Strony związane z hasłem 'firma':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Szkolenia transport, spedycja i logistyka »

  Firma Effect Group zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń dotyczących zagadnień transportu oraz spedycji w dziedzinie obrotu towarami na rynku zagranicznym oraz krajowym.
  W czasie przeprowadzanych przez nas szkoleń trenerzy omawiają tematykę taką jak: warunki dostaw INCOTERMS 2000, ubezpieczenia w transporcie międzynarodowym, umowa spedycji, prawo przewozowe oraz dochodzenie własnych roszczeń i reklamacje wynikłe z umów zawartych o spedycję i przewóz towarów.
  Na stronie effectgroup.pl można zapoznać się z aktualnym harmonogramem i programem szkoleń otwartych przeprowadzanych przez naszą firmę.

  Data akceptacji: 08 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Kamień naturalny: piaskowiec »

  Kamieniarstwo Pawlik to firma rodzinna z główną siedzibą we wsi Grabowie w gminie Wielgomłyny, niedaleko Radomska (województwo łodzkie). Od wielu lat specjalizuje się w wydobywaniu i obróbce kamienia, ukierunkowując się przede wszystkim na kamień naturalny. Do tej pory firma zdążyła utworzyć 4 samodzielne kopalnie o nazwach: Grabowie, Chełmska Góra, Chełmska Góra II, Chełmska Góra III.

  Szacuje się, iż łączne zasoby piaskowca będące własnością naszej firmy na koniec roku 2008 wyniosły około 725 tysięcy ton.
  Rozkładały się one w proporcjach: kopalnia Chełmska Góra - 6,75 tysięcy ton, Chełmska Góra II - 122,5 tysięcy ton, natomiast Chełmska Góra III: 536 tysięcy ton. Ostatnią z kopalni - Grabowie oszacowano na 67,8 tysięcy ton piaskowca.
  Tereny, którymi dodatkowo dysponuje firma Kamieniarstwo Pawlik, pozwalają jej udokumentować w najbliższej przyszłości kolejne użytkowe złoża, o przewidywanych jeszcze potężniejszych zasobach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej, na którą zapraszamy zainteresowanych.

  Data akceptacji: 06 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sklep Dikel - skrzynki narzędziowe, szufladki »

  Firma "DIKEL" - powstała w 2009 roku - specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży wysyłkowej. Oprócz standardowo oferowanych w naszym sklepie internetowym produktów takich jak: skrzynki na narzędzia, kuwety magazynowe, kuwety warsztatowe, organizery warsztatowe, regały szufladkowe, skrzynki ogrodowe, wiadra i kastry budowlane (które znajdują się w sprzedaży ciągłej), realizujemy indywidualne zamówienia pod kątem zapotrzebowania klientów.

  Dzięki owocnej i sprawnej współpracy z siecią dostawców oraz firm produkcyjnych, mamy możliwość sprowadzenia produktu na życzenie w stosunkowo krótkim czasie. Skuteczna polityka firmy, skupiająca się przede wszystkim na osiągnięciu satysfakcji klienta, pozwoliła nam pomimo niedługiego okresu działalności zdobyć wielu stałych odbiorców i skutecznie zrealizować setki zamówień.
  Swoim klientom zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką dostawę oraz bogatą gamę produktów i kolorystyki.
  Dbamy o to, aby firma "DIKEL" była gwarancją udanych zakupów.

  Data akceptacji: 07 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Artystyczna fotografia ślubna »

  Artystyczna fotografia ślubna i dzieci - Rodzinny Foto Art to firma rzetelnie i profesjonalnie podchodząca do wszystkich swoich klientów. Oferowane przez nas prace zatrzymują w kadrze najważniejsze dla Państwa chwile, rejestrując piękno Par Młodych, uśmiechy i nastroje dzieci oraz towarzyszące im emocje.

  Mamy przyjemność zaoferować Państwu artystyczne fotografie ślubne, fotografie dzieci, sesje ciążowe i portretowe.

  Dlaczego warto powierzyć właśnie nam rejestrację najważniejszych dla Państwa chwil? Wystarczy zajrzeć do naszych galerii, aby się o tym przekonać. Nasi klienci otrzymują artystyczne, ponadczasowe fotografie o unikalnej estetyce, dopracowane w sposób perfekcyjny w każdym detalu.

  Jakość i archiwalna trwałość naszych prac to kolejna, istotna cecha naszej oferty. Sami drukujemy nasze fotografie i korzystamy wyłącznie z papierów fotograficznych najwyższej jakości oraz najnowszych, najbardziej zaawansowanych barwników pigmentowych firmy Epson, co gwarantuje archiwalną jakość odbitek, nieosiągalną w fotolabach. Trwałość naszych prac oceniana jest przez niezależnych ekspertów na 50 lat (oprawa za szkłem) do ponad 200 przy przechowywaniu w albumie.

  Artystyczna fotografia ślubna, fotografia dzieci i fotografia ciążowa to nasza pasja i specjalizacja. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data akceptacji: 05 02 2011 · zobacz cały wpis »
 • Kredyty Warszawa »

  Sytuacja na konkurencyjnym rynku kredytów hipotecznych uległa od pewnego czasu zauważalnej stabilizacji - dlatego też choćby kredyty hipoteczne stały się ponownie produktem bardziej przystępnym dla obywateli. W związku z powyższym nasza firma świadcząca doradztwo finansowe i obejmująca zasięgiem działania miasto Warszawa, wychodzi do kontrahentów z interesującą i a trakcyjną propozycją produktów finansowych aż dwudziestu sześciu banków.

  Własna niezależność finansowa, którą może się pochwalić pośrednictwo kredytowe K2 Finance, pozwala na przedstawianie ofert tworzonych obiektywnie - tylko i wyłącznie pod kątem oczekiwań oraz rzeczywistych możliwości finansowych Klientów. Pracownicy K2 Finance: warszawski doradca finansowy oraz pośrednik kredytowy to doświadczeni profesjonaliści, pozostający stale do dyspozycji i służący kompetentną poradą.

  Data akceptacji: 21 12 2012 · zobacz cały wpis »
 • Woda mineralna Borjomi - bezpośredni importer »

  Zapraszamy po dokładniejsze informacje na nowo powstałą witrynę internetową importera artykułów spożywczych z Gruzji i Indii, działającego od lat w rejonie Warszawy i Mazowsza. Zapoznać się tu można ze szczegółową ofertą dystrybucji, obejmującą wodę mineralną Borjomi, naturalne soki owocowe, gotowe dania jarskie produkowane według tradycyjnych indyjskich przepisów czy też znane na całym świecie pieczywo Naan. Od niedawna firma poszerzyła zakres sprzedawanego przez siebie asortymentu o towary sprowadzane bezpośrednio z Armenni. Są nimi na chwilę obecną soki owocowe w kilku niespotykanych smakach, nie zawierające sztucznych barwników ani konserwantów.

  Napoje, wody mineralne oraz potrawy importowane przez firmę Inna można nabyć w sieciach spożywczych sklepów delikatesowych na terenie całego naszego kraju. Dystrybucja odbywa się zarówno transportem nabywcy, jak też poprzez dowóz własnymi samochodami importera. Hurtownie, sklepy spożywcze oraz zakłady gastronomii zainteresowane poszerzeniem swojej oferty o oryginalne produkty spożywcze z Indii, Gruzji czy Armenii prosimy o kontakt i zapraszamy do współpracy. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminowe dostawy.

  Od niedawna firma powiększyła swoją ofertę o gamę oryginalnych artykułów produkowanych w Armenii - zapraszamy po informacje!

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »
 • Alarmy »

  Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność.
  Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa dom, sklep, biuro, magazyn a także każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Agencja Reklamowa - Pink Lemon »

  Pink Lemon, to agencja kreatywna z siedzibą w Poznaniu. Pomagamy kreować wizerunek przedsiębiorstwom, windować ich wskaźniki sprzedaży, rozpoznawalności, lojalności etc. Zajmujemy się strategią marek firm oraz poszczególnych produktów. Pomagamy skutecznie zarządzać portfelem produktów.

  Posiadamy solidny "warsztat" reklamowy. Są nim zdobyte wiedza i doświadczenie, opierające się na naukach marketingu, psychologii oraz socjologii. W swoich działaniach wykorzystujemy profesjonalne narzędzia analityczne - stad też nie są to działania przypadkowe. Nie znaczy to bynajmniej, że działamy szablonowo i bez polotu. Do kreatywności i innowacyjności można bowiem podejść w sposób poukładany, procesowy. Daje to nam zdecydowaną przewagę nad tymi, "którym się wydaje, że tak będzie dobrze, a późniejszy brak efektów wytłumaczą zaćmieniem słońca".
  Stawiamy na ostateczny efekt (cele należy założyć, a później sprawdzić czy zostały zrealizowane). Jako firma, stawiamy również na dwustronne relacje.
  Zgodnie z naszą wizją, za jakiś czas nie będziemy wydawać ani złotówki na promocję Lemona... Cóż za paradoks! :) Dlaczego? Sprawdź sam na naszej stronie... Agencja kreatywna z Poznania zaprasza!

  Data akceptacji: 05 02 2011 · zobacz cały wpis »
 • Sejfy, szafy metalowe, Konsmetal »

  Konsmetal-Poltrezor Warszawa jest firmą, której powstanie datuje się na rok 1992. Dlatego z dumą przedstawić możemy Państwu produkty wykonane na bazie wieloletnich doświadczeń i sygnowane przez KONSMETAL, wyposażone wyłącznie w certyfikowane zamki.
  W trakcie produkcji wykorzystujemy wszelkie najnowsze technologie dotyczące branży konstrukcji zabezpieczeń wartościowych przedmiotów.
  Namacalnym potwierdzeniem wysokiej jakości towarów oraz działalności w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego jest oficjalna koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

  Ze swej bogatej oferty możemy zaproponować Państwu między innymi: szafy ubraniowe bhp, różnego rodzaju kasy pancerne, sejfy gabinetowe oraz meblowe, sejfy ścienne i na broń.
  Niesłabnącym zainteresowaniem Klientów cieszą się szafy metalowe na akta, wśród których ważną rolę odgrywają szafy na dokumenty niejawne oraz szafy kartotekowe. Dosyć popularne są oczywiście szafy pancerne i ogniotrwałe ze względu na ich wysokie bezpieczeństwo.
  Dla Klientów biznesowych przygotowaliśmy różnorakie urządzenia do deponowania powierzonych wartości, takie jak: sejfy kasjerskie, kasetki i sejfy wrzutowe. Banki z kolei powinna zainteresować grupa asortymentowa zawierająca skarbce bankowe, drzwi skarbcowe, wrzutnie nocne, multisejfy, jak również skrytki i szafy depozytowe.
  Klientom prywatnym oferujemy drzwi antywłamaniowe, sejfy domowe oraz szafy na broń palną.

  Data akceptacji: 09 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wkłady kominkowe, podgrzewacze wody, kotły »

  Serwis internetowy Sklep.Konfil.pl to sklep, którego specjalizacją jest technika grzewcza. Jako firma działamy na rynku już od ponad 10 lat i wciąż się szkolimy po to, aby na bieżąco być z wciąż pojawiającymi się nowościami w naszej branży. Także po to, aby w miarę naszych możliwości wyczerpująco doradzać Klientom.
  Firma Konfil zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych w pełnym zakresie oraz sprzedażą urządzeń grzewczych. Co możemy Państwu zaoferować? Na przykład kocioł gazowy Immergas, Ariston czy De Dietrich, piec na paliwo stałe Galmet oraz piece Per-Eko. Mamy również ciekawą ofertę wkładów kominkowych krajowej produkcji Unico - w tym zarówno wkładów z płaszczem wodnym, jak również wkładów powietrznych.
  W asortymencie odnaleźć można także grzejniki Brugman, Immergas oraz aluminiowe, pompy co i cwu oraz niezawodne podgrzewacze wody producentów Ariston, Galmet i Biawar.

  Zamówiony w naszym sklepie towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych na teren całej Polski. Kotły co na paliwo stałe, gazowe oraz kominki wysyłamy całkowicie gratis.
  Zapraszamy gorąco do odwiedzin, zapoznania się z ofertą oraz zakupów! Dla naszych Klientów prowadzimy przyjazny program lojalnościowy oraz sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach.

  Data akceptacji: 06 04 2011 · zobacz cały wpis »
 • Pozycjonowanie Warszawa »

  Agencja internetowa MESI, zajmująca się kształtowaniem stron hobbystycznych zaprasza do zaznajomienia się z ofertą jaką przygotował dla osób zainteresowanych zespół firmy. W dziale tworzenie stron internetowych został przyszykowany sposób w jaki firma MESI przygotowuje oraz realizuje projekty serwisów o podobnej tematyce. Na stronie zaprezentowane są techniki w jaki sposób agencja internetowa współdziała z kontrahentami. Kolejnym działem jest strona pozycjonowanie stron. Na stronie opisane są kwestie związane z sprytnym inwestowaniem w serwis poprzez poprawianie jej pozycji w wyszukiwarce Google. Opisany jest również proces współpracy z interesantem, na jakiej zasadzie odbywa się składanie zlecenia oraz techniki jego wykonania. Ostatnia strona jest zatytułowana Kontakt, gdzie można uzyskać wszystkie potrzebne wiadomości. Na stronie znajduje się adres kontaktowy, telefon komórkowy oraz formularz kontaktowy do szybkiego wypełnienia.

  Data akceptacji: 31 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Nowoczesne meble, nowoczesne wnętrza »

  Witryna firmy, która swoim klientom oferuje wyposażenie wnętrz w meble doskonałe pod względem jakości i designu.
  Na stronie internetowej oprócz ogromu informacji na temat nowoczesnych metod aranżacji wnętrz znajduje się fotograficzna galeria mebli polecanych. Możliwe jest tutaj uzyskanie drobnych porad, które udzielane są całkowicie bezpłatnie przez współpracujących z firmą architektów wnętrz.

  Pewna część przedstawionych w galerii produktów jest dostępna w sprzedaży natychmiastowej w firmowych salonach w Katowicach oraz Krakowie. Pozostały asortyment - nieskomplikowany technologicznie - można zamówić w wysyłkowej sprzedaży internetowej.

  Data akceptacji: 10 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Hurtownia piwa Warszawa - obsługa gastronomii »

  Kocmann Pub Serwice - firma stosunkowo młoda, lecz zatrudniająca wyłącznie pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży.
  Głównymi obszarami działań KPS, skierowanymi przede wszystkim na obsługę wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych są:
  - hurtowa sprzedaż piw importowanych oraz napojów bezalkoholowych
  - kompleksowy serwis urządzeń do rozlewania piwa
  - wypożyczalnia urządzeń takich jak nalewaki oraz mobilne rollbary
  - dostarczanie materiałów promocyjnych wspomagających sprzedaż piwa
  - zaopatrzenie pubów i barów w szklanki oraz kufle.

  W ofercie znajdują się głównie piwa importowane z Czech oraz Niemiec (np. Staropramen, Edelweiss), konfekcjonowane w beczki typu keg. Niektóre rodzaje dostępne są również jako butelkowane, w zbiorczych opakowaniach kartonowych.

  Towary dostarczane są do odbiorców transportem własnym w terminach dogodnych dla zamawiającego.
  Firma prowadzi kompetentne doradztwo w zakresie promocji i sprzedaży piwa w lokalach gastronomicznych.

  Data akceptacji: 05 06 2011 · zobacz cały wpis »
 • Foteliki samochodowe »

  Działalność naszej firmy skierowana jest do tych osób, które od niedawna są rodzicami lub wkrótce nimi zostaną. Z własnego doświadczenia wiemy jak znaczącą staje się wygoda dziecka w każdej sytuacji oraz jego bezpieczeństwo - a już szczególnie podczas podróży autem.
  Postanowiliśmy dać Państwu wybór jak największego asortymentu fotelików samochodowych, zapewniając jednocześnie ich szybką dostawę oraz bardzo korzystną cenę.

  Zapraszamy na nasza stronę internetową - do obejrzenia oferowanych przez nas produktów. Posiadamy własny magazyn, w którym osobiście można odebrać zamówiony towar. Współdziałamy także z firmami kurierskimi, które szybko dostarczą wybrany model wprost pod Państwa drzwi.
  Zaoferować możemy między innymi foteliki dla dzieci o wadze od 0 do 13 kg, foteliki 0-18 kg, foteliki 9-25 kg oraz od 9 do 36 kilogramów. Dostępne są również wagony wielofunkcyjne oraz spacerowe, różnorodne łóżeczka podróżne, krzesła do karmienia dla dzieci oraz przydatne leżaczki. Z pełną ofertą zapoznać się można na naszej witrynie.

  Data akceptacji: 12 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sprzedaż flag i masztów reklamowych »

  Reklama 3000 jest firmą działającą w branży reklamowej od kilku lat. W naszej ciągłej ofercie znajduje się obszerny wachlarz artykułów reklamowych oraz wystawienniczych. Jesteśmy sprawdzonym i stałym dostawcą dla wielu urzędów administracji państwowej - na przykład starostw powiatowych oraz urzędów miast i gmin.
  Zajmujemy się między innymi dystrybucją flag i masztów reklamowych oraz tablic emaliowanych, stojaków uchwytów do flag.

  Nasi pracownicy dbają o kompetentną i błyskawiczną obsługę. Realizujemy każdy pomysł naszych klientów.

  W naszej ofercie można znaleźć również: druk dwustronny na poliestrze, druk wielkoformatowy na poliestrze, stojaki pod sztandary, maszty do sztandarów, stojaki reklamowe i na plakaty, słupki odgradzające, banery reklamowe, tablice, tabliczki przydrzwiowe, godła, herby, materiały wyborcze oraz reklamę przestrzenną.

  Data akceptacji: 23 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Architekt Rzeszów »

  Arcont jest profesjonalną pracownią projektową, której siedzibą jest Rzeszów. Firma, mogąca pochwalić się z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży świadczy usługi dotyczące problemów zarządzania otaczającą nas przestrzenią.
  Ofertę biura projektowego Arcont można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowi architektura budowlana i wchodzące w jej skład projektowanie obiektów użyteczności publicznej, administracyjnych, handlowych, oświatowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych a nawet placówek sakralnych.
  Druga część działalności, na której koncentruje się firma - to architektura krajobrazu, w skład której wchodzi przede wszystkim projektowanie ogrodów, ogrodzeń, altan, bruków oraz różnorodnych elementów wodnych.
  Firma zajmuje się też projektowaniem terenów zieleni publicznej, a więc parków, zieleńców, placów miejskich oraz terenów sportowych, inwentaryzacją dendrologiczną i przygotowaniem wniosków o wycinkę drzew.

  Data akceptacji: 25 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Biznesport.pl zajmuje się kompleksową i pełną obsługą klientów firmowych oraz osób prywatnych w zakresie szeroko pojętych usług dotyczących technologii internetowych.
  Firma, posiadając silne zaplecze w postaci doświadczonych grafików oraz programistów projektuje od podstaw zarówno serwisy firmowe i duże portale www, jak również niewielkie strony domowe. Może zapewnić również ich utrzymanie wykorzystując własny hosting, lub wykonać ich pozycjonowanie, które polega na polepszeniu pozycji strony w wynikach google.pl oraz innych popularnych wyszukiwarek.
  Agencja może poszczycić się bogatym portfolio dotychczas zrealizowanych projektów, w którym znaleźć można między innymi wdrożone systemy cms czy witryny internetowe stworzone w nowoczesnej technologii flash.

  Data akceptacji: 14 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Katalog firm eFirma »

  Katalog firm internetowych eFirma.eu jest zaawansowanym systemem promocji Państwa firm w Internecie. Już teraz możesz zupełnie za darmo wypełnić wniosek i cieszyć się z wizytówki własnej firmy, która pomoże ci skutecznie rozreklamować Twój biznes. Nie zwlekaj, gdyż po zebraniu około 1000 wpisów katalog stanie się płatny - wyprzedź swoją konkurencję już dziś. Nasz katalog firm oparty jest na znanym silniku specjalnie przygotowanym na Wasze potrzeby, a ciągłą jego promocja wpłynie pozytywnie na ilość użytkowników na Twojej stronie.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wynajem limuzyn Warszawa »

  Ślub to jedno z najwspanialszych wydarzeń w naszym życiu. Często będziemy wracać do niego wspomnieniami. W te wyjątkowe chwile należy się nam wszystko co najlepsze! Wtedy nie myśli się o problemach czy kłopotach towarzyszących naszemu życiu, dąży się natomiast by ten dzień był najcudowniejszym dniem naszego życia.

  Firma Ramaca specjalizuje się w wynajmie limuzyn do ślubu, a co za tym idzie ma przyjemność zaoferować Państwu jedno z wielu miłych przeżyć, jakie będą w tym wyjątkowym dniu na Państwa czekać.
  Firma Remace oferuje:
  - wynajem limuzyn Warszawa
  - śluby, sesje fotograficzne
  - wieczory kawalerskie
  - wieczory panieńskie
  – studniówki
  - imprezy weekendowe
  - imprezy okolicznościowe
  - wyjazdy z/na lotnisko
  - spotkania biznesowe i integracyjne
  - kinder party


  W ofercie firmy znajdują się takie samochody jak:
  Excalibur Cabriolet, Chrysler, Concorde, Lincoln Stretch, TownCar

  Firma zapewnia wygodę i bezpieczeństwo, a miła i profesjonalna obsługa dopełnia całości. W chwili tak uroczystej jak ślub oraz inne imprezy okolicznościowe i rodzinne zapewniamy Państwu profesjonalną, miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie. Dla par ceniących kompleksowość usług, na życzenie nowożeńców samochód może być udekorowany przez naszą firmę.

  Data akceptacji: 04 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Prusaki »

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi oraz doradztwo w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i zabiegów specjalnych. Świadczymy usługi w zakresie ochrony zakładów pracy przed szkodnikami w oparciu o założenia systemu HACCP, opracowujemy indywidualny program profilaktyki i zwalczania szkodników sanitarnych dla przedsiębiorstw różnych branż. Obejmujemy opieką firmy z całego kraju.

  Data akceptacji: 14 04 2010 · zobacz cały wpis »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »