Prawo Kategoria: Prawo

Prawo - ostatnio zaakceptowane:

 • Porady prawne »

  Firma nasza zajmuje się kompetentnym doradztwem prawnym przez internet. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego lub finansowego skorzystaj z usług naszej firmy. Zatrudnieni przez nas prawnicy, kierując się swoim długoletnim doświadczeniem i umiejętnościami - pomogą rozwiązać każdy Twój problem. Napiszą dla Ciebie dowolne pismo prawne oraz opinię na interesujący Cię temat. Posiadamy niskie ceny świadczonych usług, a przede wszystkim działamy szybko. Do każdego ze swoich klientów podchodzimy z dużą uwagą, starannością oraz zrozumieniem.

  Data akceptacji: 22 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Radca prawny Warszawa »

  Aby kancelaria prawna mogła zyskać odpowiedni własny prestiż w otoczeniu, musi być przede wszystkim właściwie ceniona oraz zyskać umiejętności rozwiązywania określonego rodzaju spraw. Niejednokrotnie bywa tak, że wybrane kancelarie prawne mają konkretną wyłącznie specjalizację, za to zatrudniają prawników o wyjątkowych zdolnościach a także różnych charakterach, dzięki czemu są w stanie prowadzić wiele spraw różnego rodzaju. Zawsze odnajdą takiego prawnika, który będzie odpowiadał danemu klientowi.

  Oczywiście, da się odnaleźć także takie kancelarie, w których odszukamy prawników różnych specjalności - kancelarie takie często obsługują duże przedsiębiorstwa, gdzie potrzeba różnorakich usług z rożnych gałęzi prawa.

  Każdy student prawa pragnie być zatrudnionym - nawet za stosunkowo niską płacę - w kancelarii takiej, która zdobyła duże doświadczenie w licznych sprawach oraz prestiż na rynku prawnym. Dzięki temu dużo łatwiej jest w przyszłości odnaleźć pracę i zainteresowaną naszymi usługami klientelę. Odpowiednia kancelaria prawna nie musi mieć dodatkowej reklamy, jako że jest reklamowana pocztą pantoflową. Jej sukcesy na rynku prawniczym a także w salach sądowych, (nierzadko przez uczestnictwo w głośnych procesach) są wystarczającą rekomendacją.

  Data akceptacji: 08 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Prawnik Warszawa »

  Jeśli jako podmiot instytucjonalny lub osoba fizyczna poszukujecie Państwo profesjonalnej obsługi prawnej firmy z wieloletnim doświadczeniem - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Twój Prawnik jako Kancelaria Doradztwa Prawnego działa w zakresie szerokiej gamy porad udzielanych zarówno w stacjonarnej siedzibie kancelarii w Warszawie, w siedzibach Klientów podczas umówionych spotkań oraz poprzez internet z wykorzystaniem .

  Świadczona przez nas obsługa prawna dotyczy stałej opieki na zasadzie długoterminowych umów, jak również pomocy doraźnej - w przypadku oczekiwanych jednorazowo zleceń kompetentnego doradztwa prawnego.

  Data akceptacji: 06 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Zapraszając na stronę internetową kancelarii prawnej advocat.com.pl pragniemy przedstawić swoją ofertę skierowaną zarówno do przedsiębiorców, jak również na rzecz klientów indywidualnych. Nasza kancelaria z upływem czasu wyspecjalizowała się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz handlowym. Nieobce są nam jednak zagadnienia związane z prawem bankowym, nieruchomościami, prawem pracy oraz tematyka typowo gospodarcza - prawo upadłościowe oraz naprawcze.

  Osobom fizycznym zazwyczaj oferujemy pomoc prawną dotyczącą nierzadko skomplikowanych przepisów prawa cywilnego, szczególnie tych, które swoją tematyką obejmują zagadnienia prawa spadkowego, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy.
  Występujemy w imieniu swoich Klientów przed wszelkimi sądami i organami administracyjnymi, oferując stronie reprezentowanej zastępstwo procesowe. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne specjalizacje współpracowników z zakresu szczegółowych dziedzin prawa pozwalają naszej kancelarii na oferowanie osobom zainteresowanym usług w pełni profesjonalnych i świadczonych na najwyższym poziomie.

  Data akceptacji: 28 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Kancelaria Adwokacka Pokuszyński i S-ka »

  W naszej kancelarii otoczą klientów opieką doświadczeni adwokaci i radcowie prawni. Zajmujemy się udzielaniem porad i opinii prawnych (również w trybie online), zakładamy i obsługujemy podmioty gospodarcze, prowadzimy sprawy karne, cywilne, gospodarcze, pracownicze oraz rodzinne.
  Dodatkowo w zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
  Kancelaria proponuje obsługę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Świadczymy wszechstronną i kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz wszelkich innych osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

  Data akceptacji: 28 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Radca prawny Kraków »

  Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Oferujemy bogatą wiedzę prawniczą z wielu dziedzin prawa. Siłą Kancelarii jest ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży prawniczej obejmujące doświadczenia z obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych w ramach ich zwykłych spraw, które wymagały pomocy prawnej.

  Data akceptacji: 03 04 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z kategorią: Prawo

Prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: