Autoalarmy, zabezpieczenia Podkategoria: Autoalarmy, zabezpieczenia

Wróć do kategorii: Motoryzacja
 • SERWIS FOX - Zakład autoryzowany »

  Firma zajmuje się profesjonalnym zabezpieczeniem samochodów oraz motocykli i skuterów. W zakres jej działań wchodzi montaż, serwis i naprawa elementów takich jak: autoalarmy, centralne zamki, blokady skrzyni biegów, immobilisery, sterowniki zamków centralnych, czujniki cofania-parkowania, kamery cofania blokady odjazdu, systemy antyporwaniowe, alarmy do motocykli i skuterów oraz gps ochrona-monitoring.
  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny alarmów Fox, Seo.
  Posiadamy autoryzacje firm: Autosystemy Fox, Seo, Optoscan, Niedźwiedź Lock.
  Wszystkie urządzenia montowane przez naszą firmę posiadają atesty i certyfikaty wymagane przy zawieraniu ubezpieczenia AutoCasco.

  Dobieramy zabezpieczenia do indywidualnych potrzeb Klienta!

  Data akceptacji: 11 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Autoalarmy Tymex »

  Firma Tymex od początku powstania w 1992 roku wyspecjalizowała się we wdrażaniu skutecznych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń domowych i samochodowych. W ofercie, oprócz uznanych już na rynku autoalarmów z serii TX, można znaleźć akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu zabezpieczeń samochodowych oraz szeroką gamę urządzeń podnoszących komfort użytkowania pojazdów mechanicznych.

  W naszej ofercie znajdą Państwo systemy znanych marek jak Pyronix, Tytan czy Proxima. Oferowane przez nas wyroby łączą w sobie dopracowanie techniczne, nowoczesne technologie i najwyższą jakość. Potwierdzeniem ich niezawodności i jakości jest zaufanie, jakim obdarzyło je tysiące zadowolonych użytkowników zarówno w kraju jak i za granicą.
  Podstawowym obszarem działania firmy jest dystrybucja urządzeń takich jak: autoalarmy, immobilisery i blokady elektroniczne, czujniki cofania i parkowania, centralne zamki na pilota, alarmy do obiektów, sygnalizatory akustyczno optyczne i wiele innych wyrobów związanych z profesjonalnymi zabezpieczeniami.

  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną dla instalatorów i odbiorców indywidualnych. Kierujemy się w naszych działaniach dążeniem do uzyskania jak najwyższej jakości produktów za umiarkowaną cenę. Wielu naszych kontrahentów wystawiło nam wysokie świadectwa zarówno za wyroby, jak i za wysoką jakość obsługi.
  Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony, oraz Stowarzyszenia Producentów Części Motoryzacyjnych.

  Data akceptacji: 19 04 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Autoalarmy, zabezpieczenia

Autoalarmy, zabezpieczenia - nowa strona:

Adres: