działy Artykuły (relacje z koncertów, wywiady z zarówno polskimi, jak i zagranicznymi gwiazdami, felietony) i Aktualności (najważniejsze wydarzenia w rockowym światku, plotki, ciekawostki).

  W ramach naszego portalu prowadzimy również informator o najciekawszych koncertach i zbliżających się premierach płytowych. Z nami nie przegapisz więc żadnego interesującego muzycznego wydarzenia. Jeśli interesuje Cię muzyka rockowa, Rockers jest miejscem dla Ciebie!

  Data akceptacji: 08 09 2010 · zobacz cały wpis »
 • Mantra - Taniec z ogniem, fireshow »

  Taniec z ogniem - fireshow - w naszym kraju staje się coraz bardziej popularnym widowiskiem artystycznym. Wyróżnia go efektowność, widowiskowość i tajemniczość. Pokazy tańca z ogniem to niezaprzeczalna domena Teatru Tańca z Ogniem Mantra z Makowa Mazowieckiego. Jest to grupa 10 pasjonatów, którzy od kilku lat występują na terenie całego kraju. Mantra łączy w całość teatr, taniec oraz ogień - dając widzom możliwość obejrzenia niezapomnianego pokazu oraz dostarczając mnóstwa wrażeń.

  Data akceptacji: 02 09 2010 · zobacz cały wpis »
 • Fantasmatic.pl - fotograf Warszawa »

  Drodzy Klienci! Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej warszawskiej Agencji Fotograficznej Fantasmatic.pl! Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych przede wszystkim z fotografią, ale także z mediami, reklamą, modą itp. Nasi Klienci są zarówno osobami prywatnymi, jak i prawnymi.
  Nasze usługi obejmują fotografię indywidualną, portretową, fotografię mody, eventów i imprez, fotografię architektury, packshotową. Obsługujemy fotograficznie wyjazdy intergracyjne i incentive. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a przede wszystkim - do zapoznania się z naszym portfolio na stronie internetowej Agencji.

  Data akceptacji: 10 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Antykwariat książki »

  Czytanie być może jest najwspanialszą przygodą jaką udaje się przeżyć. Na dodatek spotkać ją można najczęściej we własnym domu. Antykwariat Mit zaprasza więc do wyruszenia w tę całkiem niezwykłą podróż do świata literatury. Na naszej stronie internetowej miłośnikom książki przedstawiane są pozycje z różnych dziedzin, zawierające szeroki wybór literatury z całego świata.

  W księgozbiorze naszego antykwariatu swoje zaszczytne miejsce znajdują książki krajowych oraz zagranicznych autorów o tematyce takiej jak fantastyka, biografie sławnych ludzi, książki podróżnicze i krajoznawcze, mity i legendy oraz liczne pozycje dla dzieci - na przykład baśnie.
  Dla zaawansowanych bibliofilii przygotowaliśmy osobne działy tematyczne, które prezentują całe serie wydawnicze oraz wydawnictwa kolekcjonerskie nawet z trudno dostępnych edycji.

  Data akceptacji: 03 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Poezja »

  Szkicownik to dedykowany serwis literacki, w którym bez przeszkód zaprezentować można własną twórczość poetycką i prozatorską, a także opublikować eseje, felietony i reportaże.
  Grupuje on odnośniki do stron autorskich krajowych poetów.
  Na forum Szkicownika porozmawiać można na wiele interesujących tematów. Natrafimy tu na dział dotyczący literatury polskiej i obcej, dział filmowy, a także dział muzyczny podzielony na kilka tematycznych kategorii.

  Szkicownik jest miejscem, w którym poznać można krytyczną opinię czytelników na temat swoich wierszy i opowiadań. Istnieją także działy dotyczące fotografii, dział malarstwa i rysunku, w którym porozmawiać można o tej twórczości oraz zaprezentować szerszemu gronu odbiorców własną.

  Data akceptacji: 25 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Gdańsk 2016 - wolność kultury, kultura wolności »

  Oficjalna witryna projektu Gdańsk 2016, którego celem jest ubieganie się miasta Gdańsk o przyznaniu miana Europejskiej Stolicy Kultury ESK.
  Wolność, dialog oraz solidarność to tylko ułamek haseł, którymi można scharakteryzować miasto, haseł który powinny być znane w całej Europie. Otrzymanie miana Europejskiej Stolicy Kultury to nie tylko szansa dla miasta Gdańsk, ale również dla Europy. Gdańsk – wolność kultury, kultura wolności.

  Data akceptacji: 15 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Agencja Zespołów Muzycznych - Mirex »

  Agencja Mirex poleca Państwu szeroki wybór profesjonalnych zespołów muzycznych na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy firmowe, studniówki, 18-urodziny itp.
  Liczba polecanych, współpracujących z nami zespołów muzycznych to 30 - grających w składach osobowych: minimalnie duet, maksymalnie kwintet. Zapraszamy na prezentacje demo z wesel. Na świadczone usługi wystawiamy rachunki. Obsługujemy zasięgiem teren całej Polski.

  Data akceptacji: 07 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Szkoła Tańca Al-Mara we Wrocławiu »

  Szkoła Tańca Al-Mara we Wrocławiu. Kursy tańca dla pań i par, nauka pierwszego tańca, lekcje indywidualne, zajęcia grupowe. W ofercie: taniec brzucha, taniec towarzyski, salsa, taniec użytkowy, bollywood, taniec dla dzieci i młodzieży, tribal, pokazy tańca, fitness.

  We Wrocławiu powstała Szkoła Tańca z myślą o gromadzeniu wokół siebie wszystkich spragnionych tańca kobiet. Jesteśmy profilowaną Szkołą i na nasze zajęcia zapraszamy szczególnie Panie, choć w naszej bogatej ofercie pojawia się też oferta dla par i taniec dla dzieci...


  Al mara znaczy kobieta...


  Możesz tu spotkać kobiety tak jak Ty zafascynowane tańcem, które rozpoczęły swoją przygodę z orientem, napić się gorącej smakowej herbatki, wybrać spódnicę do ćwiczeń z naszego katalogu tanecznego, przyozdobić ciało henną, a przede wszystkim odpocząć i odprężyć się przy zapachu olejków eterycznych i egzotycznej muzyce...

  Dołącz do grona Al marek zafascynowanych dźwiękiem orientalnych dzwoneczków, muzyką Bliskiego Wschodu i wdziękiem tańca orientalnego...

  Data akceptacji: 17 03 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z kategorią: Kultura i Sztuka

Kultura i Sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: