Agencja reklamowa Ząbki: Studio Reklamy FAZA

Agencja reklamowa Ząbki: Studio Reklamy FAZA Wykonujemy dla swoich Klientów opracowania i projekty graficzne z dziedziny reklamy wizualnej oraz przygotowania materiałów do druku. Dla świeżo otwartych firm proponujemy niezbędną gamę elementów identyfikacyjnych, takich jak: tablice, szyldy, drukowane banery, kaony świetlne, liternictwo przestrzenne, grafiki na witrynach i wystawach sklepowych oraz samochodach.

Opracowujemy i drukujemy atrakcyjne cenowo ulotki, wizytówki, teczki ofertowe, karty biznesowe.

W naszej ciągłej ofercie znajdują się gadżety i odzież reklamowa wraz z personalizacją wykonywaną poprzez wielokolorowe nadruki metodą tampodruku, sitodruku, termotransferu, sublimacji lub poprzez grawerowanie.

Zajmujemy się również opracowywaniem identyfikacji wizualnej firm. Od opcji podstawowej: zaprojektowania logo (logotypu), poprzez stworzenie księgi znaku, aż po kompleksowe opracowania w postaci Systemu Identyfikacji Wizualnej całej firmy.

Szczegółowe informacje o zakresie świadczonych przez nas usług można uzyskać na Agencja reklamy FAZA Studio - Ząbki, lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Szczegóły dla: www.faza.warszawa.pl:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: www.faza.warszawa.pl:

Agencja reklamowa Ząbki: Studio Reklamy FAZA

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 202 Odwiedziny spbot 9 Odwiedziny netsprint 28 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 164 Odwiedziny crawler@alexa.com 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • eGadgety.pl: gadżety i upominki reklamowe »

  Internetowy sklep z upominkami reklamowymi na każdą okazję.
  Jako agencja reklamowa zajmujemy się sprzedażą różnorodnych upominków o charakterze reklamowym, które wykorzystać można do obrendowania metodami takimi jak nadruk sitodrukowy, tampodruk, haft, grawerowanie laserowe itp. Osobom zainteresowanym oznakowaniem gadżetów zapewniamy kompleksową obsługę.
  Nasza oferta skierowana jest zarówno do agencji reklamowych i firmowych działów marketingu, jak również do odbiorców indywidualnych, chcących sprawić upominek swoim bliskim.
  Oferujemy szeroki asortyment upominków - od pluszowych maskotek, poprzez artykuły dla kuchni i domu, elektronikę użytkową, aż po wysokiej jakości odzież.

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »
 • Ksero i twarda oprawa prac w Warszawie »

  W punkcie ksero znajdującym się przy bibliotece studenckiej znajdziemy szeroki wybór usług związanych z pracami kserograficznymi. Zarządzany przez kilku byłych studentów punkt mieszczący się w bibliotece uczelnianej, bardzo dobrze pokrywa się z godzinami otwarcia biblioteki. Możliwe jest również pozostawienie materiałów do ksero lub prac i odbiór w innym terminie już skończonego produktu. Miękka i twarda oprawa prac świadczona przez punkt również realizowana jest na miejscu przez co każdy ma okazję weryfikacji i wybrania odpowiedniej oprawy. Bardzo dobrym pomysłem są wydruki prosto z komputera mieszczącego się w punkcie, daje nam to sposobność komfortowego transferu swoich prac na papier. Korzystanie z komputera w celu wydruku dokumentów lub prac jest darmowe. By uzyskać więcej potrzebnych informacji, można odwiedzić witrynę firmy, gdzie dowiemy się o bieżących cenach oraz ofertach.

  Data akceptacji: 31 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Druk cyfrowy »

  Firma Gamma realizuje usługi z branży poligraficznej dla ludzi prywatnych i firm. Specjalizuje się przede wszystkim w druku cyfrowym, przygotowana została dla klientów zainteresowanych wysoką jakością wykonania publikacji w połączeniu z ich niewielkimi nakładami.
  Druk cyfrowy jest najlepszym wyjściem dla ludzi mających problem ze sfinansowaniem określonego nakładu offsetowego. Druk cyfrowy można drukować już w nakładzie jednego egzemplarza, dlatego w tym przypadku problem niewielkiego nakładu nie istnieje. Stworzyliśmy również własną aplikację do obsługi zmiennych danych.
  Specjalnością firmy Gamma jest wykonywanie powierzonych zleceń rzetelnie, profesjonalnie i na czas.

  Data akceptacji: 15 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sprzątanie biur Kraków »

  Firma DDDczystość z Krakowa pomimo szerokiego zakresu usług specjalizuje się przede wszystkim w profesjonalnym sprzątaniu biur i obiektów produkcyjnych.
  Usługi te wykonywane są z pełnym zaangażowaniem pracowników i przy użyciu technologii wykorzystujących sprawdzone preparaty myjące oraz sprzęt uznanych światowych marek. Sprzątanie biur to usługa dla tych wszystkich przedsiębiorców, którzy nade wszystko cenią sobie czystość i porządek, a siedzibą ich firmy jest Kraków lub jego okolice.

  Wykorzystywane przez nas środki czystości posiadają niezbędne atesty, przez co nie utrudniają pracy i w niej nie przeszkadzają.
  Zaufaj zawodowcom i dołącz do grona zadowolonych klientów, których coraz więcej pozyskujemy! Zapraszamy do współpracy, która może mieć formę zarówno jednorazową, jak również cykliczną na zasadzie długoterminowej umowy.

  Data akceptacji: 05 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Woda do firmy »

  Czysta woda to obecnie chyba największy dar natury. Ustronianka od 1980 roku dostarcza na rynek zdrowe napoje, takie jak woda źródlana oraz mineralna. Pozyskiwanie podstawowego surowca z terenów ekologicznie czystych gwarantuje finalnie zachowanie najwyższej jakości i krystalicznej czystości gotowego produktu.
  Firma dzięki temu znajduje się w czołówce branży, mogąc z powodzeniem konkurować z zagranicznymi markami. Odpowiadając na bieżące potrzeby rynku Ustronianka rozbudowała swoją ofertę, wprowadzając do swej oferty nowe usługi. Zalicza się do nich między innymi dostawa wody do firmy.

  Tak zwana usługa galonowa - to czysta, orzeźwiająca woda mineralna dostarczana przez naszą firmę bezpośrednio do biur i zakładów pracy. Odbywa się to w sposób w pełni dostosowany do indywidualnych wymagań każdego z klientów. W ciągłej dostępności znajdują się urządzenia dozujące wodę oraz regały na butle galonowe. Możliwa jest również sanityzacja dozowników, a Woda źródlana „Ustronianka” dostarczana jest oprócz odbiorców instytucjonalnych także indywidualnym.
  Swą stabilną pozycję na rynku firma zawdzięcza starannie pielęgnowanej polityce jakości. Gwarantuje ona doskonałe właściwości, niezmienny skład minerałów oraz biologiczną czystość oferowanej wody źródlanej.

  Data akceptacji: 06 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sprzedaż flag i masztów reklamowych »

  Reklama 3000 jest firmą działającą w branży reklamowej od kilku lat. W naszej ciągłej ofercie znajduje się obszerny wachlarz artykułów reklamowych oraz wystawienniczych. Jesteśmy sprawdzonym i stałym dostawcą dla wielu urzędów administracji państwowej - na przykład starostw powiatowych oraz urzędów miast i gmin.
  Zajmujemy się między innymi dystrybucją flag i masztów reklamowych oraz tablic emaliowanych, stojaków uchwytów do flag.

  Nasi pracownicy dbają o kompetentną i błyskawiczną obsługę. Realizujemy każdy pomysł naszych klientów.

  W naszej ofercie można znaleźć również: druk dwustronny na poliestrze, druk wielkoformatowy na poliestrze, stojaki pod sztandary, maszty do sztandarów, stojaki reklamowe i na plakaty, słupki odgradzające, banery reklamowe, tablice, tabliczki przydrzwiowe, godła, herby, materiały wyborcze oraz reklamę przestrzenną.

  Data akceptacji: 23 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Agencja Reklamy Ząbki: wizytówki i tworzenie stron »

  Strona internetowa Studia Reklamy z podwarszawskich Ząbek zawiera wszelkie niezbędne informacje dotyczące wykonywanych przez nas prac i usług. Specjalizujemy się przede wszystkim w reklamie zewnętrznej, dlatego na stronie znajdziecie Państwo dosyć szczegółowe opisy wykorzystywanych przez nas nośników reklamowych - takich jak:
  - tablice elewacyjne na różnych podłożach
  - banery drukowane metodą solwentową
  - kaony z wewnętrznym źródłem światła
  - grafiki umieszczane na firmowych samochodach.

  Zajmujemy się również przygotowaniem projektów i materiałów do druku offowego. Projektujemy i dostarczamy Klientom:
  - ulotki firmowe
  - bloczki samokopiujące
  - wizytówki na papierach standardowych i ozdobnych
  - kalendarze ścienne
  - foldery i katalogi.
  Opracujemy dla Państwa projekt firmowej strony www, a następnie pomożemy w jego zakodowaniu i skutecznym wdrożeniu. Doradzimy w budzących wątpliwości kwestiach związanych z reklamą wizualną.

  Data akceptacji: 18 02 2013 · zobacz cały wpis »