Strony związane z hasłem 'medycyna':

 • Gabinet dentystyczny - Białołęka »

  Zapraszamy do odwiedzin w nowoczesnym gabinecie lekarskim na warszawskiej Białołęce. Znajdziecie tu Państwo wszechstronną opiekę stomatologiczną z wykorzystaniem nowoczesnych technik i materiałów do leczenia zębów. Szczególną opieką otaczamy u nas pacjentów najmłodszych, stosując specjalny program: dentysta dla dzieci. Wykonujemy dla nich zabiegi w postaci bezstresowej, rozbudzamy zaufanie do stomatologów, stosujemy kolorowe plomby.
  W gabinecie wykonywana jest pełna gama usług stomatologicznych - poczynając od profilaktyki, poprzez zabiegi kosmetyczne i ortodoncję, a kończąc na zaawansowanej protetyce.

  Gabinet Ajdent - Białołęka wykonuje także zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod dokonuje się tu skutecznie leczenia trądziku, usuwania zmarszczek, plam i przebarwień skóry. Oprócztego pacjentki mogą korzystać z mezoterapii, IPL czy też metod bardziej agresywnych: wypełnień kosmetycznych oraz botoxu.
  Na stronie internetowej poznać możecie Państwo całą ofertę wykonywanych w gabinecie zabiegów, poznać jego dokładną lokalizację oraz dane do kontaktu. Dodatkowo znajduje się tam również mini-informator, dzięki któremu poznać można podstawowe informacje o profesjonalnych metodach odmładzania skóry.

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »
 • Psycholog Szczecin »

  Potrzebujesz fachowej i dyskretnej pomocy gdyż dotknął Cię jakiś życiowy problem? Znów czujesz się bardzo zagubiony w kontaktach międzyludzkich? Masz wrażenie, iż nie przestajesz panować nad swoimi emocjami? Koniecznie skorzystaj więc z rady dobrego psychologa. Zapisz się na psychoterapię grupową, lub też na całkowicie indywidualną rozmowę z psychoterapeutą, który pomoże rozwiązać Twoje nawet najbardziej skomplikowane kłopoty. Tak niewiele przecież potrzeba, by wreszcie się ich skutecznie pozbyć. Nie ryzykujesz zbyt wiele, a możesz uzyskać dużo lepsze samopoczucie oraz znaczną poprawę nastroju.
  Odwiedź stronę internetową - tam poznasz szczegóły.

  Data akceptacji: 21 12 2010 · zobacz cały wpis »
 • Spis lekarzy »

  Nasz spis medyczny to obszerne źródło kontaktów do lekarzy specjalistów, klinik, szpitali czy aptek. Zawsze gdy Ty lub ktoś z Twoich znajomych ma potrzebę skorzystać z specjalistów medycznych możesz szybko i za darmo wyszukać placówkę o odpowiedniej specjalizacji w Twojej miejscowości. Zapraszamy również doktorów, klinki, apteki oraz firmy farmaceutyczne do zakładania bezpłatnych prezentacji swojej działalności. Nasz katalog to skuteczna reklama kierowana do potencjalnych klientów.

  Data akceptacji: 03 09 2010 · zobacz cały wpis »
 • Katpress - katalog stron »

  Ostatnio coraz częściej możemy zaobserwować powstawanie katalogów na modnych skryptach, powstają ich dosłownie setki. Dostosowując się do Państwa potrzeb, proponujemy rozwiązanie całkiem nowatorskie - katalog stron KatPress zbudowany na skrypcie WordPress, znanym powszechnie ze swojej doskonałej użyteczności i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. KatPress nie powiela cudzych, stosowanych masowo rozwiązań, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju i bardzo przyjazny wyszukiwarkom. Co najważniejsze - dodanie własnego wpisu jest darmowe.
  Dzięki wielu zaplanowanym kategoriom, żadna z osób z niego korzystających nie będzie miała problemu ze zgłoszeniem własnej strony.
  W KatPress aktualnie największą popularnością wśród użytkowników cieszą się kategorie: turystyka i podróże, motoryzacja oraz medycyna i zdrowie.

  Data akceptacji: 05 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Ratownictwo medyczne »

  Ratowniczy katalog stron gromadzi w swoich zbiorach odnośniki do interesujących stron poświęconych ratownictwu medycznemu. Jest on tworzony przez Internautów, którzy sami mogą dodawać tematyczne, nowe strony do katalogu ratowniczego.
  Każde zgłoszenie przed opublikowaniem jest dokładnie sprawdzane przez moderatora. Katalog stron poświęcony ratownictwu to idealne miejsce zarówno na reklamę swojej strony, jak i również znalezienie nowych, interesujących stron poświęconych ratownictwu medycznemu oraz pierwszej pomocy.

  Data akceptacji: 25 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Katalog medyczny »

  PZRM to starannie zbierany zbiór odnośników do stron medycznych. Akceptuje zgłoszenia od stron poświęconych tematyce profilaktyki, zdrowia, ratownictwa i medycyny.
  Wpisy przed opublikowaniem muszą przejść surową moderację administratora-ratownika, który za spamem czy innymi zatruwającymi życie chorobami współczesnego internetu nie przepada.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »