Odzież Brubeck

Odzież Brubeck Sport Bike to jeden z doświadczonych krajowych sprzedawców, oraz serwisantów rowerowych. Serwis rowerowy na Targówku oraz na warszawskim Bródnie jest już dobrze znany wśród użytkowników jednośladów.

Oferta asortymentu jaką firma kieruje do swoich klientów, obejmuje wyroby najlepszych zagranicznych marek. Są to między innymi rowery Merida, Kross, Kellys oraz równie popularnych: Mbike, Unibike, Superior. Sprzęt ten potrafi zaspokoić oczekiwania właściwie wszystkich klientów - zarówno pod kątem parametrów, jak i warunków cenowych. Sklep Sport Bike - to również udostępniona klientom możliwość przechowywania rowerów. Profesjonalna przechowalnia rowerowa w Warszawie stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie dysponują odpowiednio bezpiecznym i wygodnym miejscem do przechowywania rowerów po zakończonym sezonie.

Szczegóły dla: www.sport-bike.eu:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: www.sport-bike.eu:

Odzież Brubeck

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny spbot 36 Odwiedziny googlebot 56 Odwiedziny crawler@alexa.com 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep z akcesoriami do sztuk walki »

  Akcesoria do sztuk walki, szeroki wybór, niskie ceny. W naszej ofercie posiadamy stroje: judogi, karategi, keikogi, hakama, stoje ninja oraz uniformy do kung fu. Poza strojami oferujemy broń treningową: katany ostre i tępe (iaito), broń do szermierki europejskiej (rapier, szpada, miecze, szable), bokeny oraz inną broń do dalekowschodnich sztuk walki sai, tonfa, shinai, kama, kusarigama, manriki kusari i wiele innych.
  Można też u nas znaleźć różne przyrządy treningowe służące do rozciągania lub wzmocnienia mięśni. Dla osób pragnących udekorować swoje mieszkanie posiadamy również szeroki wybór zbroi użytkowych jak i ozdobnych. Osoby trenujące sztuki walki znajdą coś dla siebie, niezależnie czy ćwiczą kendo, aikido, karate, sztuki walki mieczem, kung fu, tai chi czy inne.

  Data akceptacji: 21 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Nurkowanie kursy »

  Szkolenia dla osób, które chcą nauczyć się nurkować, szkolenia motorowodne czy też szkolenia pierwszej pomocy Primary i Secondary care - wszystko to znajdziesz w Pomorskim Centrum Nurkowania Submarine. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni i Redy, czyli w obrębie Trójmiasta. Kursy nurkowe prowadzimy według międzynarodowego systemu PADI.
  Na naszej stronie internetowej submarine.org.pl możesz zapoznać się z najnowszymi informacjami na temat organizowanych przez nas zagranicznych wycieczek nurkowych oraz nurkowań na wraki Morza Bałtyckiego.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

  Data akceptacji: 22 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Trener osobisty: boks i krav maga - Warszawa »

  Zachęcamy do skorzystania z ciekawej oferty, jaką są niewątpliwie treningi indywidualne oparte o elementy znanych i popularnych sportów walki.
  Treningi takie ukierunkowane są na poprawę kondycji, gibkości oraz siły osoby ćwiczącej i przeznaczone dla spragnionych ruchu ludzi, którym z racji nieunormowanego trybu życia lub długich godzin pracy ciężko jest uprawiać sport w tradycyjnych sekcjach czy klubach.
  W czasie przeprowadzanych przez nas treningów osobistych wykorzystywane są maty, worki i profesjonalne ochraniacze, dzięki czemu trenującym zapewnione jest maksimum bezpieczeństwa.
  Zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są na siłowni oraz na terenie otwartym.

  Układaniem zakresu treningów i planów treningowych dla grup oraz osób indywidualnych zajmują się profesjonalni trenerzy z dużym doświadczeniem oraz certyfikatami. Dlatego też każde zajęcia zaplanowane są w ten sposób, aby były maksymalnie efektywne i dążyły do konkretnych celów - na przykład wyzbycia się agresywnych postaw lub czynny odpoczynek od codziennego stresu.
  Wykorzystywane podczas treningów osobistych techniki sportów walki, jakimi są bez wątpienia krav maga czy boks pozwalają dodatkowo podnosić fizyczną sprawność ćwiczącego oraz nabrać pewności siebie. Tak przygotowane treningi doskonale wspomagają efektywność uprawiania innych sportów wymagających zręczności, takich jak narciarstwo czy choćby snowboarding.

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »
 • Bielizna termoaktywna »

  W obsługiwanym przez Mike SPORT sklepie internetowym znaleźć można ofertę zawierającą rozmaite dodatki rowerowe: kaski, softshell, ochraniacze, spodnie a nawet kompletne ubrania rowerowe. Bogata gama proponowanych artykułów w połączeniu z fachowością sprzedawców stają się dla Państwa gwarancją zadowolenia.

  Bezustannie dokładamy wszelkich możliwych starań, by każdy fanatyk dwóch kółek mógł odnaleźć w naszej ofercie dokładnie to, czego w danej chwili niezbędnie potrzebuje. Postawiliśmy bowiem przed sobą wyraźny cel - zapewnić Klientom dostęp do najszerszego asortymentu sprzętu i akcesoriów rowerowych w Polsce.

  Data akceptacji: 07 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Arenypilkarskie.pl - polskie stadiony »

  Witryna dedykowana fanom futbolu. Strona w całości poświęcona tematyce stadionowej, prężnie rozwijającej się w naszym kraju za sprawą zbliżającego się EURO. Prezentacje polskich stadionów, których na chwilę obecną zgromadzono na stronie ponad 850 (dane adresowe, informacje techniczne, zdjęcia), mają na celu ukazanie wszystkim fanom futbolu prawdziwego oblicza obiektów sportowych.

  Data akceptacji: 06 10 2010 · zobacz cały wpis »
 • Akademia Karate Tradycyjnego - Boston »

  Oficjalna strona internetowa pierwszej Akademii Karate Tradycyjnego, prowadzonej w Bostonie przez Polaka. Szkoła działa już ponad dwa lata i gromadzi wszelkich fascynatów sportów walki - nie tylko Polaków przebywających w Anglii, lecz wielu rodowitych Anglików i przedstawicieli innych narodowości.

  Akademia prowadzi treningi karate tradycyjnego dla osób dorosłych oraz dla dzieci, bierze czynny udział we wszelkich zgrupowaniach, campach, imprezach, organizuje wyjazdowe obozy treningowe - w tym także w Polsce.
  Poszczycić się może już niemałymi osiągnięciami - na ostatnich mistrzostwach Anglii w karate tradycyjnym w Blackpool (marzec 20011) jej zawodnicy zdobyli łącznie 7 medali: 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe.

  Osoby zainteresowane tematyką karate oraz integracją jego środowiska zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »