Strony związane z hasłem 'pierwsza pomoc':

 • Edukacja dla bezpieczeństwa »

  Kwalifikacyjne szkolenia udzielania pierwszej pomocy dla wszystkich uczniów, pedagogów z całego kraju. Nasz ośrodek posiada ogromną bazę dydaktyczną jako kompleksowo wyposażone sale wykładowe z manekinami szkoleniowymi osoby pełnoletniej, dziecka i niemowlęcia. Znaleźć u nas można również defibrylator AED, model drożności układu oddechowego oraz profesjonalne urządzenie treningowe.
  Lekcje w naszym ośrodku przeprowadzane są przez bardzo wykwalifikowany, specjalistyczny zespół medyczny ze sporym doświadczeniem zawodowym, jak również pokaźnym dorobkiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować uczestnikom kursów najwyższy poziom kształcenia.

  Data akceptacji: 13 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Pierwsza pomoc forum »

  Zapraszamy Cię serdecznie na nowo powstałe tematyczne forum internetowe, poświęcone w całości zagadnieniom pierwszej pomocy. Gdybyś chciał zdecydowanie pogłębić swoją wiedzę na temat jak poprawnie postąpić w różnych stanach zagrożenia ludzkiego życia, właśnie to forum będzie ku temu idealnym miejscem.
  Żadne zadane tutaj pytanie nie pozostanie bez reakcji oraz odpowiedzi udzielonej przez doświadczone osoby.

  Forum o pierwszej pomocy administrują aktywnie praktykujący ratownicy. Edukacja i nauczanie innych stało się dla nich pasją i wewnętrznym obowiązkiem.
  Jeżeli nie jesteś pewien jak w sposób poprawny przeprowadzić reanimację lub skutecznie zatamować krwawienie - wejdź na forum pierwszej pomocy i zadaj własne pytanie!

  Data akceptacji: 04 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna BETA »

  Celem Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej BETA w Świdnicy jest reintegracyjna działalność statutowa oraz działalność gospodarcza. Założenia te realizowane są poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków spółdzielni.
  Nasze usługi obejmują następujący działań: poligrafia (plakaty, kserokopie, ulotki, materiały szkoleniowe), usługi księgowo-finansowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, pielęgnacja terenów zielonych, usługi remontowe i wykańczanie wnętrz, drobne usługi konserwatorskie, sprzątanie pomieszczeń biurowych.

  Pomysł na utworzenie Spółdzielni Socjalnej powstał w połowie 2008 roku. Grupa osób niepełnosprawnych postanowiła "wziąć swoje życie w swoje ręce". Nie było łatwo, ale tez nikt nie mówił, że tak będzie. Pierwszym z dużych kroków do założenia Spółdzielni było szkolenie pod nazwą "ABC Spółdzielni Socjalnych" zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy. W nastepstwie tego, sprawy potoczyły się szybko. We wrześniu 2009 roku złożyliśmy wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego o zarejestrowanie Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej "BETA". Dnia 9 października 2009 roku zostaliśmy wpisani do rejestru KRS, a już 1 listopada 2009 roku skutecznie rozpoczęliśmy funkcjonowanie.

  Data akceptacji: 22 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Kurs pierwszej pomocy »

  Firma STAY & PLAY zajmuje się realizacją kursów z zakresu pierwszej pomocy. Kursy prowadzone są na terenie Krakowa, Bytomia, Bielsko-Białej, Nowego Targu, Wrocławia, Poznania, a także na obszarze całej Polski.

  Pierwsza pomoc wykładana jest przez wysoko wykwalifikowaną ekipę: trenerzy pierwszej pomocy, ratownicy medyczni, instruktorzy Polskiej Rady Resuscytacji. Nauka pierwszej pomocy opiera się na autorskim projekcie STAY & PLAY, zgodnym z obecnie obowiązującą wiedzą medyczną i zaleceniami Polskiej Rady Resuscytacji.

  Metody edukacyjne wykorzystywane na kursach mają na celu maksymalne przekazanie wiadomości uczestnikom szkolenia. Z powodzeniem stosujemy wykłady multimedialne, dyskusje, pokazy w czasie rzeczywistym, zajęcia praktyczne na fantomach szkoleniowych, scenki stanów zagrożenia życia.

  Uczestnicy po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymują certyfikat stanowiący poświadczenie zdobycia wiedzy z zakresu ratowania poszkodowanych. Oferta szkoleń z pierwszej pomocy skierowana jest do firm, instytucji, urzędów, szkół nauki jazdy, opiekunów małych dzieci.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »