Świadectwo charakterytyki energetycznej Poznań

Świadectwo charakterytyki energetycznej Poznań Jeżeli wybudowałeś dom i chcesz w nim zamieszkać, to wcześniej musi on zostać oficjalnie oddany do użytkowania. Aby cieszyć się z pełnego odbioru niezbędne jest między innymi świadectwo energetyczne - dokument określający ilość energii zużywanej przez dany budynek. Nasza firma tworzy takie dokumenty już od 3 lat. Posiadamy wymagane uprawnienia oraz obowiązkowe ubezpieczenie, pozwalające świadczyć usługi tworzenia charakterystyk energetycznych dla deweloperów, jednostek budżetowych i terytorialnych, spółdzielni mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Działalność firmy skupia się przede wszystkim na obiektach zlokalizowanych na terenie wielkopolski, a szczególnie w Poznaniu i Gnieźnie.

Szczegóły dla: www.e-cert.com.pl:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: www.e-cert.com.pl:

Świadectwo charakterytyki energetycznej Poznań

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 90 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 84 Odwiedziny crawler@alexa.com 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Woda w ogrodzie »

  Woda w ogrodzie, dekoracje i aranżacje wodne w domach i ogrodach. Ogrody wodne: oczka wodne i stawy kąpielowe, kaskady wodne, strumienie, ściany wodne i mini fontanny. Filtry i pompy do oczek wodnych - dobór, instalacja i sprzedaż. Profesjonalne projekty zbiorników wodnych. Zakres terytorialny prac: cała Polska.

  Data akceptacji: 19 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Płytki ceramiczne »

  Niniejsza witryna stanowi ofertę handlową firmy Ceramika Tubądzin będącą wiodącym producentem płytek ceramicznych Arte, które tak często mamy okazję podziwiać w łazienkach. Zazwyczaj łazienka opiera swoje piękno na takich elementach jak kafelki czy terakota, a nasza firma w ich produkcji jest specjalistą. Dostarczamy kafelki oraz terakotę milionom Polaków.

  Data akceptacji: 29 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Nadzór inwestorski »

  Firma Akademia Metodyki działająca w branży od 9 lat zapewnia klientom kompleksową obsługę projektów budowlanych. Inspektor nadzoru Akademii Metodyki posiada pełne kompetencje i bogate doświadczenie w prowadzeniu zadań inwestycyjnych w metodyce projektowej. Firma prowadzi nadzór inwestorski i specjalizuje się m.in. w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, koordynacji prac budowlanych, kosztorysowaniu oraz konsultingu branżowym.
  Nasi wykwalifikowani specjaliści zdobyli duże doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie między innymi obiektów inżynieryjnych, elektrociepłowni, obiektów hydrotechnicznych, biogazowni.

  Data akceptacji: 19 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Budizol S.A. Deweloper »

  Budizol S.A. - jest znanym na rynku deweloperem komercyjnym oraz mieszkaniowym. Nasze inwestycje zlokalizowane są między innymi w miejscowościach: Bydgoszcz, Konstancin, Włocławek, Płock, a nawet w samej Warszawie. Nieliczne z realizacji to choćby: Konstancin Park, La Perle, Przy Parku, Carmen w Warszawie czy choćby Apartamenty Green House New Generation.

  Firma specjalizuje się w realizacjach takich jak domy energooszczędne oraz wykonuje szeroko pojętą produkcję: betonową, konstrukcje drewniane, zbrojenia budowlane, aluminium oraz pvc. Od z górą dwudziestu lat spółka niezmiennie zaopatruje swoich Klientów w nowatorskie oraz niebanalne rozwiązania z zakresu architektury. Uczestniczymy z powodzeniem w popularnym programie Rzetelna Firma.

  Data akceptacji: 17 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Architekt Rzeszów »

  Arcont jest profesjonalną pracownią projektową, której siedzibą jest Rzeszów. Firma, mogąca pochwalić się z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży świadczy usługi dotyczące problemów zarządzania otaczającą nas przestrzenią.
  Ofertę biura projektowego Arcont można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowi architektura budowlana i wchodzące w jej skład projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych a nawet placówek sakralnych.
  Druga część działalności, na której koncentruje się firma - to architektura krajobrazu, w skład której wchodzi przede wszystkim projektowanie ogrodów, ogrodzeń, altan, bruków oraz różnorodnych elementów wodnych.
  Firma zajmuje się też projektowaniem terenów zieleni publicznej, a więc parków, zieleńców, placów miejskich oraz terenów sportowych, inwentaryzacją dendrologiczną i przygotowaniem wniosków o wycinkę drzew.

  Data akceptacji: 25 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wkłady kominkowe, podgrzewacze wody, kotły »

  Serwis internetowy Sklep.Konfil.pl to sklep, którego specjalizacją jest technika grzewcza. Jako firma działamy na rynku już od ponad 10 lat i wciąż się szkolimy po to, aby na bieżąco być z wciąż pojawiającymi się nowościami w naszej branży. Także po to, aby w miarę naszych możliwości wyczerpująco doradzać Klientom.
  Firma Konfil zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych w pełnym zakresie oraz sprzedażą urządzeń grzewczych. Co możemy Państwu zaoferować? Na przykład kocioł gazowy Immergas, Ariston czy De Dietrich, piec na paliwo stałe Galmet oraz piece Per-Eko. Mamy również ciekawą ofertę wkładów kominkowych krajowej produkcji Unico - w tym zarówno wkładów z płaszczem wodnym, jak również wkładów powietrznych.
  W asortymencie odnaleźć można także grzejniki Brugman, Immergas oraz aluminiowe, pompy co i cwu oraz niezawodne podgrzewacze wody producentów Ariston, Galmet i Biawar.

  Zamówiony w naszym sklepie towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych na teren całej Polski. Kotły co na paliwo stałe, gazowe oraz kominki wysyłamy całkowicie gratis.
  Zapraszamy gorąco do odwiedzin, zapoznania się z ofertą oraz zakupów! Dla naszych Klientów prowadzimy przyjazny program lojalnościowy oraz sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach.

  Data akceptacji: 06 04 2011 · zobacz cały wpis »
 • Darmowe ogłoszenia nieruchomości »

  Pragniemy Państwu bardzo serdecznie zaprezentować nowoczesny serwis ogłoszeń nieruchomości, który znajdziecie pod adresem Ogloszenianieruchomosci.org! Dlaczego jest on przyjazny użytkownikom? Ponieważ tylko w nim z łatwością dodacie darmowe ogłoszenia dotyczące nieruchomości w ciągu kilku minut - w prosty sposób, bez zbędnego logowania oraz rejestrowania konta.

  Osobom, które dodają większą ilość ogłoszeń proponujemy rejestrację w naszym serwisie, gdyż wtedy otrzymacie Państwo własną stronę, na której widoczne będą wszystkie Wasze ogłoszenia nieruchomości + własne logo. Dodanie bezpłatnego ogłoszenia do jednej z kategorii: dom na sprzedaż czy też mieszkanie, pozwoli trafić dokładnie w odbiorców, a to wszystko można zrobić nie płacąc ani grosza!

  Data akceptacji: 11 08 2011 · zobacz cały wpis »
 • Suszarki do rąk »

  MultiMax to zakład mieszczący się w Zamościu, który działa w branży elektrycznych technologii grzewczych. Oferta zakładu zawiera ogrzewanie podpodłogowe, układy zapobiegające oblodzeniu, piece akumulacyjne i pompy do ciepłej wody. Poza tym możemy zakupić w tym miejscu automaty suszące ręce, łazienkowe elektryczne drabinki, dywaniki grzewcze. Firma prowadzi sprzedaż i doradztwo oraz zajmuje się montażem i serwisem aparatów w rejonie woj. lubelskiego. Bardzo doświadczona załoga zrealizuje wszelkie zamówienia zarówno niewielkie jak i duże. Wystarczy jeden telefon i zamówienie gotowe.

  Data akceptacji: 19 07 2012 · zobacz cały wpis »