Zdrowie i Uroda Kategoria: Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - ostatnio zaakceptowane:

 • Poradnia osobista - Twój psycholog online »

  Poradnia Osobista jest na chwilę obecną jednym z popularniejszych internetowych serwisów, dzięki któremu eksperci mogą oferować jego użytkownikom porady psychologiczne online. Istniejąca w internecie niewiele ponad rok poradnia zdążyła już uzyskać wiele pozytywnych opinii dzięki skutecznej pomocy udzielonej dziesiątkom osób z problemami osobistymi. To, co przede wszystkim wyróżnia ją spośród konkurencji - to znakomici psychologowie. Posiadają oni nie tylko wymagane uprawnienia lecz również bogate doświadczenie zawodowe i zaufanie swoich pacjentów „z realu”.

  Istotną zaletą serwisu jest jego przyjazny użytkownikom design oraz prostota obsługi. Są to cechy bardzo istotne dla ludzi nieco zagubionych, poszukujących spokoju i porządku. W najbliższym czasie Poradnia Osobista rozwijać się będzie o coraz bardziej modny modny life-coaching (spotkania z osobistym mentorem) oraz o inne ciekawe obszary, których twórcy serwisu na razie nie chcą ujawnić.

  Warto zajrzeć na stronę Poradni Osobistej. Odwiedzający ja znajdą tu nie tylko same porady, lecz również różnorodne ciekawostki psychologiczne. Standardowo ceny usług zaczynają się od 39 złotych, często jednak natrafić można na promocje cenowe.

  Data akceptacji: 12 09 2012 · zobacz cały wpis »
 • Gabinet dentystyczny - Białołęka »

  Zapraszamy do odwiedzin w nowoczesnym gabinecie lekarskim na warszawskiej Białołęce. Znajdziecie tu Państwo wszechstronną opiekę stomatologiczną z wykorzystaniem nowoczesnych technik i materiałów do leczenia zębów. Szczególną opieką otaczamy u nas pacjentów najmłodszych, stosując specjalny program: dentysta dla dzieci. Wykonujemy dla nich zabiegi w postaci bezstresowej, rozbudzamy zaufanie do stomatologów, stosujemy kolorowe plomby.
  W gabinecie wykonywana jest pełna gama usług stomatologicznych - poczynając od profilaktyki, poprzez zabiegi kosmetyczne i ortodoncję, a kończąc na zaawansowanej protetyce.

  Gabinet Ajdent - Białołęka wykonuje także zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod dokonuje się tu skutecznie leczenia trądziku, usuwania zmarszczek, plam i przebarwień skóry. Oprócztego pacjentki mogą korzystać z mezoterapii, IPL czy też metod bardziej agresywnych: wypełnień kosmetycznych oraz botoxu.
  Na stronie internetowej poznać możecie Państwo całą ofertę wykonywanych w gabinecie zabiegów, poznać jego dokładną lokalizację oraz dane do kontaktu. Dodatkowo znajduje się tam również mini-informator, dzięki któremu poznać można podstawowe informacje o profesjonalnych metodach odmładzania skóry.

  Data akceptacji: 07 05 2012 · zobacz cały wpis »
 • Zdrowie dla Każdego »

  Serwis zdrowiedlakazdego.pl to serwis prozdrowotny, w którym znaleźć można m. in.: bezpłatne porady lekarskie, porady prawne, opisy chorób. Dodatkowo publikowane są artykuły poświęcone jednemu zagadnieniu, np. podróżom, grypie. Serwis podzielony jest na grupy tematyczne, m. in.: nowotwory, nasze pociechy, młode matki, choroby, witaminy, antykoncepcja.
  W serwisie zdrowiedlakazdego.pl znaleźć można również ciekawostki medyczne oraz informacje o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny.
  Celem serwisu jest szerzenie wiedzy medycznej wśród pacjentów i osób poszukujących rzetelnych informacji. Artykuły pisane są przez lekarzy i dziennikarzy. Przez co są merytoryczne i przystępnie napisane.

  Data akceptacji: 29 09 2011 · zobacz cały wpis »
 • Oriflame - nowy sposób na stary biznes MLM »

  Pracować w Oriflame można w sposób tradycyjny (na przykład przedstawiając swoim znajomym niewątpliwe korzyści z przystąpienia do Klubu) lub metodą nowoczesną - przez Internet. Rejestracja w Oriflame przez polecaną Państwu stronę gwarantuje przystąpienie do grupy, która posiada autorski, sprawdzony oraz bardzo sprawnie funkcjonujący system pracy przez Internet. Po rejestracji uzyskuje się prestiżowy już tytuł: Konsultantka Oriflame (lub konsultant :) oraz wszelkie profity z nim związane. Można kupować wszystkie dostępne w ofercie kosmetyki Oriflame taniej (bez 30-to procentowej marży) dla siebie. Można również kupować je taniej i odsprzedawać z 30% zyskiem. Konsultantka posiada również dostęp do ofert pozakatalogowych, często nawet do 80% tańszych, a także do zupełnie bezpłatnych szkoleń kosmetycznych oraz marketingowych.

  Jeśli jesteś ambitna/y - to Twój prywatny opiekun i doradca, jakiego zyskujesz po rejestracji przez tę właśnie stronę, pomoże Tobie krok po kroku stworzyć i prowadzić własny biznes. Wybór: co, jak oraz kiedy będziesz robić by osiągnąć zamierzone efekty należy wyłącznie do Ciebie! Sprawdź nas!

  Data akceptacji: 30 08 2011 · zobacz cały wpis »
 • Gabinet psychologiczny Lublin »

  Gabinet psychologiczny zlokalizowany w Lublinie wyspecjalizował się w skutecznej psychoterapii młodzieży, dorosłych oraz psychoterapii par i małżeńskiej, a także w skutecznym poradnictwie psychologicznym. Terapia Lublin pomoże Państwu znacznie lepiej wykorzystywać i rozwijać swój potencjał, znaleźć w sobie równowagę i pogodę ducha.

  Zagadnienia poruszane podczas terapii dotyczą wszystkich wymaganych aspektów: sfery fizycznej, psychicznej oraz relacji międzyludzkich. Powstałe w wyniku spotkań spostrzeżenia pomogą wyjaśnić, co może stać za przyczyną problemów. Dadzą tez odpowiedź co należy zmienić, aby je pokonać. Terapeuta pomaga przygotować szczegółowy plan działania, aby pomoc psychologiczna Lublin dostosowana była do stwierdzonych problemów, Państwa oczekiwań, potrzeb i możliwości. Wymaga to skrupulatnego określenia metod, które pomogą uregulować swoje reakcje fizyczne, myśli i środowisko codziennego funkcjonowania. Wszystko to - w celu odzyskania i zachowania poczucia spokoju.

  Klienci odwiedzający gabinet oczekują pomocy wynikającej z rozmaitych przesłanek, takich jak: lęk, przygnębienie, niepokój, dysfunkcje obsesyjno-kompulsywne, dysfunkcje emocjonalne, problemy psycho-seksualne czy trudności w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.

  Data akceptacji: 04 06 2011 · zobacz cały wpis »
 • Stomatologia Warszawa »

  Od bardzo wielu długich lat Przychodnia ANIDENT zapewnia bardzo staranną opiekę dentystyczną dla wszystkich swoich klientów. Naszym priorytetem i podstawowym celem jest wysoka jakość świadczonych zabiegów stomatologicznych. Szczególnie zależy nam na doskonałych kwalifikacjach zatrudnianych przez nas dentystów. Dbamy również z należytą uwagą o zaawansowany sprzęt dentystyczny, między innymi cyfrowe RTG. Mamy w posiadaniu mikroskop stomatologiczny Zeissa, w związku z tym możemy zaoferować zaawansowane leczenie kanałowe pod mikroskopem.

  Szczególnie istotne w zakresie oferty ANIDENTU są implanty stomatologiczne oraz wysokie umiejętności dentystów, jakich wymaga szeroko pojęta dziedzina wiedzy, którą jest implantologia stomatologiczna. Implanty umożliwiają komfortową odbudowę brakujących zębów. W naszej klinice implanty wszczepia specjalista implantolog, dr n. med. Kornel Krasny.
  W ofercie naszej kliniki można również znaleźć również pozostałe usługi dentystyczne, takie jak na przykład:
  - wybielanie zębów
  - chirurgia stomatologiczna
  - piaskowanie zębów
  - stomatologia estetyczna.
  Stosowane przez nas procedury oraz zabiegi szczegółowo opisujemy na stronie internetowej naszej kliniki. Zapraszamy do lektury.

  Data akceptacji: 13 02 2011 · zobacz cały wpis »
 • Psycholog Szczecin »

  Potrzebujesz fachowej i dyskretnej pomocy gdyż dotknął Cię jakiś życiowy problem? Znów czujesz się bardzo zagubiony w kontaktach międzyludzkich? Masz wrażenie, iż nie przestajesz panować nad swoimi emocjami? Koniecznie skorzystaj więc z rady dobrego psychologa. Zapisz się na psychoterapię grupową, lub też na całkowicie indywidualną rozmowę z psychoterapeutą, który pomoże rozwiązać Twoje nawet najbardziej skomplikowane kłopoty. Tak niewiele przecież potrzeba, by wreszcie się ich skutecznie pozbyć. Nie ryzykujesz zbyt wiele, a możesz uzyskać dużo lepsze samopoczucie oraz znaczną poprawę nastroju.
  Odwiedź stronę internetową - tam poznasz szczegóły.

  Data akceptacji: 21 12 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wellness Kraków »

  Amaris.pl jest witryną internetową znanej już na rynku firmy trudniącej się zabiegami upiększającymi. Jest to profesjonalny salon piękności, w którym zatrudniony jest w pełni profesjonalny personel świadczący dla Klientów usługi kosmetyczne i upiększające bardzo wysokiej jakości.
  Na stronie można znaleźć ciekawe i wyczerpujące informacje dotyczące zakresu działań tej małopolskiej firmy, dokładny opis przebiegu świadczonych przez nią usług, a także szczegółowy kosztorys i pełne dane kontaktowe.

  Data akceptacji: 30 10 2010 · zobacz cały wpis »
 • Stomatolog Wrocław »

  Gdy chcecie Państwo wyleczyć zęby w miłej atmosferze - zapraszamy serdecznie do gabinetu stomatologicznego Albidens. Lekarze z dużym doświadczeniem zawodowym, przyjazne i miłe otoczenie oraz praktycznie całkowicie bezstresowa atmosfera sprawiają, że wizyta będzie miłym wspomnieniem i na pewno Państwo do nas wrócą.

  Oferujemy swoim pacjentom zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki oraz wszechstronnej stomatologii estetycznej. Zapraszamy do naszego gabinetu i na stronę www po więcej szczegółów.

  Data akceptacji: 15 10 2010 · zobacz cały wpis »
 • Spis lekarzy »

  Nasz spis medyczny to obszerne źródło kontaktów do lekarzy specjalistów, klinik, szpitali czy aptek. Zawsze gdy Ty lub ktoś z Twoich znajomych ma potrzebę skorzystać z specjalistów medycznych możesz szybko i za darmo wyszukać placówkę o odpowiedniej specjalizacji w Twojej miejscowości. Zapraszamy również doktorów, klinki, apteki oraz firmy farmaceutyczne do zakładania bezpłatnych prezentacji swojej działalności. Nasz katalog to skuteczna reklama kierowana do potencjalnych klientów.

  Data akceptacji: 03 09 2010 · zobacz cały wpis »

Najnowsze słowa związane z kategorią: Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: