Strony związane z hasłem 'spółdzielnia socjalna':

 • Jeleniogórska Spółdzielnia Socjalna JESTEŚMY »

  Spółdzielnia z Jeleniej Góry, zajmując się standardowo świadczeniem usług fizjoterapeutycznych w domu pacjenta, działanie swe kieruje przede wszystkim do osób, które na skutek złego stanu zdrowia mają utrudniony dostęp do rehabilitacji stacjonarnej.
  W najbliższym czasie jednak naszą ofertę zamierzamy poszerzyć zarówno o rehabilitację stacjonarną, jak również o warsztaty terapii zajęciowej, organizowane równolegle do zabiegów fizjoterapii.

  Dużo naszych wysiłków pochłania organizacja turnusów rehabilitacyjnych odbywających się w przystosowanych ośrodkach wypoczynkowych zlokalizowanych na terenie naszego kraju, a nierzadko również zagranicznych.
  We wszystkich tych działaniach przyświeca nam idea NIEPEŁNOSPRAWNI - NIEPEŁNOSPRAWNYM, w związku z tym mamy ogromną nadzieję na to, iż zapewnimy również stabilne zatrudnienie pewnej grupie osób niepełnosprawnych.
  Dlatego zapraszamy serdecznie do kontaktu zarówno osoby zainteresowane naszymi usługami oraz takie, które chciałyby przyłączyć się do nas w charakterze współpracowników.

  Data akceptacji: 14 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Agroturystyka Rzeczka »

  Spółdzielnia Socjalna Austeria Krokus to wspaniale położone gospodarstwo agroturystyczne w Górach Sowich. Duże doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować wypoczynek dostosowany do Państwa potrzeb i wymogów. Posiadamy pokoje gościnne, w których można spędzić wolny czas w miłej i sympatycznej atmosferze, razem ze swoimi pupilami (zwierzęta domowe). Oferujemy całodobowe wyżywienie oparte na domowej kuchni śląskiej już od 25 zł. Prowadzimy salon wystawienniczy gdzie można obejrzeć oraz zakupić obrazy i inne prezentowane dzieła. Zapraszamy na spacery nordic walking w przepięknej scenerii Gór Sowich, zwiedzanie atrakcji turystycznych (sztolnie k/Walimia), naukę jazdy na nartach z instruktorem. Organizujemy imprezy okolicznościowe i firmowe.

  Data akceptacji: 17 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna BETA »

  Celem Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej BETA w Świdnicy jest reintegracyjna działalność statutowa oraz działalność gospodarcza. Założenia te realizowane są poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków spółdzielni.
  Nasze usługi obejmują następujący działań: poligrafia (plakaty, kserokopie, ulotki, materiały szkoleniowe), usługi księgowo-finansowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, pielęgnacja terenów zielonych, usługi remontowe i wykańczanie wnętrz, drobne usługi konserwatorskie, sprzątanie pomieszczeń biurowych.

  Pomysł na utworzenie Spółdzielni Socjalnej powstał w połowie 2008 roku. Grupa osób niepełnosprawnych postanowiła "wziąć swoje życie w swoje ręce". Nie było łatwo, ale tez nikt nie mówił, że tak będzie. Pierwszym z dużych kroków do założenia Spółdzielni było szkolenie pod nazwą "ABC Spółdzielni Socjalnych" zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy. W nastepstwie tego, sprawy potoczyły się szybko. We wrześniu 2009 roku złożyliśmy wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego o zarejestrowanie Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej "BETA". Dnia 9 października 2009 roku zostaliśmy wpisani do rejestru KRS, a już 1 listopada 2009 roku skutecznie rozpoczęliśmy funkcjonowanie.

  Data akceptacji: 22 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Dolina Baryczy »

  Spółdzielnia Socjalna Szklany Świat Bombki wytwarza szklane ozdoby choinkowe tradycyjną metodą. Ręcznie wykonujemy bombki okrągłe, formowane oraz kształtki.
  W naszej spółdzielni zatrudniamy wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem, dlatego gwarantujemy wysoką jakość i niepowtarzalne, oryginalne wzory. Głównym celem naszej spółdzielni jest pokazywanie zainteresowanym całego etapu produkcyjnego. Są to najnowsze trendy oraz nowe techniki zdobienia. Jedną z nich jest dekoupage, który wykorzystujemy nie tylko do ozdób choinkowych, ale również przedmiotów ze szkła, drewna czy metalu.
  Wykonujemy na zamówienie ozdoby według projektu klienta. W tym także bombki z logo firmy. Zapraszamy wycieczki szkolne oraz grupy zorganizowane na zwiedzanie fabryki bombek przez cały rok. Zapoznają się Państwo z wszystkimi etapami powstawania naszych znakomitych produktów. Biletem wstępu jest zakup bombki z imieniem.

  Data akceptacji: 21 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Pizza Wałbrzych »

  Pizzeria Mona Lisa w Wałbrzychu to tradycja i wysoka jakość potraw! Polecamy wspaniałą, aromatyczną pizzę na chrupiącym, cienkim i rozpływajacym się w ustach, puszystym cieście, o którego niezwykłym smaku decyduje nasza oryginalna receptura. Zresztą co tu dużo mówić, porcje są olbrzymie a ceny dostępne a smak...? Sprawdź, zamów i skosztuj! W naszej ofercie znajdują się: pizze, zapiekanki ziemniaczane, dodatki do pizzy, sosy. Zamów teraz przez telefon! Zamówienia realizowane są codziennie w godz. 10-22. Smakowało? Poleć nas znajomym!!!

  Data akceptacji: 16 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych »

  Nasza spółdzielnia oferuje Państwu zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco podnoszą swoje umiejętności poprzez systematyczne szkolenia. Wszystko po to, aby móc sprostać wymaganiom zmieniającego się prawa gospodarczego i podatkowego.
  W naszej ofercie znajdują się między innymi: obsługa księgowo-rachunkowa podmiotów gospodarczych, organizacja rachunkowości organizacji pozarządowych, rozliczenia PIT, odliczenia VAT, doradztwo księgowe, ewidencja księgowa i rozliczanie projektów unijnych, usługi rachunkowe dla klientów indywidualnych.

  Nawiązanie współpracy z naszą spółdzielnią zdecydowanie ograniczy Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz znacznie zmniejszy ilość pracy biurowej. Tym samym będzie miało wpływ na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy oraz umożliwi efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego czasu.

  Data akceptacji: 22 04 2010 · zobacz cały wpis »