Bilety Podkategoria: Bilety

Wróć do kategorii: Turystyka
 • Rezerwacja biletów lotniczych »

  Serwis turystyczny umożliwiający dokonanie rezerwacji on-line rożnych usług turystycznych. Serwis prowadzony jest przez Biuro Podróży AS. W jego ramach można zakupić bilety lotnicze, promowe i autokarowe. Można również zarezerwować wczasy oraz hotele w kraju i za granicą. Inne usługi, które są dostępne w serwisie to zakupu ubezpieczeń turystycznych oraz kart zniżkowych Euro26 i ISIC. Główną część serwisu stanowi oferta koloni i obozów dla dzieci i młodzieży. Obozy te odbywają się zimą i latem zarówno w kraju, jak i za granicą. Łączą wakacyjny wypoczynek z wybrana aktywnością, np. nartami zimą, czy żeglarstwem lub windsurfingiem latem. Atrakcyjne pod względem turystycznym miejsca, w których się odbywają, są gwarancją udanych wakacji.

  Data akceptacji: 06 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Przewozy międzynarodowe »

  Oferujemy bardzo tanie przejazdy autobusowe do Belgii Bułgarii, Chorwacji, Norwegii, Francji, Grecji, Holandii, Irlandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Danii, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii oraz Szwecji, Ukrainy i Włoch. Zapewniamy sprzedaż oraz rezerwację biletów autokarowych i autobusowych online. Zapraszamy do naszego serwisu - autobus do Anglii, gdzie proponujemy Państwu międzynarodowe połączenia autokarowe do zdecydowanej większości dużych miast zlokalizowanych w Europie.

  Zapewniamy dostęp do usług wielu popularnych przewoźników autobusowych, takich jak: Agat, AN-MAR, Appia, Autokar Polska, Baltic Bus, Bartuś, Biacomex S.A., BIS-POL, Delta Travel, Domis-Tour, Ecolines, Euro-Express, Europa Express, EURORES, Evatrans, Gairing, Globex-Bus, czy też Eurolines Polska. Zapraszamy wszystkie zainteresowane zakupem biletów osoby do naszego portalu po szczegółowe informacje.

  Data akceptacji: 29 08 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z podkategorią: Bilety

Bilety - nowa strona:

Adres: