Agroturystyka Podkategoria: Agroturystyka

Wróć do kategorii: Turystyka
 • Agroturystyka Rzeczka »

  Spółdzielnia Socjalna Austeria Krokus to wspaniale położone gospodarstwo agroturystyczne w Górach Sowich. Duże doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować wypoczynek dostosowany do Państwa potrzeb i wymogów. Posiadamy pokoje gościnne, w których można spędzić wolny czas w miłej i sympatycznej atmosferze, razem ze swoimi pupilami (zwierzęta domowe). Oferujemy całodobowe wyżywienie oparte na domowej kuchni śląskiej już od 25 zł. Prowadzimy salon wystawienniczy gdzie można obejrzeć oraz zakupić obrazy i inne prezentowane dzieła. Zapraszamy na spacery nordic walking w przepięknej scenerii Gór Sowich, zwiedzanie atrakcji turystycznych (sztolnie k/Walimia), naukę jazdy na nartach z instruktorem. Organizujemy imprezy okolicznościowe i firmowe.

  Data akceptacji: 17 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Agroturystyka konna »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa. Można do nas przyjechać na urlop, wakacje, ferie czy weekendy. Zapraszamy do miejscowości Cięciny, gdzie mieści się ośrodek agroturystyki konnej. Mamy cztery rodowodowe konie huculskie, organizujemy atrakcje takie jak: jazda konno, jazda dyliżansem, jazda saniami, kuligi zimą i latem, a dla dla zaawansowanych koniarzy możliwe są całodniowe wyjazdy w okoliczne góry.
  Od początku maja do końca września co tydzień organizujemy weekendowe wyjazdy konne po Beskidzie Żywieckim. Wyjeżdżamy na Romankę, Rysiankę, Halę Lipowską, Halę Boraczą, Słowiankę. Korzystamy z baz noclegowych u naszych przyjaciół w górach albo w stacjach turystycznych. Poziom trudności dostosowujemy do umiejętności biorących udział w rajdzie jeźdźców.

  Data akceptacji: 05 04 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Agroturystyka

Agroturystyka - nowa strona:

Adres: