MobilPion - pionizator mobilny: wózek pionizujący

MobilPion - pionizator mobilny: wózek pionizujący Pionizatory mobilne mobilPion to urządzenie zapewniające jego użytkownikowi komfortową mobilność, jak na klasycznym wózku inwalidzkim oraz pionizację z dwóch pozycji wyjściowych: leżącej i siedzącej. Nadto posiada unikalną funkcję poruszania się osoby niepełnosprawnej za pomocą dźwigni w pozycji stojąc i jej możliwość mobilności w pozycji fizjologicznej.

To właśnie pionizacja w codziennym procesie usprawniania osób wymagających rehabilitacji jest niezbędną. U użytkowników poprawia się krążenie kończyn dolnych, zmniejsza się ucisk kręgosłupa spowodowany ciągłym siedzeniem, a dzięki poprawie perystaltyki jelit koniec z dolegliwościami żołądkowymi. Spowalniany zostaje proces osteoporozy, a najważniejsze, że dzięki możliwości oglądania świata stojąc zdecydowanie poprawia się samopoczucie osoby niepełnosprawnej, co pozytywnie wpływa na jej psychikę.

Hasło jakie nam przyświeca przy tworzeniu praktycznych rozwiązań:
…zdobywasz nowe horyzonty…
sprawia, że osoba niepełnosprawna użytkując nasze urządzenia na nowo odkrywa mnogość swoich nie dostrzeganych wcześniej możliwości.

Szczegóły dla: mobilpion.pl:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: mobilpion.pl:

MobilPion - pionizator mobilny: wózek pionizujący

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny spbot 15 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 111 Odwiedziny crawler@alexa.com 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet rehabilitacji ortopedycznej »

  Gabinet rehabilitacji ortopedycznej REMED – Nowoczesna rehabilitacja ortopedyczna w Warszawie.
  Oferujemy usługi fizjoterapeutyczne w zakresie chorób i urazów narządu ruchu. Program rehabilitacji dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  W naszym gabinecie uzyskacie Państwo pomoc w procesie rehabilitacji w takich w przypadkach jak: skręcenia, zwichnięcia, urazy sportowe, łokieć tenisisty, golfisty, stany po złamaniach, urazach i ortopedycznych zabiegach operacyjnych, zmiany zwyrodnieniowe stawów, zespół cieśni podbarkowej, uszkodzenie stożka rotatorów, endoprotezy stawu biodrowego, rekonstrukcje więzadeł, uszkodzenia ścięgna Achillesa.
  W razie potrzeby przy indywidualnych ćwiczeniach wspomagamy zabiegami fizykoterapii.
  W sytuacji gdy Pacjenci nie mogą dojechać do gabinetu, mają możliwość skorzystania z rehabilitacji domowej.

  Świadczymy usługi w nowocześnie wyposażonym gabinecie rehabilitacyjnym.
  04-036 Warszawa
  Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. użytkowy 37
  remed Warszawa rehabilitacja ortopedyczna Warszawa

  Data akceptacji: 10 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Alkoholizm leczenie »

  Zaglądanie do kieliszka to schorzenie, które dotyka rokrocznie coraz to więcej ludzi. Pomimo, że wiele wiemy na jego temat, to jak dotychczas terapia nie jest łatwa. Kosztuje albowiem co niemiara trudu od osoby cierpiącej na tę chorobę. Niezmiernie istotną jest tutaj pomoc świadczona przez instytucję, która specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu. Odpowiednia terapia pomaga wrócić do codziennego życia.

  Data akceptacji: 31 03 2010 · zobacz cały wpis »
 • Unomedical »

  Hurtownia artykułów rehabilitacyjnych w Poznaniu. Sprzęt rehabilitacyjny charakteryzuje się wysoką jakością oraz niewielką ceną, odnajdujemy produkty ciężko dostępny poprzez nasz duże doświadczenie i znajomości rynku medycznego. Wszystkich klientów korzystających z naszych produktów też wspieramy kompleksową poradą. Nasi pracownicy są otwarci na wszelakie propozycje oraz wskazówki, które będziemy starali się realizować i w ten sposób przybliżać się do krajowego rynku jaki obsługujemy, ale też adekwatnie dostosowywać działania naszego przedsiębiorstwa tak aby w zupełności zaspokoić żądania każdego użytkownika.

  Data akceptacji: 14 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Gabinet rehabilitacji kręgosłupa Profizjo to profesjonalne podejście do masażu rehabilitacyjnego. Zapraszamy wszystkich chętnych z Warszawy i bliższych lub dalszych jej okolic. Wykonujemy specjalistyczny masaż ciążowy oraz zajmujemy się rehabilitacją kręgosłupa w czasie ciąży. Edukujemy przyszłe mamy informując je jak przygotować się do ciąży i jak dbać o kręgosłup, by zminimalizować dyskomfort tego okresu.
  Oferowane przez nas zabiegi wykonywane są przez wysoko kwalifikowanych terapeutów, rehabilitantów i specjalistów odnowy biologicznej.

  Data akceptacji: 20 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Jeleniogórska Spółdzielnia Socjalna JESTEŚMY »

  Spółdzielnia z Jeleniej Góry, zajmując się standardowo świadczeniem usług fizjoterapeutycznych w domu pacjenta, działanie swe kieruje przede wszystkim do osób, które na skutek złego stanu zdrowia mają utrudniony dostęp do rehabilitacji stacjonarnej.
  W najbliższym czasie jednak naszą ofertę zamierzamy poszerzyć zarówno o rehabilitację stacjonarną, jak również o warsztaty terapii zajęciowej, organizowane równolegle do zabiegów fizjoterapii.

  Dużo naszych wysiłków pochłania organizacja turnusów rehabilitacyjnych odbywających się w przystosowanych ośrodkach wypoczynkowych zlokalizowanych na terenie naszego kraju, a nierzadko również zagranicznych.
  We wszystkich tych działaniach przyświeca nam idea NIEPEŁNOSPRAWNI - NIEPEŁNOSPRAWNYM, w związku z tym mamy ogromną nadzieję na to, iż zapewnimy również stabilne zatrudnienie pewnej grupie osób niepełnosprawnych.
  Dlatego zapraszamy serdecznie do kontaktu zarówno osoby zainteresowane naszymi usługami oraz takie, które chciałyby przyłączyć się do nas w charakterze współpracowników.

  Data akceptacji: 14 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Tabela kaloryczna »

  Źródło przystępnie podanej wiedzy o tabeli kalorycznej - co to jest tabela kaloryczna, kaloria oraz kalorymetr jakim domowym sposobem uda się obliczyć sumaryczną wartość kaloryczną posiłku przygotowanego z kilku artykułów żywnościowych. Dowiesz się tutaj jakie jest przeciętne dzienne zapotrzebowanie organizmu na kalorie, ile kalorii zawiera szklanka piwa, a ile dla porównania - zwykłe jabłko.

  Ponadto uzyskasz dość dokładne informacje o tym, jak można wykorzystać tabelę kaloryczną podczas planowania diety odchudzającej, jak rozumieć opublikowane dane, zawarte w tabeli kalorycznej. Tłumaczymy również dlaczego wskazanym jest ważyć produkty spożywcze jeszcze przed wyliczeniem ich wartości kalorycznej.

  Data akceptacji: 03 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Prywatne leczenie alkoholizmu »

  Bardzo skuteczny ośrodek terapii uzależnień zlokalizowany jest w województwie małopolskim. Jeżeli pragniesz pomocy dla siebie bądź dla swoich przyjaciół, ewentualnie członków rodziny - zapraszamy - zapewnimy wstępnie fachowe konsultacje. Po nich możemy zastosować w zależności od rozpoznania terapię uzależnień, terapie współuzależnionych i DDA, specjalistyczne warsztaty terapeutyczne, mitingi AA (spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami), bądź też fachowe odtrucie organizmu.
  Dla osób leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii w sposób stacjonarny gwarantujemy bardzo dobre warunki bytowe.

  Istniejemy po to, aby przynosić ulgę w i pomagać przezwyciężyć nałogowy problem. Jeśli taki posiadasz - wejdź na naszą stronę, poznaj wszelkie szczegóły i skontaktuj się - zapewnimy Tobie skuteczne leczenie uzależnień alkoholowych. Dzięki naszej pomocy możesz stać się ponownie szczęśliwym człowiekiem, który z optymizmem oczekuje na kolejny dzień.

  Data akceptacji: 28 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Psycholog Szczecin »

  Potrzebujesz fachowej i dyskretnej pomocy gdyż dotknął Cię jakiś życiowy problem? Znów czujesz się bardzo zagubiony w kontaktach międzyludzkich? Masz wrażenie, iż nie przestajesz panować nad swoimi emocjami? Koniecznie skorzystaj więc z rady dobrego psychologa. Zapisz się na psychoterapię grupową, lub też na całkowicie indywidualną rozmowę z psychoterapeutą, który pomoże rozwiązać Twoje nawet najbardziej skomplikowane kłopoty. Tak niewiele przecież potrzeba, by wreszcie się ich skutecznie pozbyć. Nie ryzykujesz zbyt wiele, a możesz uzyskać dużo lepsze samopoczucie oraz znaczną poprawę nastroju.
  Odwiedź stronę internetową - tam poznasz szczegóły.

  Data akceptacji: 21 12 2010 · zobacz cały wpis »