Strony związane z hasłem 'transport':

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolenia transport, spedycja i logistyka »

  Firma Effect Group zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń dotyczących zagadnień transportu oraz spedycji w dziedzinie obrotu towarami na rynku zagranicznym oraz krajowym.
  W czasie przeprowadzanych przez nas szkoleń trenerzy omawiają tematykę taką jak: warunki dostaw INCOTERMS 2000, ubezpieczenia w transporcie międzynarodowym, umowa spedycji, prawo przewozowe oraz dochodzenie własnych roszczeń i reklamacje wynikłe z umów zawartych o spedycję i przewóz towarów.
  Na stronie effectgroup.pl można zapoznać się z aktualnym harmonogramem i programem szkoleń otwartych przeprowadzanych przez naszą firmę.

  Data akceptacji: 08 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Elektrowciągarki, wciągniki, suwnice ABUS »

  Marka ABUS jest na rynku producentów systemów dźwignicowych dobrze znana jako symbol niemieckiej solidności oraz niezrównanej precyzji. Już bowiem w 1965 roku powstał w Kolonii pierwszy obiekt produkcyjny należący do firmy. Na rok 2006 datowane jest założenie spółki - córki w naszym kraju. Powstała wtedy: ABUS Crane Systems Polska.

  Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nie tylko ofertę firmy, ale również podstawowe dane techniczne poszczególnych wyrobów, krótki opis procesu produkcji urządzeń dla transportu wewnętrznego (tak zwany UTB) oraz wyróżniki marki ABUS na rynku dźwignicowym, który obejmuje takie urządzenia jak: suwnice dwudźwigarowe i jednodźwigarowe, żurawie warsztatowe słupowe oraz ścienne, wciągniki i wciągarki linowe oraz łańcuchowe, lekkie systemy dźwignic podwieszanych HB, przenośne suwnice bramowe LPK. Oferujemy również naszym klientom doradztwo, pomoc przy odbiorze UDT, transport oraz montaż naszych wyrobów, szczegółowe projekty modernizacji urządzeń, części zapasowe i niezbędne akcesoria, serwis. Sprawdź - nie korzystaj z usług pośredników.

  Data akceptacji: 03 07 2011 · zobacz cały wpis »
 • Woda mineralna Borjomi - bezpośredni importer »

  Zapraszamy po dokładniejsze informacje na nowo powstałą witrynę internetową importera artykułów spożywczych z Gruzji i Indii, działającego od lat w rejonie Warszawy i Mazowsza. Zapoznać się tu można ze szczegółową ofertą dystrybucji, obejmującą wodę mineralną Borjomi, naturalne soki owocowe, gotowe dania jarskie produkowane według tradycyjnych indyjskich przepisów czy też znane na całym świecie pieczywo Naan. Od niedawna firma poszerzyła zakres sprzedawanego przez siebie asortymentu o towary sprowadzane bezpośrednio z Armenni. Są nimi na chwilę obecną soki owocowe w kilku niespotykanych smakach, nie zawierające sztucznych barwników ani konserwantów.

  Napoje, wody mineralne oraz potrawy importowane przez firmę Inna można nabyć w sieciach spożywczych sklepów delikatesowych na terenie całego naszego kraju. Dystrybucja odbywa się zarówno transportem nabywcy, jak też poprzez dowóz własnymi samochodami importera. Hurtownie, sklepy spożywcze oraz zakłady gastronomii zainteresowane poszerzeniem swojej oferty o oryginalne produkty spożywcze z Indii, Gruzji czy Armenii prosimy o kontakt i zapraszamy do współpracy. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminowe dostawy.

  Od niedawna firma powiększyła swoją ofertę o gamę oryginalnych artykułów produkowanych w Armenii - zapraszamy po informacje!

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »
 • Usługi transportowe »

  Transport krajowy i międzynarodowy oraz przeprowadzki. Najtańsza usługa na rynku. Częste wyjazdy: Niemcy, Belgia, Austria, Holandia, Francja, Szwajcaria i inne. Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w transporcie i zespół sprawdzonych kierowców.
  Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny. Zaufaj nam i sprawdź naszą jakość. Jeździmy dla najlepszych - dołącz do nich! Tygodniowo wykonujemy około dziesięciu przeprowadzek, mamy zatem ogromne doświadczenie w tego typu usługach.

  Data akceptacji: 29 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Hurtownia piwa Warszawa - obsługa gastronomii »

  Kocmann Pub Serwice - firma stosunkowo młoda, lecz zatrudniająca wyłącznie pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży.
  Głównymi obszarami działań KPS, skierowanymi przede wszystkim na obsługę wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych są:
  - hurtowa sprzedaż piw importowanych oraz napojów bezalkoholowych
  - kompleksowy serwis urządzeń do rozlewania piwa
  - wypożyczalnia urządzeń takich jak nalewaki oraz mobilne rollbary
  - dostarczanie materiałów promocyjnych wspomagających sprzedaż piwa
  - zaopatrzenie pubów i barów w szklanki oraz kufle.

  W ofercie znajdują się głównie piwa importowane z Czech oraz Niemiec (np. Staropramen, Edelweiss), konfekcjonowane w beczki typu keg. Niektóre rodzaje dostępne są również jako butelkowane, w zbiorczych opakowaniach kartonowych.

  Towary dostarczane są do odbiorców transportem własnym w terminach dogodnych dla zamawiającego.
  Firma prowadzi kompetentne doradztwo w zakresie promocji i sprzedaży piwa w lokalach gastronomicznych.

  Data akceptacji: 05 06 2011 · zobacz cały wpis »
 • Rusztowania Legnica »

  Podczas działań na krajowym rynku wiedzę i doświadczenie czerpiemy z umiejętności pracy przy rusztowaniach zdobytych w Skandynawii.
  Pozwoliło nam to na chwile obecną stworzyć firmę o pierwszoplanowej pozycji na terenie województwa dolnośląskiego, działającą na polu usług montażu i dzierżawy rusztowań.
  Klientami naszymi zostały zarówno małe firmy budowlane, których zapotrzebowanie na ekwipunek budowlany jest niewielkie, jak również potężne podmioty gospodarcze. Realizują one prestiżowe inwestycje budowlane w miejscowościach takich jak: Wrocław, Lubin, Głogów, Wałbrzych i Legnica.

  Dysponujemy własnym transportem i dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć wszelkie zamówienia w terminach wyznaczonych przez naszych kontrahentów. Zatrudnieni w naszej firmie monterzy legitymują się dużym doświadczeniem oraz posiadają wszelkie wymagane zezwolenia, łącznie z ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.
  Wykonawców indywidualnych oraz firmy budowlane zachęcamy do współpracy.

  Data akceptacji: 09 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Przeprowadzki Kraków »

  Zmiany są cząstką życia. Gdy planujemy zmienić miejsce zamieszkania i posiadamy co niemiara rzeczy do przetransportowania wskazane jest skorzystać z usług ekipy, która proponuje wprawną pomoc. Doświadczenie jest tu bardzo ważne - pozwoli ono uniknąć nam wielu stresów i sprawi, że przeprowadzka nie będzie stresem, a wręcz przeciwnie - wielką frajdą.

  Data akceptacji: 29 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Niszczenie i utulizacja dokumentów »

  Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa zajmującego się w sposób profesjonalny niszczeniem dokumentacji. Nasze kompleksowe działania w tej dziedzinie łączą w sobie wiedzę specjalistycznie przeszkolonych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie gromadzone podczas dotychczasowej współpracy z naszymi odbiorcami.
  Naszymi klientami stają się zarówno urzędy miejskie i gminne, urzędy skarbowe, banki, jak również nierzadko komendy policji czy nawet większe firmy prywatne.

  Każde wykonywane przez nas zlecenie rozpoczynamy ustaleniem rodzaju dokumentów do zniszczenia. W dalszej kolejności następuje załadunek do specjalistycznego pojemnika, wystawienie protokołu przekazu-odbioru oraz transport przyjętych materiałów do zniszczenia. Sam proces niszczenia dokumentów odbywa się w obecności uprawnionych pracowników i może na życzenie zleceniodawcy zostać udokumentowany poprzez nagranie wizualne.

  Data akceptacji: 01 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Zabawki zdalnie sterowane »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego oferującego ciekawy wybór elektro zabawek. Wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania. Posiadają one wszelkie wymagane certyfikaty, gdyż producentami tego asortymentu elektro zabawek są wyłącznie renomowane firmy.
  Ceny w naszym sklepie są atrakcyjne, lecz produkty nie są tandetne - można to bez problemu ocenić osobiście. Wszelkie transakcje dokonywane w sklepie są stuprocentowo bezpieczne - również pod kątem zachowania poufnych danych osobowych podczas składania zamówienia.
  Obsługa sklepu dba, aby wszystkie zakupione u nas zdalnie sterowane zabawki zostały dokładnie zabezpieczone do transportu. Umożliwiamy również osobisty odbiór towaru. Zapraszamy!

  Data akceptacji: 11 01 2011 · zobacz cały wpis »
 • Transport Holandia »

  Posiadając własną agencję celną firma ACE Forwarding zajmująca się spedycją i transportem dodatkowo proponuje swoje usługi w zakresie odpraw celnych. Przeprowadza wszelkie czynności prowadzące do zmiany statusu celnego towarów. Odprawy dokonywane są na terenie Gdańska i Gdyni. W ramach swojej działalności realizuje również usługi związane z dokonywaniem odpraw importowych w portach niemieckich. Oferta obejmuje odprawę w Hamburgu i Bremerhaven. ACE Forwarding gwarantuje przy odprawianiu importowanego towaru w Niemczech możliwość odprowadzenia podatku VAT dopiero po dokonaniu transakcji sprzedaży.

  Data akceptacji: 06 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • HDS Wrocław »

  Na nową stronę internetową zaprasza znana firma transportowa z Wrocławia, posiadająca już wieloletni staż. Działamy przede wszystkim w obrębie miasta Wrocław, lecz na życzenie klienta wykonamy swoje usługi nawet na terenie całego województwa Dolnośląskiego.

  Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu przewozimy materiały takie jak: budowlane, wyroby ze stali, więźbę dachową, a także wszelkiego rodzaju maszyny - w tym również przemysłowe. Oferujemy swoje usługi w cenach dostępnych na Twoją kieszeń, wystarczy się do nas zgłosić i dowiedzieć się o szczegółowe koszta transportu. Posiadamy pojazdy ciężarowe z HDS, których ładowność wynosi powyżej 10 ton, udźwig powyżej 2 ton, zaś zasięg żurawia 10 metrów.

  Data akceptacji: 19 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Regały paletowe »

  Serwis firmowy Met-Baj – produkcja regałów. Met-Baj jest producentem wyposażenia magazynów i sklepów. Strona prezentuje pełną ofertę produktową regałów dowolnego przeznaczenia. Met-Baj zajmuje się również transportem magazynowym, oferując wózki taczkowe. Świadczymy usługi doradcze w zakresie zabudowy regałowej oraz produkujemy regały na specjalne zamówienie.
  Sprawdzone systemy zabudowy regałowej dostarczane przez przedsiębiorstwo Met-Baj obejmują gotowe wyroby, jak i dedykowane konstrukcje wykonywane na zamówienie.
  Regały i wózki produkowane przez firmę są stosowane we wszystkich obiektach magazynowych: sklepach, piwnicach, halach przemysłowych, itp.

  Data akceptacji: 12 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Handlowy - katalog firm i sklepów internetowych »

  Zapraszamy wszystkich internautów zainteresowanych tematyką handlu - zarówno internetowego, jak również tradycyjnego - do przeglądania wpisów upublicznionych w tematycznym Katalogu Handlowym. Gromadzi on wpisy firm działających w szeroko rozumianym obszarze sprzedaży - począwszy od właściwych sklepów i hurtowni, przez sklepy internetowe, a kończąc na importerach towaru z za granicy, producentach artykułów spożywczych i przemysłowych oraz przedsiębiorstwach, bez których działanie każdego sklepu wydaje się niemożliwe. Mowa tu zarówno o firmach transportowych czy logistycznych, ale wspomnieć należy również o branży informatycznej, meblowej, wyposażeniu w akcesoria sklepowe - takie jak kasy fiskalne czy urządzenia komputerowe. Wszystkie one promowane są również w naszym tematycznym katalogu firm.

  Jeśli więc prowadzisz własny sklep lub zamierzasz dopiero go uruchomić - zapraszamy do ASKWAY.biz - być może właśnie ten moderowany katalog firm pozwoli nawiązać Tobie nowe kontakty z dostawcami i producentami. Możesz też u nas zareklamować własną działalność - w sposób całkowicie bezpłatny lub wybierając opcję dodatkowych wyróżnień i promocji, dzięki wpisom premiowanym. Zapraszamy!

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »
 • Odzież używana »

  FHU KAMILA specjalizuje się w sprzedaży odzieży używanej już od 1998 roku. W początkowym okresie działania firma sprzedawała odzież detalicznie, w kolejnych latach jednak na skutek rozwoju przedsiębiorstwa zmienił się również profil działania firmy. FHU Kamila obecnie przede wszystkim zajmuje się importem odzieży z Wielkiej Brytanii i prowadzi jej sprzedaż hurtową. Głównym obszarem dystrybucji jest Podkarpacie. Firma zlokalizowana jest w Sędziszowie Małopolskim, w niedalekiej odległości od Rzeszowa.

  Oferujemy Państwu odzież zachodnią bardzo wysokiej jakości, a co równie ważne - w bardzo atrakcyjnej cenie. Niezwykle rzadko zdarza się u nas znaleźć produkty niepełnowartościowe lub o niskiej jakości. Jeśli takie się trafią - jest to niestety niezależne od nas.

  Hurtownia posiada w ciągłej dyspozycji firmowe środki transportu - dlatego też klient może dla własnej wygody zamówić bezpośrednią dostawę odzieży naszymi samochodami. Cena takiej dostawy ustalana jest zależnie od ilości zamówionego towaru.
  Hurtownia odzieży używanej Kamila jest w stanie zagwarantować swoim Klientom atrakcyjne rabaty w przypadku zakupu jednorazowo większej ilości towaru. Staramy się niezmiennie o systematyczność i ciągłość dostaw, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco zamawiać u nas coraz to nowsze partie odzieży. Na życzenie możemy informować Klienta o terminach nowych dostaw.
  Zapraszamy do odwiedzin na naszej witrynie: odziezuzywana-anglia.rzeszow.pl

  Data akceptacji: 03 09 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tarkett »

  Nasz sklep z wykładzinami działa od 1993 roku. Zajmujemy się także posadzkarstwem. W ofercie mamy wykładziny podłogowe, dywanowe, wełniane, elastyczne. Wykładzina dywanowa do biur i hoteli. Oferujemy wylewanie i wyrównywanie posadzek. Zawsze staramy się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Nie wiesz którą wykładzinę wybrać? Doradzimy. Zamów wykładziny, transport na terenie Wejherowa gratis. Oferujemy środki do odnawiania wykładzin. Specjalizujemy się w linoleum, lentex, gumoleum. Gumoleum idealnie nadaje się do hal produkcyjnych oraz magazynów. Mamy w ofercie produkty firm: swish, tarkett, polyflor, kowary, gamrat, lentex. Sprawimy że Twoja wykładzina będzie wyglądać lepiej. Zapewniamy gwarancję na montaż wykładzin. Stawiamy na jakość oraz niską cenę.

  Data akceptacji: 17 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Transport Kraków »

  Nasza firma wykonuje w sposób profesjonalny specjalistyczne usługi transportowe, takie jak: transport mebli, przeprowadzki instytucji państwowych oraz samorządowych, wszelkich podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Dostosowując się do indywidualnych wymagań klientów wykonujemy również transport sprzętu specjalistycznego.
  King Trans usługi transportu mebli wykonuje najczęściej w Krakowie i województwie małopolskim, lecz w zależności od zapotrzebowania także na terenie całej Polski, a nawet Europy.

  Data akceptacji: 28 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Powierzchnie biurowe Łódź »

  University Business Park to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w Łodzi, oferujący najemcom powierzchnie biurowe o wysokiej jakości wykończenia, dużym stopniu komfortu oraz bezpieczeństwa. Przemyślana lokalizacja budynku zdecydowanie ułatwia szybki transport z domu do pracy, na kolejowy dworzec lub dotarcie w ciągu piętnastu minut na łódzkie lotnisko.
  Firma GTC bardzo starannie zadbała o wygodę oraz komfort każdej zlokalizowanej w budynku firmy oraz jej pracowników. Zapraszamy więc do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się ze szczegółami.

  Data akceptacji: 03 08 2010 · zobacz cały wpis »
 • Transport, przewóz towarów, przeprowadzki »

  Firma Trans-pol świadczy usługi transportowe krajowe i zagraniczne pojazdami o ładowności do 2 ton. Wykonujemy przeprowadzki kompleksowe, transport towarów oraz inne usługi związane z transportem. Dzięki doskonałej lokalizacji jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przewieźć towar do Czech i Niemiec, a także innych państw Unii Europejskiej. Istniejemy na rynku od 1992 r. W okresie tym nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie obsługi transportu i sprawnego realizowanie nietypowych usług transportowych.
  Nasza specjalnością jest ekspresowy transport towarów do państw Europy zachodniej oraz transport przedmiotów nietypowych takich jak sejfy, maszyny, pianina czy inne urządzenia. Wszystkie zlecenia transportowe realizujemy w miarę możliwości i profilu działalności klienta.

  Data akceptacji: 07 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Transport Katowice - przeprowadzki »

  Trans Taxi-Transport Katowice to firma transportowa działająca na rynku usług transportowych. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Od początku istnienia firmy Trans Taxi piorytetem są szeroko rozumiane usługi transportowe, transport drogowy, przeprowadzki oraz relokacje mienia.
  Możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku usług transportowych. Daliśmy się poznać naszym klientom jako rzetelna, punktualna i niezawodna firma przewozowa. Nasza flota pojazdów oparta jest na samochodach marki Mercedes Benz o ładowności do 4 ton. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w windy załadowcze, przez co drastycznie skracamy czas postoju przy za- i wyładunkach. Nasz preferowany rejon działania to Katowice oraz Śląsk, ale w razie potrzeby działamy oczywiście także na pozostałym obszarze kraju.

  Data akceptacji: 14 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Agencja Usługowo Handlowa Zgoda »

  Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości węgiel ekogroszek polecamy zainteresować się z ofertą handlową agencji Zgoda z Lędzin. Sprzedawany przez przez nią tani węgiel wydobwany w kopalni KWK Borynia jest uważany za jeden z najlepszych na Górnym Śląsku.
  Oprócz ekogroszku firma Zgoda oferuje swoim odbiorcom również: orzech węglowy, węgiel kostkę, ekomiał a także brykiet.

  Klienci mają możliwość zapłaty za zamówienie gotówką, internetowym przelewem lub też w dogodnych ratach dostosowanych do możliwości finansowych oraz aktualnych potrzeb. Od z górą roku A.U.H. Zgoda umożliwiła swoim klientom dokonanie błyskawicznego (bo realizowanego nawet w przeciągu kilku minut) zakupu ekogroszku. Dokonać tego można poprzez sklep internetowy, do którego odnośnik umieszczony został w menu strony firmowej. Dodatkowo osoby zamawiające ekogroszek poprzez sklep internetowy uzyskują całkowicie bezpłatny transport węgla w dowolny region kraju.

  Jeżeli nasza oferta zainteresowała Cię, drogi Kliencie - zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Postaramy się, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z dokonanego u nas zakupu.

  Data akceptacji: 28 07 2012 · zobacz cały wpis »
1 · 2 · następna strona »