Architektura Podkategoria: Architektura

Wróć do kategorii: Nieruchomości i Budownictwo
 • Architekt Rzeszów »

  Arcont jest profesjonalną pracownią projektową, której siedzibą jest Rzeszów. Firma, mogąca pochwalić się z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży świadczy usługi dotyczące problemów zarządzania otaczającą nas przestrzenią.
  Ofertę biura projektowego Arcont można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowi architektura budowlana i wchodzące w jej skład projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych a nawet placówek sakralnych.
  Druga część działalności, na której koncentruje się firma - to architektura krajobrazu, w skład której wchodzi przede wszystkim projektowanie ogrodów, ogrodzeń, altan, bruków oraz różnorodnych elementów wodnych.
  Firma zajmuje się też projektowaniem terenów zieleni publicznej, a więc parków, zieleńców, placów miejskich oraz terenów sportowych, inwentaryzacją dendrologiczną i przygotowaniem wniosków o wycinkę drzew.

  Data akceptacji: 25 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Biura architektoniczne Warszawa »

  Firma zajmująca się architekturą proponuje Państwu swe nowoczesne i intrygujące projekty. Do wszelkich naszych realizacji z zakresu budowy architektonicznej podchodzimy niezwykle indywidualnie, starając się jednocześnie doradzić klientom optymalne rozwiązania w taki sposób, aby czuli się jak najbardziej zadowoleni ze sposobu i jakości obsługi. Zatrudniamy kilku doświadczonych architektów - dzięki ich zaangażowaniu nasze projekty zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

  Obszarem działalności jest przede wszystkim Warszawa, jednak obsługujemy również zlecenia z terenu całego kraju. Jeśli ważne są dla Ciebie ekonomiczne oraz funkcjonalne rozwiązania - to usługi naszej firmy będą doskonałym wyborem. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej - przekonajcie się co potrafią nasi specjaliści i obejrzyjcie niektóre dotychczasowe realizacje.

  Data akceptacji: 20 08 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: