Przemysł i Produkcja Kategoria: Przemysł i Produkcja

Przemysł i Produkcja - ostatnio zaakceptowane:

 • Olej lniany »

  Poszukujesz może naturalnych produktów spożywczych do swojej zdrowej diety? To bardzo dobrze trafiłeś! Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się zdrową żywnością i jej produkcją już od paru lat. Bazując na zdobytym dotychczas doświadczeniu tworzymy w stu procentach naturalne, nieprzetworzone produkty - takie jak zimnotłoczone oraz niefiltrowane oleje roślinne.
  O ich jakości świadczą skrupulatne kontrole każdej wytworzonej partii pod kątem jej składu biochemicznego.

  Data akceptacji: 14 07 2011 · zobacz cały wpis »
 • Elektrowciągarki, wciągniki, suwnice ABUS »

  Marka ABUS jest na rynku producentów systemów dźwignicowych dobrze znana jako symbol niemieckiej solidności oraz niezrównanej precyzji. Już bowiem w 1965 roku powstał w Kolonii pierwszy obiekt produkcyjny należący do firmy. Na rok 2006 datowane jest założenie spółki - córki w naszym kraju. Powstała wtedy: ABUS Crane Systems Polska.

  Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nie tylko ofertę firmy, ale również podstawowe dane techniczne poszczególnych wyrobów, krótki opis procesu produkcji urządzeń dla transportu wewnętrznego (tak zwany UTB) oraz wyróżniki marki ABUS na rynku dźwignicowym, który obejmuje takie urządzenia jak: suwnice dwudźwigarowe i jednodźwigarowe, żurawie warsztatowe słupowe oraz ścienne, wciągniki i wciągarki linowe oraz łańcuchowe, lekkie systemy dźwignic podwieszanych HB, przenośne suwnice bramowe LPK. Oferujemy również naszym klientom doradztwo, pomoc przy odbiorze UDT, transport oraz montaż naszych wyrobów, szczegółowe projekty modernizacji urządzeń, części zapasowe i niezbędne akcesoria, serwis. Sprawdź - nie korzystaj z usług pośredników.

  Data akceptacji: 03 07 2011 · zobacz cały wpis »
 • Płyty warstwowe »

  Firma PROMETPLAST, działająca na krajowym na rynku już od wielu lat - zajmuje się produkcją wysokiej próby blachy trapezowej, powlekanej oraz specjalistycznych płyt warstwowych. Dzięki zautomatyzowanej i nowoczesnej linii produkcyjnej złożone zamówienie może być zrealizowane sprawnie i szybko, co znacznie przyspiesza każdą transakcję z klientem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data akceptacji: 23 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Drzwi szklane »

  Olech Glass Studio jest autorską pracownią artystyczną, od wielu lat wykonującą wyroby ze szkła artystycznego. Projektujemy, zajmujemy się wytwarzaniem i montażem wybranych przez Klienta produktów.
  Szkło jest bardzo delikatnym, lecz zarazem bardzo wdzięcznym i stwarzającym ogromne możliwości tworzywem. Dlatego też poświęcamy mu dużo skupienia i uwagi, wykonując swe najciekawsze ekspozycje. Wielkim zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się wykonywane przez nas drzwi szklane, w swej ofercie posiadamy jednak wiele innych równie ciekawych ekspozycji. Należą do nich przykładowo kominki szklane.
  Szkło artystyczne w realizacjach architektonicznych wykorzystywane jest już od wielu pokoleń. Z biegiem lat zmienia się jedynie stylistyka i koncepcja artystyczna, natomiast materiał do wyrobu drzwi czy wazonów i sposoby jego obróbki pozostają wciąż niezmienne.

  Data akceptacji: 16 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Projektowanie i montaż elektroniki »

  Firma INVENTRONICS zapewnia kompleksową obsługę dotyczącą wszelkich etapów projektowania oraz produkcji urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych. Naszym partnerom oferujemy swą pomoc już podczas tworzenia projektu, przechodząc następnie przez wszystkie fazy produkcyjne: opracowanie prototypu, wykonanie wstępnej serii pilotażowej, wdrożenie, cykl masowej produkcji oraz profesjonalny serwis naprawczy.
  Naszym podstawowym celem jest przejęcie od kontrahenta całości ciężaru organizacyjnego, który związany jest z czasochłonnym zaopatrzeniem w niezbędne komponenty, przygotowaniem produkcji i montażem.
  Dzięki dużej skali zamówień oraz bezpośredniej współpracy z uznanymi producentami podzespołów elektronicznych jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.
  Specjalizujemy się w projektowaniu elektroniki i mechaniki oraz oprogramowania sterującego. Wykonujemy montaż elektroniki smd i tht, zajmujemy się również obsługą posprzedażową.

  Data akceptacji: 16 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sejfy, szafy metalowe, Konsmetal »

  Konsmetal-Poltrezor Warszawa jest firmą, której powstanie datuje się na rok 1992. Dlatego z dumą przedstawić możemy Państwu produkty wykonane na bazie wieloletnich doświadczeń i sygnowane przez KONSMETAL, wyposażone wyłącznie w certyfikowane zamki.
  W trakcie produkcji wykorzystujemy wszelkie najnowsze technologie dotyczące branży konstrukcji zabezpieczeń wartościowych przedmiotów.
  Namacalnym potwierdzeniem wysokiej jakości towarów oraz działalności w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego jest oficjalna koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

  Ze swej bogatej oferty możemy zaproponować Państwu między innymi: szafy ubraniowe bhp, różnego rodzaju kasy pancerne, sejfy gabinetowe oraz meblowe, sejfy ścienne i na broń.
  Niesłabnącym zainteresowaniem Klientów cieszą się szafy metalowe na akta, wśród których ważną rolę odgrywają szafy na dokumenty niejawne oraz szafy kartotekowe. Dosyć popularne są oczywiście szafy pancerne i ogniotrwałe ze względu na ich wysokie bezpieczeństwo.
  Dla Klientów biznesowych przygotowaliśmy różnorakie urządzenia do deponowania powierzonych wartości, takie jak: sejfy kasjerskie, kasetki i sejfy wrzutowe. Banki z kolei powinna zainteresować grupa asortymentowa zawierająca skarbce bankowe, drzwi skarbcowe, wrzutnie nocne, multisejfy, jak również skrytki i szafy depozytowe.
  Klientom prywatnym oferujemy drzwi antywłamaniowe, sejfy domowe oraz szafy na broń palną.

  Data akceptacji: 09 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wycinanie laserem, gięcie »

  Profilem działania firmy ISS jest przemysłowe gięcie blach z aluminium, stali nierdzewnej oraz konstrukcyjnej na profesjonalnych prasach Amada. Dodatkowo w zakres świadczonych usług wchodzą wycinanie kształtów laserem na materiałach własnych i powierzonych oraz produkcja samochodów specjalnych, które znajdują następnie zastosowanie w pożarnictwie i wojskowości.

  Przykłady wykonanych prac zobrazowane są w galerii znajdującej się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzin celem uzyskania dokładnych informacji.

  Data akceptacji: 10 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Znaki przeciwpożarowe »

  Top Design z Chwaszczyna to firma od ponad dziesięciolecia wyspecjalizowana w produkcji oznakowań BHP oraz znaków bezpieczeństwa. Tak długi staż pozwolił nam na utworzenie w pełni profesjonalnego zakładu wytwarzania oznaczeń ewakuacyjnych w oparciu o własną autorską technologię fotoluminescencyjną. Dzięki niej i wynikającemu z tego znacznemu obniżeniu kosztów produkcji z biegiem czasu firma stała się potentatem z zakresu oznakowań bezpieczeństwa na skalę krajową.

  Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonej witryny internetowej, gdzie zapoznać się można z aktualną ofertą producenta, zamówić najnowszy katalog znaków, naklejek dotyczących ochrony przeciwpożarowej i wszelkiego rodzaju tablic o różnorodnej tematyce.

  Data akceptacji: 02 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Nano Design - meble kuchenne Bełchatów »

  Serdecznie zapraszamy na firmową witrynę internetową producenta mebli z Bełchatowa. Firma Nano Design - Meble Kuchenne zajmuje się profesjonalnie kompleksową zabudową wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz handlowych i usługowych.
  W szczegółowej ofercie znajdą państwo meble kuchenne (zarówno nowoczesne, jak i stylowe), modne obecnie szafy wnękowe, garderoby oraz - w praktycznie nieograniczonym wyborze - meble łazienkowe i meble biurowe.
  Wszystkie meble są produkowane na zaprojektowany wymiar, po indywidualnych ustaleniach z Klientem i na podstawie jego sugestii. Powoduje to finalnie, iż nasze meble mają niepowtarzalną stylistykę, która państwa wnętrzom nada wyjątkowy charakter. Wysoka jakość również idzie w parze z oczekiwaniami zamawiającego.
  Choć główną część prac realizujemy na terenie województwa łódzkiego, działamy także na terenie całego kraju.

  Data akceptacji: 08 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Kontenery »

  Strona spółki Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie firmy są m.in. kontenery magazynowe, kotłownie kontenerowe, biurowe, stróżówki, morskie i inne.

  Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
  Zdobyte w ostanim okresie wiedza i doświadczenie umożliwiły rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe działy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Data akceptacji: 11 04 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z kategorią: Przemysł i Produkcja

Przemysł i Produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: