Zdrowie dla Każdego

Zdrowie dla Każdego Serwis zdrowiedlakazdego.pl to serwis prozdrowotny, w którym znaleźć można m. in.: bezpłatne porady lekarskie, porady prawne, opisy chorób. Dodatkowo publikowane są artykuły poświęcone jednemu zagadnieniu, np. podróżom, grypie. Serwis podzielony jest na grupy tematyczne, m. in.: nowotwory, nasze pociechy, młode matki, choroby, witaminy, antykoncepcja.
W serwisie zdrowiedlakazdego.pl znaleźć można również ciekawostki medyczne oraz informacje o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny.
Celem serwisu jest szerzenie wiedzy medycznej wśród pacjentów i osób poszukujących rzetelnych informacji. Artykuły pisane są przez lekarzy i dziennikarzy. Przez co są merytoryczne i przystępnie napisane.

Szczegóły dla: zdrowiedlakazdego.pl:

Opinie odwiedzających:

Dodaj własną opinię o opisywanej tu stronie »

Możesz podać znajomym bezpośredni link do Twojego wpisu: zdrowiedlakazdego.pl:

Zdrowie dla Każdego

Ślady odwiedzin robotów sieciowych:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny spbot 31 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 59 Odwiedziny crawler@alexa.com 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implanty Warszawa »

  Usługi stomatologiczne świadczone w gabinecie umieszczonym w centrum Stolicy. Fachowa kadra oraz nowoczesne wyposażenie gabinetu jest faktorem, na który należałoby zwrócić uwagę decydując się na skorzystanie z usług stomatologicznych. Ładne zęby to bowiem nie tylko dobre samopoczucie, ale dodatkowo w pewnym sensie gwarancja odniesienia sukcesu w biznesie, gdzie wizerunek odgrywa istotną rolę przy nawiązywaniu znajomości.

  Data akceptacji: 04 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Gabinet rehabilitacji kręgosłupa Profizjo to profesjonalne podejście do masażu rehabilitacyjnego. Zapraszamy wszystkich chętnych z Warszawy i bliższych lub dalszych jej okolic. Wykonujemy specjalistyczny masaż ciążowy oraz zajmujemy się rehabilitacją kręgosłupa w czasie ciąży. Edukujemy przyszłe mamy informując je jak przygotować się do ciąży i jak dbać o kręgosłup, by zminimalizować dyskomfort tego okresu.
  Oferowane przez nas zabiegi wykonywane są przez wysoko kwalifikowanych terapeutów, rehabilitantów i specjalistów odnowy biologicznej.

  Data akceptacji: 20 04 2010 · zobacz cały wpis »
 • Jeleniogórska Spółdzielnia Socjalna JESTEŚMY »

  Spółdzielnia z Jeleniej Góry, zajmując się standardowo świadczeniem usług fizjoterapeutycznych w domu pacjenta, działanie swe kieruje przede wszystkim do osób, które na skutek złego stanu zdrowia mają utrudniony dostęp do rehabilitacji stacjonarnej.
  W najbliższym czasie jednak naszą ofertę zamierzamy poszerzyć zarówno o rehabilitację stacjonarną, jak również o warsztaty terapii zajęciowej, organizowane równolegle do zabiegów fizjoterapii.

  Dużo naszych wysiłków pochłania organizacja turnusów rehabilitacyjnych odbywających się w przystosowanych ośrodkach wypoczynkowych zlokalizowanych na terenie naszego kraju, a nierzadko również zagranicznych.
  We wszystkich tych działaniach przyświeca nam idea NIEPEŁNOSPRAWNI - NIEPEŁNOSPRAWNYM, w związku z tym mamy ogromną nadzieję na to, iż zapewnimy również stabilne zatrudnienie pewnej grupie osób niepełnosprawnych.
  Dlatego zapraszamy serdecznie do kontaktu zarówno osoby zainteresowane naszymi usługami oraz takie, które chciałyby przyłączyć się do nas w charakterze współpracowników.

  Data akceptacji: 14 05 2010 · zobacz cały wpis »
 • Wypadanie włosów »

  Skutecznie pokonaj łysienie oraz wypadanie włosów! Na swoja witrynę zaprasza Klinika włosów Handsome Men. Zajmujemy się w sposób całkowicie profesjonalny przeszczepem włosów, ich transplantacją, zagęszczaniem, zapobieganiem wypadaniu włosów, a także przedłużaniem włosów oraz perukami.

  Prowadzimy związany z ta tematyką sklep internetowy, w którym odnaleźć można lecznicze szampony, akcesoria fryzjerskie, odżywki nie wymagające spłukiwania, środki koloryzujące oraz olejki. Wypadanie włosów będzie już tematem, którym nie będziesz chciał się więcej zajmować. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami dotyczącymi pełnej oferty oferowanych przez nas usług.

  Data akceptacji: 22 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Prywatne leczenie alkoholizmu »

  Bardzo skuteczny ośrodek terapii uzależnień zlokalizowany jest w województwie małopolskim. Jeżeli pragniesz pomocy dla siebie bądź dla swoich przyjaciół, ewentualnie członków rodziny - zapraszamy - zapewnimy wstępnie fachowe konsultacje. Po nich możemy zastosować w zależności od rozpoznania terapię uzależnień, terapie współuzależnionych i DDA, specjalistyczne warsztaty terapeutyczne, mitingi AA (spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami), bądź też fachowe odtrucie organizmu.
  Dla osób leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii w sposób stacjonarny gwarantujemy bardzo dobre warunki bytowe.

  Istniejemy po to, aby przynosić ulgę w i pomagać przezwyciężyć nałogowy problem. Jeśli taki posiadasz - wejdź na naszą stronę, poznaj wszelkie szczegóły i skontaktuj się - zapewnimy Tobie skuteczne leczenie uzależnień alkoholowych. Dzięki naszej pomocy możesz stać się ponownie szczęśliwym człowiekiem, który z optymizmem oczekuje na kolejny dzień.

  Data akceptacji: 28 06 2010 · zobacz cały wpis »
 • Sucha skóra »

  Zapraszamy do odwiedzin na naszej witrynie, gdzie poznać można szczegółowo skuteczne sposoby oraz tajniki nawilżania cery. Nie od dziś wiadomo powszechnie, iż sucha skóra to bardzo częsty oraz dotkliwy w skutkach problem wielu ludzi. Może on doprowadzić w skrajnych przypadkach do atopowego zapalenia skóry. Jest to bardzo nieprzyjemna, lecz również niebezpieczna choroba.

  Jeśli Ty również cierpisz na przypadłości niedostatecznego nawilżenia skóry - wejdź na naszą stronę i skorzystaj ze skutecznego środka, który nawilża skórę od wewnątrz. Jest on jednym z niewielu preparatów, który działa o wiele skuteczniej i lepiej niż zwyczajne maści. Wyniki szczegółowych badań pokazują, iż tylko Proskin jest w stanie dotrzeć do tak dalekich warstw skóry i dobrze ja natłuścić. Nie dorównuje mu żaden inny balsam ani kosmetyk.

  Data akceptacji: 02 07 2010 · zobacz cały wpis »
 • Stomatologia Warszawa »

  Od bardzo wielu długich lat Przychodnia ANIDENT zapewnia bardzo staranną opiekę dentystyczną dla wszystkich swoich klientów. Naszym priorytetem i podstawowym celem jest wysoka jakość świadczonych zabiegów stomatologicznych. Szczególnie zależy nam na doskonałych kwalifikacjach zatrudnianych przez nas dentystów. Dbamy również z należytą uwagą o zaawansowany sprzęt dentystyczny, między innymi cyfrowe RTG. Mamy w posiadaniu mikroskop stomatologiczny Zeissa, w związku z tym możemy zaoferować zaawansowane leczenie kanałowe pod mikroskopem.

  Szczególnie istotne w zakresie oferty ANIDENTU są implanty stomatologiczne oraz wysokie umiejętności dentystów, jakich wymaga szeroko pojęta dziedzina wiedzy, którą jest implantologia stomatologiczna. Implanty umożliwiają komfortową odbudowę brakujących zębów. W naszej klinice implanty wszczepia specjalista implantolog, dr n. med. Kornel Krasny.
  W ofercie naszej kliniki można również znaleźć również pozostałe usługi dentystyczne, takie jak na przykład:
  - wybielanie zębów
  - chirurgia stomatologiczna
  - piaskowanie zębów
  - stomatologia estetyczna.
  Stosowane przez nas procedury oraz zabiegi szczegółowo opisujemy na stronie internetowej naszej kliniki. Zapraszamy do lektury.

  Data akceptacji: 13 02 2011 · zobacz cały wpis »
 • Gabinet psychologiczny Lublin »

  Gabinet psychologiczny zlokalizowany w Lublinie wyspecjalizował się w skutecznej psychoterapii młodzieży, dorosłych oraz psychoterapii par i małżeńskiej, a także w skutecznym poradnictwie psychologicznym. Terapia Lublin pomoże Państwu znacznie lepiej wykorzystywać i rozwijać swój potencjał, znaleźć w sobie równowagę i pogodę ducha.

  Zagadnienia poruszane podczas terapii dotyczą wszystkich wymaganych aspektów: sfery fizycznej, psychicznej oraz relacji międzyludzkich. Powstałe w wyniku spotkań spostrzeżenia pomogą wyjaśnić, co może stać za przyczyną problemów. Dadzą tez odpowiedź co należy zmienić, aby je pokonać. Terapeuta pomaga przygotować szczegółowy plan działania, aby pomoc psychologiczna Lublin dostosowana była do stwierdzonych problemów, Państwa oczekiwań, potrzeb i możliwości. Wymaga to skrupulatnego określenia metod, które pomogą uregulować swoje reakcje fizyczne, myśli i środowisko codziennego funkcjonowania. Wszystko to - w celu odzyskania i zachowania poczucia spokoju.

  Klienci odwiedzający gabinet oczekują pomocy wynikającej z rozmaitych przesłanek, takich jak: lęk, przygnębienie, niepokój, dysfunkcje obsesyjno-kompulsywne, dysfunkcje emocjonalne, problemy psycho-seksualne czy trudności w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.

  Data akceptacji: 04 06 2011 · zobacz cały wpis »