Społeczeństwo Kategoria: Społeczeństwo

Społeczeństwo - ostatnio zaakceptowane:

 • Muzyka na wesele »

  Właśnie przygotowujesz niebanalne wesele i poszukujesz niezapomnianej oprawy muzycznej? Bez zwłoki zapoznaj się więc z naszą internetową wizytówką. Tylko tutaj dowiesz się jak sprytnie umiemy połączyć przyjęcie tradycyjne, którego niewątpliwie pragnie starsza część Twoich gości weselnych a zarazem wesele nowoczesne, na którym zapewne lepiej poczują się osoby młodsze.
  Dla Twoich gości zagramy na żywo przy stołach z akordeonem tak zwaną biesiadę, a na sali tanecznej będziemy ich bawić muzyką graną z płyt cd, winyli albo mp3, którego to wyboru dokonamy w zależności od repertuaru. Aby w pełni spełnić oczekiwania, przygotujemy go konsultując w całości z młodą parą.

  Na sali biesiadnej oraz w czasie tańca zaproponujemy i poprowadzimy zabawy integracyjne, które zawsze skutecznie mobilizują gości weselnych do jeszcze lepszej zabawy. Sprawnie organizujemy także zabawy oczepinowe, które staną się integralną częścią uroczystości.
  Jeśli będziesz tym zainteresowany, specjalnie dla Ciebie możemy zagrać pod domem Panny Młodej na akordeonie tak zwaną Marszówkę czy nawet zorganizować na weselu karaoke.
  Poznaj dokładnie naszą ofertę, bo Muzwar jako najlepszy dj na wesele w Warszawie i okolicach zapewni Tobie i Twoim gościom chwile niezapomnianej zabawy.

  Data akceptacji: 22 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Ciekawostki psychologiczne »

  Ciekawostki psychologiczne dotyczące urody, mody, seksu, odchudzania, szczęścia, rozwoju osobistego to tematyka, którą porusza portal psychologiczny dla kobiet. Znajdziecie tu ciekawostki typu: co o kobiecej psychice może powiedzieć zawartość jej torebki. Kobiecy charakter może zdradzić też szminka. Na przykład czarna szminka zdradza buntowniczkę, a łososiowa delikatną romantyczkę. Inne ciekawostki dotyczą włosów – otóż kiedy dziewczyna obcina włosy, prawdopodobnie pragnie odciąć się od złych wspomnień. Natomiast zupełnie krótkie włosy sygnalizują bezbronną dziewczynkę pragnącą oddać się w ramiona silnego faceta. Ciekawostki psychologiczne dotyczące butów to zupełnie inna bajka. Otóż zdaniem psychologów masywne buty ujawniają niespokojne dzieciństwo, a szpileczki z ostrymi czubkami dominującą rolę matki.

  Data akceptacji: 03 07 2011 · zobacz cały wpis »
 • Nie wstydzę się Jezusa »

  Poprzez utworzenie i upublicznienie tej strony internetowej chcemy zachęcić do udziału w szeroko zakrojonej akcji społecznej, mającej na celu powszechne promowanie wartości chrześcijańskich.
  Przyświecające nam hasło "Nie wstydzę się Jezusa" oraz bezpłatne rozdawany w ramach akcji brelok mają symbolizować niezaprzeczalne prawo wierzącej większości polskiego społeczeństwa do okazywania swojego wyznania.

  Na stronie wszyscy jej użytkownicy mają możliwość opisać swoje uczynki względem innych oraz zamieścić zdjęcia własnego breloka. Witryna zawiera również formularz zgłoszeniowy, pozwalający zgłosić przystapienie do tworzonej przez koordynatorów akcji Krucjaty Młodych.

  Data akceptacji: 04 06 2011 · zobacz cały wpis »
 • Serwis dla kobiet »

  Portal Zwierciadlo.pl dedykowany jest swoją tematyką przede wszystkim dla współczesnych kobiet. Większość Pań znajdzie tu artykuły na interesujące je tematy takie jak: uczucia i związane z nimi problemy, macierzyństwo, praca, finanse, ciekawe przepisy kulinarne czy też lubiane oraz popularne książki. Dla serwisu publikują także swoje autorskie artykuły bardzo znane w kobiecych kręgach osobistości. Są to między innymi: Katarzyna Miller, Stach Szabłowski, powszechnie lubiany Maciej Stuhr czy Daniel Wyszogrodzki.

  W serwisie natrafimy również na to, co Panie lubią chyba najbardziej: atrakcyjne oferty oryginalnej biżuterii oraz sprawdzonych kosmetyków, liczne wywiady z ciekawymi osobami, reportaże a także opiniotwórcze sondy. Znaczącą rolę w życiu portalu odgrywa również jego aktywne forum internetowe. Zapraszamy!

  Data akceptacji: 31 12 2010 · zobacz cały wpis »
 • Czat »

  Interesujący i coraz bardziej popularny serwis z zaimplementowanym profesjonalnym czatem, gdzie zawsze znajdziesz kogoś chętnego do rozmowy. Rozbudowane profile osobiste pozwalają na szczegółowe zaprezentowanie innym swojej osoby. Zachęcają również do poznania innych użytkowników i umawiania się na niezobowiązujące wirtualne randki.
  Nasz portal społecznościowy oferuje odwiedzającym nie tylko czat! Dzięki wbudowanym funkcjom możesz pisać tutaj także swój pamiętnik, dodawać prywatne zdjęcia i filmy, udzielać się na naszym forum, a także uczestniczyć w licznych, atrakcyjnych konkursach.

  Data akceptacji: 05 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Bóg »

  Deon.pl - to portal katolicki, skierowany jednak nie tylko do ludzi wierzących. Religia, Bóg i kościół to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Jest on z jednej strony bardzo obiektywnym serwisem informacyjnym prezentującym aktualności z naszego kraju, z drugiej zaś staje się portalem web 2.0, który łączy wielu ludzi. Takich, dla których wiara oraz duchowość i życie wewnętrzne wydaja się mieć ogromne znaczenie. Portal ogromną uwagę poświęca życiu rodzinnemu - tematyce takiej jak: małżeństwo, ojcostwo czy eros oraz życiu codziennemu każdego człowieka. Na łamach serwisu poruszane są tak trudne tematy, jak: wychowanie dziecka czy też rozmaite religie świata.

  Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne i psychologiczne.
  Dla osób zainteresowanych przygotowany został specjalny dział "katecheza", zawierający rekolekcje na Wielki Post oraz ciekawe informacje o osobie papieża Jana Pawła II-go. Inny dział: "parafie" publikuje obszerną bazę kościołów oraz godziny rozpoczęcia mszy świętych w całej Polsce. Dla osób aktywnych zdecydowanie warto polecić dział "pielgrzym". Znajduje się tu też czytelnia, przedstawiając różnorodne czasopisma religijne.
  Jako, że dla portalu Deon.pl to właśnie ludzie są najważniejsi, nie można pominąć informacji o forum religijnym, na którym można zarówno dyskutować, dzielić się doświadczeniami, jak również mądrze kłócić na każdy temat.

  Data akceptacji: 23 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wesele »

  Każdy kto organizował wesele, zdaje sobie niewątpliwie sprawę z tego, jakie to skomplikowane i jak łatwo można podjąć niewłaściwe decyzje. Jeżeli Ty także przygotowujesz przyjęcie weselne - zapraszamy! Wejdź na nasz weselny blog i poznaj wszelkie tajemnice, dowiedz się jak nie dać się zaskoczyć problemom. Unikaj ryzykownych sytuacji podczas organizacji wesela i baw się na swoim weselu równie dobrze, jak Twoi weselni goście.

  Na naszym blogu dowiesz się jak krok po kroku przygotować wesele i co zaplanować by było ono jeszcze bardziej atrakcyjne dla uczestników. Dokładnie sprawdź, które z piosenek na pierwszy taniec najczęściej wybierają młode pary i jakie oczepiny najbardziej lubią goście weselni. Najbardziej obszerna baza porad weselnych oczekuje na Twoją wizytę. Wejdź i skorzystaj już teraz!

  Data akceptacji: 15 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Moda ślubna »

  Zakup sukni ślubnej związany jest zazwyczaj ze sporymi kosztami, jednak najczęściej jest to inwestycja przemyślana. Na rynku istnieje mnogość salonów sukien ślubnych, które w większości przypadków zlokalizowane są w dużych aglomeracjach, stąd też wybór właściwej sukni może nie być łatwy.

  Jednym ze znaczących producentów sukien ślubnych jest MS Moda. Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferuje co roku nowe autorskie kolekcje, dostarczane na rynek krajowy i poza granice Polski.
  Suknie produkowane są tu z uwzględnieniem najnowszych trendów mody ślubnej, z najwyższej jakości materiałów i z ogromną dbałością o precyzję wykończenia. Występują najczęściej w rozmiarach standardowych, jednak istnieje możliwość dopasowania ich do każdej sylwetki lub połączenia wybranych elementów z kilku krojów w jeden.

  Data akceptacji: 17 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Ekskluzywne zaproszenia ślubne »

  Zaproszenia ślubne – to wizytówka niezwykłej uroczystości. Zaproś swych gości w wielkim stylu. Gwarantujemy, że każdy zwróci uwagę na piękną oprawę treści zaproszenia. Dbamy bowiem o to aby była oryginalna i wyjątkowa. Unikalne projekty gwarantują, że wzór zaroszenia nie powtórzy się u nikogo. Każdy projekt sygnowany jest inicjałami zamawiającego. Staramy się aby nasze zaproszenia oprócz ekskluzywności szaty graficznej były wykonane z najwyższą starannością i wzbudzały zachwyt gości.

  Zaproszenia tworzone w naszej pracowni powstają ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Zarówno dekoracja jak i projekt grafiki przygotowywane są w oparciu o styl i krój zaproszenia. Barwy i kształty mają dla nas ogromne znaczenie, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz wyboru. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia katalogu produktów na stronie firmowej. Na pewno każdy z Państwa znajdzie coś idealnego dla siebie. Ofertę zaproszeń ślubnych dopełniają dekoracje i dodatki weselne w postaci winietek, podziękowań dla gości – pudełeczek weselnych, albumów, poduszeczek na obrączki, kart menu itd. Wszystkie produkty doskonale przedstawione dzięki studyjnym zdjęciom. Każdy detal i odcień kolorystyczny zgodny z rzeczywistym obrazem produktu.
  Serdecznie zapraszamy do zakupów w www.mgprojekt.pl. Gwarantujemy styl i elegancję.

  Data akceptacji: 29 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Portal Ślubny »

  Organizacja ślubu i wesele jest dużym przedsięwzięciem i nie wszystkim jest dane udźwignąć to samemu. Wielu nie chce zatrudniać firm, które się tym zajmują, ale jednocześnie sami nie wiedzą jak się do tego zabrać. Z pomocą przychodzą portale ślubne. Nie jest to oczywiście pomoc bezpośrednia, ale wiedza, która jest tam zawarta z pewnością może pomóc lub chociaż nakierować na właściwe rozwiązania

  Data akceptacji: 29 03 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z kategorią: Społeczeństwo

Społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: