Strony związane z hasłem 'biznes plan':

 • Biznes plany i kredyty z Master Marketing »

  Firma Master Marketing oferuje usługi poparte dużym doświadczeniem w dziedzinie zarządzania, marketingu i finansów. Celem naszych działań jest wsparcie planowania i realizacji szeroko rozumianych działań rozwojowych przedsiębiorstw.
  Firma, która zdobyła w swej dziedzinie duże osiągnięcia, zapewnia kompleksową obsługę swoich klientów: od analiz stanu obecnego, przez planowanie, opracowanie dokumentacji i pozyskiwanie środków finansowych, aż po ostateczne wdrożenia i analizy powykonawcze.
  Master Marketing skupia się w swoich działaniach w szczególności na takich obszarach jak:
  - planowanie strategiczne,
  - usługi marketingowe,
  - inwestycje przemysłowe,
  - finansowanie rozwoju - kredyty,
  - pozyskiwanie dotacji z funduszy Unii Europejskiej,
  - wdrażanie systemów zarządzania jakością ISO.

  Data akceptacji: 22 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Portal prawno-biznesowy »

  Open Biznes jest nowoczesnym portalem internetowym, zapewniającym osobom fizycznym oraz wszelkim podmiotom gospodarczym fachowe doradztwo oraz obsługę prawną w szerokim zakresie. Pomoc ta dotyczy aspektów prawnych prowadzonej przez przedsiębiorców działalności gospodarczej, obejmuje również promocję danej firmy na stronie portalu oraz zamieszczenie na jego łamach ofert biznesowych, co pomaga w nawiązywaniu branżowych kontaktów.

  Nasi pracownicy wyspecjalizowani są w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego oraz prawa pracy. Pomagają tworzyć profesjonalne biznes plany oraz dokumentację dotyczącą wniosków unijnych, jak również biorą na siebie odpowiedzialność za skomplikowane negocjacje z trudno wypłacalnymi wierzycielami.
  Osoby zainteresowane tematyką biznesową zapraszamy na strony portalu, gdzie dodatkowo znaleźć można oferty firm z rejonu całej Polski oraz przeglądać zebrane informacje dotyczące ciekawych ofert pracy.

  Data akceptacji: 26 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Budżetowanie - controlling »

  Z pomocy i usług Controlling Partner korzystają bardzo często firmy, które zdają sobie sprawę z tego, iż budżetowanie oraz controlling mają dla nich kluczowe znaczenie, a staranne planowanie strategiczne pomoże im w zdobyciu nowych inwestorów.

  Firma świadczy doradztwo i pełen zakres szkoleń z tego właśnie zakresu. Zapewnia też możliwość stałej współpracy w zakresie monitorowania wyników finansowych, która w efekcie już po niedługim czasie pozwala osiągnąć pierwsze znaczące zyski. W przypadku, gdy księgowość zarządcza zaczyna sprawiać Twojej firmie kłopoty, ich rozwiązanie zleć specjalistom z firmy Controlling Partner i ciesz się wymiernymi efektami!

  Data akceptacji: 10 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wycena spółek »

  Nasza firma przede wszystkim skupia się w swoich działaniach na wycenie spółek. W bardzo szerokiej gamie produktów i usług oferowanych przez nas znajdują się również: tworzenie biznes planów firm i projektów, budżetów oraz wspomaganie tworzenia prognoz finansowych.

  Dla Państwa firmy wykonać możemy różnorodne analizy ekonomiczne i biznesowe oraz due dilegence (badanie spółek). Pozyskiwanie kapitału z naszą firmą nie będzie już dla Państwa działalności gospodarczej problemem, gdyż nasze usługi wykonujemy na najwyższym z możliwych poziomie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Dzięki współpracy z naszą firmą bardzo szybko można osiągnąć znaczący sukces.

  Więcej interesujących szczegółów znajdziecie Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy! Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

  Data akceptacji: 07 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy między innymi następujące usługi:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data akceptacji: 08 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Kojoty Biznesu »

  Nowoczesny serwis informacyjny dla wszystkich ludzi przedsiębiorczych, którzy już mają własną firmę lub poszukują informacji jak własną firmę dopiero otworzyć. Portal zawiera dużą ilość jasnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji - mogących skutecznie pomóc w tworzeniu małego czy też średniego biznesu.

  Specjaliści z różnorodnych dziedzin związanych z biznesem współpracują z naszym portalem, zdecydowanie wpływając na wysoki poziom merytoryczny informacji zamieszczanych w ramach serwisu.
  Jednym z ważniejszych celów Kojotów Biznesu jest profesjonalna pomoc osobom, które pragną tworzyć i rozwijać swój biznes.

  Data akceptacji: 19 07 2010 · zobacz cały wpis »